Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Jutro nie da rady. Później mogę, planów nie mam. W tygodniu jest ryzyko, że wtorek, czy środę wieczór będę miał zajętą. Pisz kiedy i gdzie Ci pasuje.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      Marcin, my się spikniemy jeszcze w Żywcu. Miałem na myśli Antałka, BULLETA, Ceza, cielaka, ergiego, kayasa, mescalero, moona, Shlangiego, slawkakazka, Titusa oraz innych których mniej pamiętam. Bahtol z Nitką pewnie są oczekujący
      Last edited by e-prezes; 12-06-2009, 07:48.

      Comment

      • Titus_Fox
        Senior
        • 10-2005
        • 400

        Heh, to juz marsza zalobnego graja? nie wiedzialem Co ja poradze, ze nic nie moge poradzic Nawet piwa od ponad roku nie uwarzylem...

        Comment

        • toto
          Senior
          • 12-2006
          • 949

          W poniedziałek wracam z wygnania do Krakowa. Co będzie dalej - jeszcze nie wiem, ale jakbym miał możliwość w przyszłym tygodniu to będę.

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Marcin, my się spikniemy jeszcze w Żywcu. Miałem na myśli Antałka, BULLETA, Ceza, cielaka, ergiego, kayasa, mescalero, moona, Shlangiego, slawkakazka, Titusa oraz innych których mniej pamiętam. Bahtol z Nitką pewnie są oczekujący
            Kurde. Gdzie Ty Tomek wyjeżdżasz, że się z całym Krakowem żegnasz

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19168

              Daleko, daleko... pod granicę UE.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19168

                A tak w temacie spotkania to w tydzień po giełdzie będzie szansa. Dziś jeszcze dam konkretny termin i miejsce.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19168

                  Ups... zapomniałem coś napisać

                  25 lub 26-go czerwca znajdzie ktoś chwilę? Godz. 19:00 (co do lokalu to czekam na sugestie)

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    Ktoś ma ochotę na czwartkową modlitwę w Katedrze? Później można by zjeść jakiś Szynk, tylko o tym Omerta.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19168

                      No, Katedra mi też przeszła przez myśl.

                      Comment

                      • toto
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 949

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ktoś ma ochotę na czwartkową modlitwę w Katedrze? Później można by zjeść jakiś Szynk, tylko o tym Omerta.
                        Planujesz niezły rejs. W czwartek chyba mogę się zjawić.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19168

                          To jak? Czwartek? Też mi bardziej pasuje.

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                            Planujesz niezły rejs. W czwartek chyba mogę się zjawić.
                            Wszystko zależy od wiatrów i załogi
                            18.30 w czwartek może być?
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • Titus_Fox
                              Senior
                              • 10-2005
                              • 400

                              jeśli:

                              a) będziecie jeszcze piwkować ok. 20 w czwartek
                              b) będę wiedział jak trafić do konkretnej knajpy
                              c) któryś z was da znać jakbyście mieli zmieniać lokum

                              to się pojawię

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19168

                                luzik!

                                jestem za 18:59 ale mogę być na 18:30
                                Last edited by e-prezes; 23-06-2009, 21:47.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎