Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • berdo
    Senior
    • 07-2005
    • 100

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
    Trzeba zapytać odwrotnie ! Jak to jest, że obok warzenia piwa i mnożenia drożdży znalazł on czas na własne rozmnażanie
    Myślę, że jedno sprzyja drugiemu

    Comment

    • mwojtaszek
      Senior
      • 09-2005
      • 114

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika berdo
      Myślę, że jedno sprzyja drugiemu
      Hehe - w każdym razie nie przeszkadza.
      Marek - domowarzyciel namiętny

      Comment

      • kopt
        Member
        • 11-2005
        • 44

        Witam serdecznie!

        Jak miło, że znalazłem tu Krakusów :-) Na razie jeszcze błądzę po forum po omacku, ale kolega Shlangbaum podrzucił mi temat więc jestem. Jakby co z wielką przyjemnością poznam krakowskich piwowarów, raz że miło, dwa - nie ma to jak uczyć się od praktyków :-)

        Comment

        • berdo
          Senior
          • 07-2005
          • 100

          Pewnie na kolejnym spotkaniu znów pobijemy rekord frekwencji

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19168

            mam nadzieję, że już przy Pale Ale ze Starego Krakowa. w całej grupie krakowskiej grupa północna (Bronowice Wlk., Prądnik Biały i Czerwony oraz tereny przyległe) stanowi trzon grupy (6 osób), więc jeśli kolega kopt jest z tych rejonów to na szybko da się coś zorganizować w jednym z "naszych" lokali.

            Comment

            • kopt
              Member
              • 11-2005
              • 44

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
              mam nadzieję, że już przy Pale Ale ze Starego Krakowa. w całej grupie krakowskiej grupa północna (Bronowice Wlk., Prądnik Biały i Czerwony oraz tereny przyległe) stanowi trzon grupy (6 osób), więc jeśli kolega kopt jest z tych rejonów to na szybko da się coś zorganizować w jednym z "naszych" lokali.
              no więc Szanowny Panie Prezesie, kolega Kopt jest z "terenów przyległych" :-) a konkretnie Meisnera, Wieczysta - te rejony :-) Rozumiem, że w Starym Krakowie właśnie powstał jakiś młody Pale Ale? Mmmmm, rozmarzyłem się...

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19168

                dziś otworzy się pierwsza beczka Pale Ale w lokalu na stolarskiej. póki co leje się jeszcze Smocza, ale po niej (jeszcze dziś) podepną PA. kto chce być pierwszy?? musi dobrze wyczuć porę... ja tam będę ok. 19.

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  WIELKIE PRZEPRASZAM

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                  Czy każdy reflektuje piwo z Mikrobrowaru Wielkobronowickiego?? Bo nie wiem ile przynieść
                  Przepraszam ale piwo, które wam wtedy dałem okazało się KWASIUREM bo źle przechowywałem tą warkę. Wszytkich proszę o nie wypijanie całego 0,5 aby nikt chory nie był. Zreflektuję się niezkwaszonym brown ale.
                  Last edited by Shlangbaum; 05-12-2005, 15:40.

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • mwojtaszek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 114

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                    Przepraszam ale piwo, które wam wtedy dałem okazało się KWASIUREM bo źle przechowywałem tą warkę. Wszytkich proszę o nie wypijanie całego 0,5 aby nikt chory nie był. Zreflektuję się niezkwaszonym brown ale.
                    Ja jeszcze nie otwierałem... Aż tak źle jest? Mimo wszystko, spróbuję, może nie wszystkie butelki to dotknęło.
                    Powiedz mi, co to znaczy "źle przechowywałem tą warkę"? Chciałbym ew. uniknąć błędów
                    Marek - domowarzyciel namiętny

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19168

                      Panowie, nie w tym wątku proszę...
                      a skoro już coś piszę, może by jakiś wspólny wypad na piwko w tym tygodniu??
                      co wy na to by obadać inne lokale? Smoczej może zabraknąć w Rutynie czy na Stolarskiej, więc może Kazimierz??

                      Comment

                      • ergie
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 1041

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        Panowie, nie w tym wątku proszę...
                        a skoro już coś piszę, może by jakiś wspólny wypad na piwko w tym tygodniu??
                        co wy na to by obadać inne lokale? Smoczej może zabraknąć w Rutynie czy na Stolarskiej, więc może Kazimierz??
                        Jestem za, pod warunkiem, że będzie to lokal ogrzewany, bo ostatnio to mi trochę to i owo przemarzło. I jeszcze ten Kwasishlag
                        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                        ------------------------------------------------------------------
                        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                        Comment

                        • trasat23
                          Junior
                          • 02-2004
                          • 8

                          sPotkanie

                          Cześć
                          Jestem nowy na browar. biz.
                          Widzę, że można się czasami spotkać na jakiś browarek i pogadać. Z chęcią stawię się na takie spotkanie.
                          Pozdrawiam trasat23

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19168

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika trasat23
                            Cześć
                            Jestem nowy na browar. biz.
                            Widzę, że można się czasami spotkać na jakiś browarek i pogadać. Z chęcią stawię się na takie spotkanie.
                            Pozdrawiam trasat23
                            to zapraszamy, wystarczy śledzić wątek.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie
                            Jestem za, pod warunkiem, że będzie to lokal ogrzewany, bo ostatnio to mi trochę to i owo przemarzło. I jeszcze ten Kwasishlag
                            to polecam Szynk, jest tam naprawdę przytulnie...

                            Comment

                            • mwojtaszek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 114

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                              Panowie, nie w tym wątku proszę...
                              a skoro już coś piszę, może by jakiś wspólny wypad na piwko w tym tygodniu??
                              co wy na to by obadać inne lokale? Smoczej może zabraknąć w Rutynie czy na Stolarskiej, więc może Kazimierz??
                              Sorry
                              Jeśli chodzi o spotkanie - bardzo chętnie. Będę śledził ustalenia miejsca i czasu i w miarę możliwości postaram się dopisać.
                              Również jestem za przytulnym i cieplejszym miejscem niż w Rutynie.
                              Marek - domowarzyciel namiętny

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19168

                                w Rutynie wczoraj brakło Smoczej i jest Pale Ale, więc jak chcemy załapać się na Smoczą to i tam musimy poszukać innej lokalizacji

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎