Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ergie
    Senior
    • 05-2004
    • 1041

    #91
    Jeśli można to ja najchętniej spotkałbym sie z Wami w sobotę 23 kwietnia o godz. 18.00 w DN. Piątek mi się nagle zajęty zrobił niestety. (
    Last edited by ergie; 19-04-2005, 14:49.
    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    ------------------------------------------------------------------
    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #92
      zatem ten weekend spotykamy się w sobotę, niemniej proszę do ankiety podejść jako sondaż do następnych.

      Comment

      • bahtol
        słomiany zapał
        • 10-2002
        • 331

        #93
        Wszystko wskazuje na to, że w sobotę zajrzę do DN. Mam też nadzieję, że nie przyjdę sam.
        =bahtol=

        Comment

        • ergie
          Senior
          • 05-2004
          • 1041

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bahtol
          Wszystko wskazuje na to, że w sobotę zajrzę do DN. Mam też nadzieję, że nie przyjdę sam.
          Mam brać podstawki?
          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
          ------------------------------------------------------------------
          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #95
            A do której z regóły siedzicie, bo chetnie bym wpadł ale mam robotę i czas od 20 lub 21?

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #96
              wszystko zależy na ile inni będą punktualni i na ile żywo rozwinie się dyskusja
              spokojnie do 20.

              Comment

              • ergie
                Senior
                • 05-2004
                • 1041

                #97
                Ja tam nie mam żadnych ograniczeń czasowy w najbliższą sobotę więc mogę siedzieć nawet do 21.30 czyli do ostatniego autobusu jadącego w kierunku mojego dmu
                Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                ------------------------------------------------------------------
                Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie
                  Ja tam nie mam żadnych ograniczeń czasowy w najbliższą sobotę więc mogę siedzieć nawet do 21.30 czyli do ostatniego autobusu jadącego w kierunku mojego dmu
                  Tak wczas odjeżdrza ostatni nie koło 23?

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #99
                    norymberską zamykają o 22 o czym przekonałem się już dwukrotnie

                    w związku z tym, że na sobotę zrobiono rezerwację weselną musimy znaleźć inne miejsce... i tu jest problem. w tych rejonach mogę zaproponować tylko dwie lokalizacje:

                    Starowiślna 31 - lokal w oficynie z ogródkiem, więc byłoby gdzie zostawić rower.
                    Wawrzyńca 18 - trochę mały lokal, więc może być o tej porze trochę załadowany

                    jak ktoś ma jakieś jeszcze propozycję, słucham...

                    Comment

                    • ergie
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 1041

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                      norymberską zamykają o 22 o czym przekonałem się już dwukrotnie

                      w związku z tym, że na sobotę zrobiono rezerwację weselną musimy znaleźć inne miejsce... i tu jest problem. w tych rejonach mogę zaproponować tylko dwie lokalizacje:

                      Starowiślna 31 - lokal w oficynie z ogródkiem, więc byłoby gdzie zostawić rower.
                      Wawrzyńca 18 - trochę mały lokal, więc może być o tej porze trochę załadowany

                      jak ktoś ma jakieś jeszcze propozycję, słucham...
                      Kurcze w sobotę będzie wszedzie tłok (
                      Czyli jednak spotykanie się w piątki będzie chyba bardziej uzasadnione.
                      Nie mam żywcem pomysłu gdzie moglibyśmy się w takim razie sppotkać w tą sobotę.
                      Last edited by ergie; 21-04-2005, 15:28.
                      Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                      ------------------------------------------------------------------
                      Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        do soboty jeszcze jest czas to coś się wymyśli

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          A może by tak w Stillu? Co prawda leją tam tylko Tyskie ale może wszystkim to odpowiada za 4zł poza tym fajny tam PRLowski klimat (chyba że ktoś jest z SLD -bo tych nie wpuszczaja )

                          A swoją droga to dlaczego poruszmy ten sam temat w obu wątkach (tu i na tym z ankietą)


                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • bahtol
                            słomiany zapał
                            • 10-2002
                            • 331

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                            A może by tak w Stillu? Co prawda leją tam tylko Tyskie ale może wszystkim to odpowiada za 4zł poza tym fajny tam PRLowski klimat (chyba że ktoś jest z SLD -bo tych nie wpuszczaja )

                            A swoją droga to dlaczego poruszmy ten sam temat w obu wątkach (tu i na tym z ankietą)

                            Nie bardzo rozumiem twoją niechęć do Domu Norymberskiego, który przecież nie znajduje się jakoś strasznie daleko od wspomnianego przez Ciebie Stilla. Jeśli nie lubisz pszenicznego to w Norymberskim leją też Tyskie więc nie widzę problemu, poza tym uważam że jako nowy forumowicz z naszego pięknego miasta powinieneś poznać nasze standardowe miejsca spotkań.
                            =bahtol=

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              w wątku z ankietą rozważamy miejsce na stały lokal i stałą porę, a tutaj ogólnie... i czasem nie na temat
                              obdzwoniłem wczoraj wszystkie lokale na kazimierzu i nigdzie poza dwoma w/w miejscami, DN i barem na krakowskiej z brokiem nie ma nic poza masówką

                              zatem spotykamy się na gold fasslu w pubie przy ul. Starowiślnej 31. ci którzy nie odczytają tego posta na czas będzie info na drzwiach DN o zmianie lokalu. jeśli okaże się, że fassl jest niepijalny, albo, że jest nas na tyle dużo, że się nie mieścimy (trudno rezerwować miejsce w lokalu jeśli zaledwie parę osób zapowiedziało przybycie) przeniesiemy się gdzieś indziej, może do knajpy za halą targową o której pisał piokl13. to się zobaczy na miejscu.
                              Last edited by e-prezes; 22-04-2005, 11:50.

                              Comment

                              • bahtol
                                słomiany zapał
                                • 10-2002
                                • 331

                                My będziemy ale niestety tylko na godzinkę tym razem, bo wyniknęła nam impreza rodzinna.
                                =bahtol=

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎