Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ergie
    Senior
    • 05-2004
    • 1041

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
    A u mnie właśnie na odwrót.
    U mnie też.
    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    ------------------------------------------------------------------
    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      Więc tak. Będe w barze Bumerang na Stolarskiej (nie na Siennej jak pisałem powyżej bo mi się rypnęło) o godzinie 16:00 . Później nie mogę bo na mecz muszę zdążyć do domu a o 15 kończę pracę więc 16 jest w sam raz jak dla mnie. Pasuje komuś wogóle bo temat jakoś zamilkł ?

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • slawekkazek
        Senior
        • 01-2003
        • 544

        Hmmm, zdaje się, że z frekwencją cienko. Może udałoby się w tygodniu - miejsce i godzina ta sama, a dzień ?? może wtorek ??

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          Tak czy inaczej bedę tam o 16 i wrazie czego sobie pójdę jak przez 10 minut nikt nie przyjdzie. E-prezes mówił że będzie ale do niego jeszcze zadzwonię.

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            jak mniemam nikt z lajboCKów nie pojechał na zlot, więc może udało by się spotakć przy tym nowym piwku bursztynowym z relakspola? miejsce dowolne! czekam na konkretne propozycje...

            Comment

            • slawekkazek
              Senior
              • 01-2003
              • 544

              a gdzie go leją ? (tj. bursztynowe). Na zlot nie jadę, ale piwo ciągle piję...

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                to piwinni napisać, ci co już pili. z tego co wyczytałem na forum: Pils-Grill-Bar przy Limanowskiego (koło Lwowskiej), Podbrzezie 2 (Kazimierz) "oraz na Krowodrzy (dawna Jazkuza róg Młyńskiej i Czarnowiejskiej)". no i w Namesti miał być zamontowany w ten poniedziałek.

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  Sprawdzałem we czwartek, w Nowym Namesti nie ma jeszcze i nie wiedzą kiedy będzie

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    no to nieładnie... to dobry jakościowo lokal, bo po spelunkach nie bardzo mi się chce chodzić. Podbrzezie 2 to chyba lepszy lokal - Proces parzenia Kafki - tak się zwie.

                    Comment

                    • slawekkazek
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 544

                      No to może Podbrzezie ? Brzmi obiecująco (w miarę). Jak dla mnie pora ok. 19 jest najlepsza - dzień do uzgodnienia.

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        Podbrzezie 2 to chyba lepszy lokal - Proces parzenia Kafki - tak się zwie.
                        Chyba najlepsza nazwa lokalu jaką w życiu widziałem! Jestem pod wrażeniem

                        Comment

                        • slawekkazek
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 544

                          No to trzeba sprawdzić wpływ piwa na proces parzenia kafki.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            kolega Bahtol z Nitką są na zlocie, więc albo sami coś ustalimy w nadziei, że reszta się spontanicznie dołączy, albo poczekamy na opinię innych.
                            Last edited by e-prezes; 12-09-2005, 10:59.

                            Comment

                            • bahtol
                              słomiany zapał
                              • 10-2002
                              • 331

                              Już wróciliśmy. Chętnie się spotkamy najchętniej jeszcze przed weekendem ale dopiero po godz. 18tej bo nitka teraz pracuje popołudniami.
                              =bahtol=

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                Z racji, że muszę nieco spałzować finansowo (ostatnie miesiące żyłem trochę ponad stan) moja obecność na w/w spotkaniu będzie takim małym pożegnaniem towarzyskim. proponuję na termin piatek o 19 - skoro nikt więcej nie kwapił się wypowiedzieć.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎