Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox Wyświetlenie odpowiedzi
    jeśli:

    a) będziecie jeszcze piwkować ok. 20 w czwartek
    b) będę wiedział jak trafić do konkretnej knajpy
    c) któryś z was da znać jakbyście mieli zmieniać lokum

    to się pojawię
    Jeśli prezes ma telefon to damy znać, jeśli nie to prześlij go do któregoś z nas na PW.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • dori
      Senior
      • 10-2004
      • 320

      Jakoś tak, stęskniłam się za Wami
      Pewnie nie ma Wam kto w zeszycie bazgrać? Kiedyś muszę to nadrobić...

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Z Białej Podlaskiej będę miał raczej daleko na spotkania. Zeszyt leży odłogiem, wstydem spalony po wizytacji we Wrocku Zresztą w Krakowie nie było komu malować.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          No to dzisieja się widzimy o 18:30 w Katedrze. Maruderzy, mogą nas zastać po 20 w Omercie.

          Comment

          • Titus_Fox
            Senior
            • 10-2005
            • 400

            ....a po 22? Bo wychodzi, ze ja jednak wczesniej niz o tej 22 z haczykiem wolny bynajmniej nie bede :/

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              Jeden mi mówi, że po 24 może dołączyć, a ty 22... no ziobaczym. Mam namiar jakby co zdzwonimy się.

              Comment

              • elroy
                Senior
                • 10-2002
                • 359

                Wpadnę więc od razu do Omerty Do zobaczenia
                www.piwo.org

                Comment

                • Titus_Fox
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 400

                  dzwoniłeś o 22, Prezesie, ja później do Ciebie o 23, ale coś nie mogliśmy się zgrać. Wróciłem ostatnią 19-tką do domu, bo byłem styrany....

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Po jednym piwku w Katedrze wpadliśmy do Szynku. Z braku miejsc w Omercie powróciliśmy do niego po 20:30. Cóż, ja nie mogłem się dodzwonić (błąd połaczenia). Spod Szynku wyszliśmy po 23:30. Do zobaczenia! (mam nadzieję).

                    Comment

                    • elroy
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 359

                      A poniżej oficjalne przekazanie Marcince kroniki krakowskiej przez e-prezesa.
                      Attached Files
                      www.piwo.org

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Dzięki za frekwencję i fanty oraz przede wszystkim za to, że jest gdzie wracać

                        Uroczystość uświetnili (alfabetycznie): bahtol, elroy, MarcinKa, moonjava, toto i ja. Odwiedziliśmy Katedrę, Szynk, a co poniektórzy wpadli na Irisha pitego na stojaka do Omerty. ehhh...

                        Comment

                        • MarcinKa
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 2729

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          a co poniektórzy wpadli na Irisha pitego na stojaka do Omerty. ehhh...
                          Wypiliśmy na siedzącko, bo się krzesła przy barze zwolniły
                          Bardzo fajne piwo.
                          Last edited by MarcinKa; 26-06-2009, 16:20.
                          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                          Comment

                          • ray
                            Member
                            • 11-2008
                            • 49

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dzięki (...) przede wszystkim za to, że jest gdzie wracać
                            W nawiązaniu do słów Tomka, jako zagorzała wielbicielka Krakowa, piwnych spotkań w magicznych krakowskich knajpkach, warzenia i degustacji piw wszelakiego rodzaju itd. pragnę oświadczyć, że wschód PL to nie koniec świata i wraz z e-prezesem w miarę możliwości przyjeżdżać do Krakowa będziemy.. i na co najmniej taki skład jak wczoraj liczymy
                            Bo radość to słoneczny kolor życia...

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Szkoda, że mnie tam nie było Ale uznajmy, że Was pożegnałem w maju. Oczywiście kiedyś gdzieś się znowu powitamy...

                              PS - nie wiedziałem, że to już tak szybko nastąpi
                              Last edited by Pendragon; 26-06-2009, 17:42.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • ergie
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 1041

                                kurkawodna, właśnie po bardzo dłuższej nieobecności jakoś tak wzięła mnie ochota na odwiedzenie lajboCKowego spotkania, a tu taka siupryza. echhhhhhhh
                                Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                                ------------------------------------------------------------------
                                Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎