Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • moonjava
    Senior
    • 11-2006
    • 109

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    OK, nie ma sprawy. Winiarze ostatnio są bardziej chętni to i będzie z kim obalić beczułkę guślarza np na zlocie winiarzy w Krakowie w Hotelu Florian.
    Ja przyniosę 4 piwa ( http://www.browar.biz/forum/showthre...789#post719789 )
    oprócz win i nalewek.

    arek

    Comment

    • jurgin
      Senior
      • 01-2004
      • 153

      witam,
      tutaj się dopiszę
      z poniedziałku na wtorek 5/6 listopada, na 99% będę w Krakowie. Tzn mam wyjazd służbowy do Katowic, i stwierdziłem, że jak już będę tak blisko to zajrzę do Krakowa. Co poza Ck browarem powinienem zwiedzić i czy macie może jakiś miły i romantyczny nocleg dla mnie i mojej narzeczonej? Bo korzystając z okazji wyjazdu służbowego postanowiłem zrobić sobie miły przedłużony weekend.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19174

        Miałem już nic nie pisać w tym temacie, ale z racji ciekawych rzeczy jakie mają miejsce w Piotrkowie Trybunalskim pytam czy ktoś się wybiera... Nie, no oczywiście wiem, że nikt się nie wybiera... no przecież jaja sobie robię, nie... No więc, jakby co to do 9.11 jeszcze mam urlop. Chętni są na jakieś działanie?
        Last edited by e-prezes; 01-12-2007, 22:34.

        Comment

        • Titus_Fox
          Senior
          • 10-2005
          • 400

          ja się piszę na bibę po 14-tym. Po obronie, znaczy się

          Comment

          • dori
            Senior
            • 10-2004
            • 320

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox Wyświetlenie odpowiedzi
            ja się piszę na bibę po 14-tym. Po obronie, znaczy się
            ja mimo, że bardzo chciałabym się z Wami spotkać, to niestety się nie piszę bo ostatnio mi jakoś do Krakowa nie po drodze

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              do 9.11 jeszcze mam urlop.
              Masz rok urlopu Macierzyński czy co

              A tak serio to bardzo chętnie wypiję jakieś piwo, np. w Brunatnym Niedźwiedziu.
              Last edited by MarcinKa; 02-12-2007, 23:17.
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • Titus_Fox
                Senior
                • 10-2005
                • 400

                Marcinie, wbrew pozorom nie jesteśmy jeszcze w USA, więc 9.11 oznacza to, co po bożemu zawsze powinno

                Comment

                • MarcinKa
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 2729

                  Titusie jakkolwiek byś tę datę przeczytał to do najbliższego dnia z taką datą masz blisko rok (9 lub 11 miesięcy), zwarzywszy na datę postu prezesa, czyli 1 grudzień.
                  To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                  Comment

                  • Titus_Fox
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 400

                    to mamy grudzien? Fuck!

                    Comment

                    • delvish
                      Senior
                      • 11-2004
                      • 3508

                      FCJP

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                      zwarzywszy
                      zważywszy
                      Ech to piwowarskie skrzywienie...
                      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                      (Frank Zappa)

                      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                      Comment

                      • elroy
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 359

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox Wyświetlenie odpowiedzi
                        to mamy grudzien? Fuck!

                        Hejże Młody Kupę lat, aczkolwiek mam wrażenie, że mnie unikasz :P

                        Choć jestem towarzysko podejrzany, to rzeczywiście dawno się w grupie nie widzieliśmy

                        Może jakieś zebranko grudniowe?
                        www.piwo.org

                        Comment

                        • Titus_Fox
                          Senior
                          • 10-2005
                          • 400

                          tja, unikam dobre... ja życia nie miałem przez ostatnie 3 miechy, a ty mnie posądzasz o selekcję? Nie miałbył nawet na nią czasu

                          Comment

                          • elroy
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 359

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox Wyświetlenie odpowiedzi
                            tja, unikam dobre... ja życia nie miałem przez ostatnie 3 miechy, a ty mnie posądzasz o selekcję? Nie miałbył nawet na nią czasu
                            Żartuję, żartuję. Aczkolwiek jak znajdziesz chwilę czasu, to daj znać
                            www.piwo.org

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19174

                              Teraz mam trzy dni remontu, potem na dwa dni wyjazd do Sanoka, a potem już koniec ...urlopu. Chętnie się potem spotkam. Mam dla Was piwka.

                              Comment

                              • BrowTysiąclecia
                                Member
                                • 12-2007
                                • 37

                                Hey witam, jestem nowy w robieniu piwa i pewnie jak się domyślacie z Krakowa
                                To kiedy spotkanie?:>
                                Browar Tysiąclecia już działa :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎