Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    To i ja się pojawię, co by się spotkać, nowe miejsce poznać i po dłuuugiej przerwie napić C.K. jasnego.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      Dziś o 22:00 wyjezdżam i niestety nie dam rady przyjść.
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • Publius
        Member
        • 01-2006
        • 78

        Widzę, że juz od paru tygodni nie było spotkania.
        Proponuję sesję podgórską, mozna skoczyć do Club Oko na Węgierskiej, tuż obok Starmach, następnie galeria Rękawka, może piwiarnia relakspolu, pub Pils na Lwowskiej gdzie podobno podają smoczą głowę.
        To co, może najbliższy piątek (27,01)?
        A ponadto uważam, że koncerny należy zniszczyć!

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          W ciągu kilku tygodni było kilka spotkań ale w mniejszym gronie. Było jedno wielkie ale opisane tutaj.

          W ten piątek nie dam rady ze względu na idącą od następnego poniedziałku sesję...

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19178

            Piątek przy Smoczej w Piwiarni mnie osobiście odpowiada. o 18.30?

            Comment

            • piokl13
              Senior
              • 06-2003
              • 946

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Publius
              mozna skoczyć do Club Oko na Węgierskiej, tuż obok Starmach, następnie galeria Rękawka
              Może nie do końca na temat: a co to za przybytki?

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19178

                ja tych lokali nie znam, ale przypominam o piątku!

                Comment

                • MarcinKa
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 2729

                  Ja się piszę wstępnie, tak na 70%.
                  To ma być patrol, czy raczej spotkanie w 1 miejscu?
                  Sprawdzam stopkę
                  To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19178

                    nie chce mi się wierzyć, że jest w tamtych lokalach coś ciekawego, więc obstaje tak jak poprzednio: szybki patrol i siadamy w piwiarni. nie wiem co na to sam prowodyr spotkania?

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      Ja może jednak wpadnę bo mnie nie chcą na wtorkowy egzamin zapisać Wolałbym w jednym miejscu, góra dwóch a nie patrol, bo jest zimno. Zajrzałbym też do Róży Wiatrów jakby co.

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • Publius
                        Member
                        • 01-2006
                        • 78

                        Jak dla mnie są to dwa najciekawsze lokale w Podgórzu.
                        Club Oko to miejsce w którym często bywają ciekawe wystawy i warsztaty fotograficzne, właściciel jest fotografikiem, co do piwa to leją tam niestety żywiec ale jest dość dużo innych piwek z butelki website: www.cluboko.pl
                        Galeria Rękawka to miejsce gdzie jest dostatek różnych rodzajów kawy, nigdy nie byłem tam w porach wieczornych więc nie wiem jak jest z piwem.
                        A ponadto uważam, że koncerny należy zniszczyć!

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Publius
                          Jak dla mnie są to dwa najciekawsze lokale w Podgórzu.
                          Club Oko to miejsce w którym często bywają ciekawe wystawy i warsztaty fotograficzne, właściciel jest fotografikiem, co do piwa to leją tam niestety żywiec ale jest dość dużo innych piwek z butelki website: www.cluboko.pl
                          Galeria Rękawka to miejsce gdzie jest dostatek różnych rodzajów kawy, nigdy nie byłem tam w porach wieczornych więc nie wiem jak jest z piwem.
                          Jeżeli w tych knajpach nie leją nic poza koncerniakami to się nie ma co wybierać.

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Publius
                            Member
                            • 01-2006
                            • 78

                            OK w końcu to tylko propozycja.
                            A ponadto uważam, że koncerny należy zniszczyć!

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Publius
                              OK w końcu to tylko propozycja.
                              Każda propozycja jest w tym temacie mile widziana. Po prostu w taką pogodę wydaje mi się, że nie ma co za Żywcem czy Tyskim chodzić Sam tak w maliny w okolice Rakowic kiedyś e-prezesa i MarcinKa wypusciłem

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              • piokl13
                                Senior
                                • 06-2003
                                • 946

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Publius
                                Jak dla mnie są to dwa najciekawsze lokale w Podgórzu.
                                Club Oko to miejsce w którym często bywają ciekawe wystawy i warsztaty fotograficzne, właściciel jest fotografikiem, co do piwa to leją tam niestety żywiec ale jest dość dużo innych piwek z butelki website: www.cluboko.pl
                                Galeria Rękawka to miejsce gdzie jest dostatek różnych rodzajów kawy, nigdy nie byłem tam w porach wieczornych więc nie wiem jak jest z piwem.
                                Musicie kolegę podszkolić. Takie propozycje (najpierw na żywca, potem na kawkę) są na tym forum co najmniej podejrzane, żeby nie powiedzieć wywrotowe.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎