Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Ja się staram i chcem, ale nie wiem czy zęby mnie puszczą.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • dori
      Senior
      • 10-2004
      • 320

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dori Wyświetlenie odpowiedzi
      Chyba zacznę Was częściej odwiedzać
      jak obiecałam tak też czynię . Będę w Krakowie w czwartek (09.07.2007), więc może ktoś ma ochotę na powtórkę spotkania sprzed trzech tygodni?

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        jestem za choć pewnie znowu tylko na kilka piwek - jedno, dwa, góra osiem
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • Titus_Fox
          Senior
          • 10-2005
          • 400

          muszę pamiętać, żeby zatem w czwartek odpracować piątek, bo ostatnim razem do pracy doczłapałem ledwo na 11:00

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19170

            niestety beze mnie. mam nocną zmianę od 19.00.
            Last edited by e-prezes; 07-08-2007, 19:44. Powód: chciałbym to zmienić, ale się nie da :(

            Comment

            • dori
              Senior
              • 10-2004
              • 320

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              niestety beze mnie. mam nocną zmianę od 19.00.
              Prezesie wypijemy Twoje zdrowie a okazji do spotkania pewnie jeszcze będzie wiele.

              Proponuję spotkać się o 18.00 w Szynku

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19170

                Z racji, że na mnie nie możecie liczyć jak chodzi o to pojawię się na chwilę i jeśli ktoś się tutaj wpisze (lub potwierdzi przybycie na PW) i przyjdzie to otrzyma ode mnie piwo. Zaległe też będą

                Comment

                • elroy
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 359

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Z racji, że na mnie nie możecie liczyć jak chodzi o to pojawię się na chwilę i jeśli ktoś się tutaj wpisze (lub potwierdzi przybycie na PW) i przyjdzie to otrzyma ode mnie piwo. Zaległe też będą
                  UUU to się Prezesie rozminiemy chyba, bo ja też raczej na moment się zjawię, ale po 20.00.
                  www.piwo.org

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elroy Wyświetlenie odpowiedzi
                    rozminiemy
                    To bardzo dobre słowo. Jak będziecie w Szynku ja będę przejeżdżał pociągiem przez Kazimierz, z Płaszowa nad morze. Pozostaje mi tylko życzyć miłego spotkania i do następnego razu.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • Garus
                      Member
                      • 06-2004
                      • 30

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jakiś czas minął i odczuwam potrzebę klasycznego kontaktu z ludźmi podobnie myślącymi (np. o piwie). Jak słyszę jak inne frakcje browar.biz ustalają spotkania to i mnie się chce.
                      Oczekuje propozycji co do terminu, bo zbliża się Święto Narodowe przy okazji którego można by coś wychylić na pohybel, albo ot tak...
                      no kto by nie chciał się spotkać z e-Prezesem.. ja takich nie znam

                      Comment

                      • Cez
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1789

                        Na 18tą powinienem dać radę...Do zobaczenia.
                        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                        Comment

                        • dori
                          Senior
                          • 10-2004
                          • 320

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na 18tą powinienem dać radę...Do zobaczenia.
                          to fajnie, bo mam dla Ciebie piwko

                          Comment

                          • Cez
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1789

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dori Wyświetlenie odpowiedzi
                            to fajnie, bo mam dla Ciebie piwko
                            Dam radę!!!
                            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19170

                              Taki mały konkursik dla miejscowych z nagrodami przygotowałem:
                              Gdzie znajduje się to miejsce?

                              Teraz jest dostępny w galerii.
                              Last edited by e-prezes; 06-01-2014, 15:27. Powód: Usunąłem mój plik dla odciążenia serwera

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19170

                                Gdyby ktoś nie mógł doczytać, napis brzmi: "Piwo butelkowe w różnych gatunkach".

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎