Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum Wyświetlenie odpowiedzi
    Mnie się dziś syn urodził, więc chętnie obleję tę okazję w czwartek Jak tylko Agnieszka będzie czuła się dobrze to opuszczę na chwilę pieluszki i wpadnę na jedno


    ...albo lepiej dwa
    Shlangie, co by się nie działo w czwartek trza to oblać! Gratuluję!
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      Jakbyśmy z Marcinem wiedzieli to już dziś byśmy opili. Postaram się być we czwartek.

      Comment

      • Titus_Fox
        Senior
        • 10-2005
        • 400

        gratulacje Shlangi!!! i do "wypicia" w czwartek zatem

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          Gratulacje Shlangi i Agnieszka
          I mam nadzieję, że do zobaczenia w czwartek. Taka okazja jest tylko raz w życiu
          Pozdrowienia dla Agnieszki
          A dla syna zdrowia
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • moonjava
            Senior
            • 11-2006
            • 109

            No, to kolejny piwowar przybył w Krakowie. Niech Wam rośnie zdrowo! Gratulacje ode mnie i Magdy.

            Comment

            • lukaszzbud
              Member
              • 08-2007
              • 35

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum Wyświetlenie odpowiedzi
              Mnie się dziś syn urodził, więc chętnie obleję tę okazję w czwartek Jak tylko Agnieszka będzie czuła się dobrze to opuszczę na chwilę pieluszki i wpadnę na jedno


              ...albo lepiej dwa
              Gratulacje Marcinie

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                PIęknie Marcinie Pięknie
                Gratulacje!!!
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • Cez
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1789

                  Dzisiaj będzie półfinał pucharu UEFA, może być problem z miejscem, bo w NON IRONIE jest możliwość obejrzenia meczu...
                  Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    Proponuję od razu umówić się w innym miejscu, chyba, że idziemy mecz oglądać.
                    Ja bym z chęcią do Szynku, ale niech huanghua wybiera.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      UUU... Już myślałem, że się wyrwę ale niestety obowiązki ojcowskie dziś wieczorem są nie do przeskoczenia. Wypiję wasze zdrowie przed ekranem komputera chyba

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • Cez
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1789

                        Nie wiem czy huanghua śledzi wątek po przybyciu go Krakowa...
                        Ja dzisiaj odpadam, bo byłem wczoraj na meczu... Kozel cerny niczego sobie
                        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                        Comment

                        • MarcinKa
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 2729

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          ... Niemniej dobrze byłoby się spotkać w szerszym (lajboCKowym) gronie i omówić sprawy bieżące: warsztaty wrocławskie, giełda tyska, żywiecka i zlot.
                          No to kiedy? Byle nie sobota. Szynk?
                          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19168

                            Jeśli mamy znów spotkać się w kameralnym gronie to dziś mam wolne.
                            Jeśli myślimy o większym spotkaniu to niech najpierw wpiszą się chętni, potem ustalimy termin.

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              Myślałem o jakimś większym spotkaniu. Niedziela lub początek przyszłego tygodnia. Poczekajmy jeszcze ze 2 dni, jak nikt się nie zgłosi to pozostanie umówić się w kameralnym gronie.
                              To co? Jest ktoś chętny na spotkanie?
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • moonjava
                                Senior
                                • 11-2006
                                • 109

                                No ba!

                                Jakby co, to ja już dzisiaj po koncercie Dżemu będę się błąkał pomiędzy Ironem a Szynkiem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎