Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elroy
    Senior
    • 10-2002
    • 359

    A może bym się pojawił ?
    poniedziałek, wtorek i czwartek po 21.00 jestem - resztę normalnie
    www.piwo.org

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      No to są już 4 osoby. Proponuję termin od Wtorku... może jeszcze ktoś dołączy.
      Prezesie pisz kiedy Ci pasuje, Ty chyba masz grafik najbardziej napięty.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19175

        Napięty mam nie tylko grafik Od piątku mam luz. Natomiast co do dziś i jutra rostrzygnie się do godzinki czasu.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19175

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          ...Natomiast co do dziś i jutra rostrzygnie się do godzinki czasu.
          Jutro odpada.

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            No to środa? Dzisiaj boje się, że może być za późno podany termin dla innych.
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19175

              Przecież napisałem, że od piątku jestem wolny. Środa i czwartek pracuję.

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                To co? Jutro koło 18 / 19? Proponuję Szynk, ale...
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • moonjava
                  Senior
                  • 11-2006
                  • 109

                  W niedzielę koło 19-tej ja i E-prezes będziemy najpewniej w Szynku, bo o 20-tej na Miodowej jest koncert.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19175

                    Jak zdrowie pozwoli to jeszcze wcześniej. Może odwiedzę Omertę i kilka innych miejsc.

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      Dzisiaj odpadam. Wczorajsze spotkanie jeszcze przetrawiam.
                      Na taki koncert to chodzę co roku, na FKŻ na Szerokiej. Szkoda, że tak się dzisiaj czuje, bo dobrej muzyki nigdy za wiele.
                      Miłego knajpowania i pogody na koncercie.
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • Garus
                        Member
                        • 06-2004
                        • 30

                        ech... życie

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19175

                          Tymi tunie... masz ochotę to mój nr. znasz. Dziś miałem ochę iśc do Non Iron lub Omerty, ale co... sam będę szedł? I tak ostatnio jakby dotarło do mnie, że znów robię wszystko sam.

                          Comment

                          • nikita_banita
                            Senior
                            • 06-2003
                            • 1363

                            To żebyś tak sam wszystkiego nie robił to zapowiadam się wraz z małżonka na bytność w mieście Kraka pomiędzy 16-19 czerwca. W piątek rano ruszamy do Żywca.

                            Jeśli jest ktoś chętny na poszwędanie się po knajpkach i pokazanie nam kilku fajnych miejsc to będzie nam bardzo miło się spotkać. Teoretycznie możemy sie spotkać w każdy z wieczorów pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem.

                            Mój numer tel: 691 709 331.

                            Chętnie zajrzelibyśmy kontrolnie do CK, a później jakieś beczkowe z Relakspola byśmy posmakowali. Dostęp do neta będę miał sporadyczny od jutra, więc kto ma czas i chęci - dzwonić!

                            Comment

                            • nikita_banita
                              Senior
                              • 06-2003
                              • 1363

                              Każdy, kto chce wymienić etykiety z białostockich Dojlid jeśli wyrazi taka chęć, będzie miał taką możliwość jeszcze przed giełda w Żywcu na spotkaniu w Krakowie. Zapraszam wszystkich ze swoim zbiorem Białegostoku - zawsze można coś uzupełnić

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19175

                                17, 18 luzik - anytime. 18-go wieczorkiem why not?! Dawno cię nie było w Kraku, a ostatnie moje wspomnienia związane z Twoją osobą to bodajże "Pod brunatnym niedźwiedziem", ale już nie pomnę kiedy. Już się cieszę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎