Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dori
    Senior
    • 10-2004
    • 320

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    No jak kolega Garus się zapowiedział
    poprzednio też się zapowiedział, albo raczej został zapowiedziany... i nie dotarł

    PS
    Prezesie nie zapomnij zeszytu

    Comment

    • moonjava
      Senior
      • 11-2006
      • 109

      Postaramy sie być na 18.

      Comment

      • Titus_Fox
        Senior
        • 10-2005
        • 400

        hmmmz - nie spieszcie się. Wychodzi na to, że ciężko mi będzie prosto z pracy wyskoczyć do knajpy. Będe jak wszyscy - dopiero koło 20, przepraszam

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          Nie wyrobiłem się & opadłem zupełnie dziś z sił. I przez to nie zobaczę ani Garusa ani kobiety z która przyszedł prezes Czekam zatem na relacje jak było.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • moonjava
            Senior
            • 11-2006
            • 109

            Miło i bardzo grzecznie.

            Tak jest, żałuj widoku kobiet.

            Co do piwa, nie wiem czy to wina pogody czy czegoś innego, ale wszyscy uznali że obecna partia ciemnej smoczej zaiwera dodatek soku wiśniowego. Była też teoria że to spisek masonerii. Był latający zeszyt Prezesa. Reszte dopowie ktoś inny gdyż musielismy wczesniej opuścić towarzystwo aby przebyć dzielnicę latających siekier (czyt.: Kurdwanów) w rozsądnej porze, tzn. o obniżonej aktywności lotnej siekier... ech, chyba muszę sie przespać.

            Jeszcze raz dzięki za miły wieczór.

            arek

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19177

              Ja nie zapomnę tego wieczoru... Tak mokry to jeszcze nie wróciłem i bynajmniej nie przez "deszcz rozszalałej burzy"

              Comment

              • Garus
                Member
                • 06-2004
                • 30

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja nie zapomnę tego wieczoru... Tak mokry to jeszcze nie wróciłem i bynajmniej nie przez "deszcz rozszalałej burzy"
                Co prawda to prawda. Wieczór był zaiste udaną posiadówą. Poznałem zacnych ludków. Zeszyt prezesa jawi mi się jako zbiór myśli i wrażeń które czytać a co ważniejsze rozumieć można jedynie po kilku ALE


                z drugiej strony ciekawe od czego tak ten prezes zmókł..

                ps. Dori - dzięki za dwa piwka ... wychylę je z pewnością niebawem i podzielę sie wrażeniami

                Comment

                • MarcinKa
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 2729

                  Mnie niewiele zmoczyło. Dojechałem do arkad na Grodzkiej i przeczekałem. To co zobaczyłem po deszczu na bulwarach pod Wawelem było porażające . Kilka wyrwanych drzew, konary pourywane, sypiące się rusztowanie na Wawelu, mnustwo gałęzi.... Na Ruczaju też mijałem pare konarów na drogach. A pod domem . Wyrwało mi potężną Morwę, urwało pół drugiej i przewróciło sporą Osikę (nie wiem dokładnie co to było ale kilkanaście metrów miało). Takiej hekatomby w Krakowie to chyba niebyło.
                  A może to naczelnik z dkrasnodebskim trenowali ustawką
                  Tak wygląda obecnie scieżka do mojego domu:
                  Attached Files
                  To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                  Comment

                  • Titus_Fox
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 400

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tak mokry to jeszcze nie wróciłem i bynajmniej nie przez "deszcz rozszalałej burzy"
                    Prezesie, ja wszystko rozumiem. Że się można burzy przestrzaszyć, grzmotów i błysków - jak najbardziej. Ale żeby się tym jeszcze publicznie chwalić? Zaiste - dziwne...

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19177

                      Za młody jesteś, nie zrozumiesz

                      Comment

                      • dori
                        Senior
                        • 10-2004
                        • 320

                        Wielkie dzięki za miłe towarzystwo zabawa jak zwykle była przednia

                        Więc do następnego razu

                        PS
                        ...i okazało sie że Garus naprawdę istnieje

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19177

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dori Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wielkie dzięki za miłe towarzystwo zabawa jak zwykle była przednia
                          to zasługa głównie Garusa, który był tematem przewodnim

                          Więc do następnego razu ...
                          no ja myślę! a skoro tak to kiedy umawiamy się (to all) na "obalenie" beczułki Plebejskiego Ciemnego mam nadzieję, że jeszcze przed zlotem...
                          Last edited by e-prezes; 25-08-2007, 21:48.

                          Comment

                          • Garus
                            Member
                            • 06-2004
                            • 30

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            to zasługa głównie Garusa, który był tematem przewodnim


                            dobrze dobrze .... proszę bez proletariackiej propagandy


                            no ja myślę! a skoro tak to kiedy umawiamy się (to all) na "obalenie" beczułki Plebejskiego Ciemnego mam nadzieję, że jeszcze przed zlotem...
                            hmm.. myśl wydaje sie zacna i wymaga wypicia kilku browców, żeby się nad tematem zastanowić dogłębnie..generalnie TAK

                            Comment

                            • Garus
                              Member
                              • 06-2004
                              • 30

                              PS
                              ...i okazało sie że Garus naprawdę istnieje [/QUOTE]

                              ano istnieję sobie

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19177

                                tylko mi bez dyrdymałów. oczekuję konkretów, bo jak nie to wiozę ją do Warszawy albo do Cieszyna
                                Last edited by e-prezes; 27-08-2007, 22:05. Powód: uzupełnienie miejscowości

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎