Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ergie
    Senior
    • 05-2004
    • 1041

    Sobota odpada
    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    ------------------------------------------------------------------
    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19171

      to umawiajcie się sami...

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19171

        Dobra, uniosłem się wczoraj Ja będę w Szynku w sobotę o 19. Jeśli ktoś ma ochotę się spotkać nie wzbraniam. Jak się da to będę chciał wpaść też do Aloha na Miodowej.
        W przypadku kolejnych spotkań prosiłbym jednak, wraz z wpisami w wątku podawać ew. propozycje co do terminu czy miejsca.
        Last edited by e-prezes; 15-11-2012, 22:45. Powód: usunięcie nr telefonu

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          Niestety mój plan dostosowania się nie wypalił i nie mogę dziś stawić się na spotkanie (mógłbym ale do 18 - 18.30). Jeżeli w Szynku by wam zabrakło Smoczej, to spróbujcie w Pils-Grill-Bar. Byłem wczoraj i piłem. Problem jest tam tylko z miejscami. Miłego , a ja muszę poczekać do następnej okazji aby was poznać
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19171

            cóż nazwę wątku należy chyba zmienić na "Kraków - propozycje niespotkania się"
            dziwne, bo to ostatnie zorganizowane na życzenie cielaka i niektórych tutaj w.w. oraz dodatkowo w dość awaryjnych okolicznościach (końcówka Smoczej). wieczór spędziłem miło w towarzystwie właścicieli Szynku, którzy umilili mi rozmową 2 wypite piwka i nawet polubiłem solowe spotkania do tego stopnia, że nie jest mi już potrzebne towarzystwo. seeU

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              Nieładnie to wyszło. Co teraz grupa Krakowska zrobie bez swojego Prezesa ? Nie wiem czy żółtodziubowi wypada proponować spotkania, ale mam takie last minute. Będę wieczorkiem w Podgórzu i jak by kto reflektował to niech da znać. Można konkretnie gdzieś (Relakspol - nigdy nie byłem, Pils-Grill-Bar; albo poniuchać gdzie co ciekawego). Nie musi być Podgórze. A Prezes ma u mnie jakiś piwko , dla kurażu.
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                Na odpowiedź czekam do 16.30
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
                  Będę wieczorkiem w Podgórzu i jak by kto reflektował to niech da znać. Można konkretnie gdzieś -Relakspol
                  Pamiętaj, że Relakspol jest do 20 czynny.

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19171

                    ...ale na lwowskiej też jest relakspol lany
                    (niniejszym zainaugurowałem 40 tyś. post w dziale "Imprezy, promocje, wydarzenia")

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      LajboCK-i w styczniu gdzieś kole 15-20 będziemy przebywać w Waszym Smoczym Grodzie ,jak będziemy z Westą wiedzieć na 100 %to damy znać kiedy dokładnie te odwiedziny nastapią Prosimy o nieociąganie się z potrzebą wypicia z nami piwka tu i ówdzie
                      Jeśli chodzi o przywiezienie piwek z mych stron to zapraszam na PW(bardziej możecie liczyć na niemieckie,jeśli chodzi o krajowe to lipa straszna )
                      Last edited by Pogoniarz; 12-12-2005, 15:05.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • ergie
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 1041

                        Prezesik znowu marudzi a zapomniał jakto kiedyś padło stwierdzenie, że łykendy najlepsiejsze na spotkania nie są. Pozatym spotykanie się w Norymberskim i Namesti należało dla mnie do przyjemności, ale po ostatnim wymrożeniu tyłka w Rutynie to tak za bardzo mi się nie chce powtarzać tego ponownie. W dodatku ciemno tam, śmierdzi papierochami i jeszcze ten jazgot nibygrajków. Sorry ale ja wymiekam, za stary na to jestem.
                        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                        ------------------------------------------------------------------
                        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                        Comment

                        • cielak
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 2890

                          Mi głowę zaprząta narazie mój sklep (w trakcie) i robota. Jak sobie uporządkuję wszystko to będę dostępny na spotkania.
                          Sorry!!
                          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                            LajboCK-i w styczniu gdzieś kole 15-20 będziemy przebywać w Waszym Smoczym Grodzie ,jak będziemy z Westą wiedzieć na 100 %to damy znać kiedy dokładnie te odwiedziny nastapią
                            No to postaram się zmobilizować. Jak widać z tematu, ostatnio LajboCKi przechodzą mały kryzys. Ale co by to było za małżeństwo bez okresowych kryzysów

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19171

                              wczoraj weekendu nie było a i chętnych też... weź mi ergie wody z mózgu nie rób. wiem, że lubisz DN, ja też, ale mi się pszenica przepiła (zwłaszcza, że wciąż nie było ciemnej); też wolę rocka progresywnego od nibymuzyki, ale w ten sposób to się nigdy nie spotkamy. wymyśl dobrą lokalizację, ustosunkuj się w jakich godzinach ci pasuje i okaże się, że o 16 to przyjdzie tyle samo ludzi co wczoraj. a w Szynku wcale zimno nie jest...

                              Comment

                              • Titus_Fox
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 400

                                kurde, wyskoczyłbym się zanietrzeźwić z okazji nowej beczki piwa X w knajpie Y, ale najbliższa taka okazja dopiero w 2006, bo znikam za Wielką Wodę na czas Świąt. 3majta się, Wesołych i udanego wychodzenia z noworocznego kaca

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎