Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Spotkanie Forumowiczöw Wodzislaw slaski i Okolice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
    Adam16 i Jasiu: może jednak zgodzicie się z terminem 30-07, bo także Iommi, który teraz jest na wakacjach, prosił mnie o końcówkę lipca.
    Mi by ten termin röwniez lepiej pasowal bo 16.07 bede po spotkaniu we Wroclawiu
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • jasiu_piwosz
      Senior
      • 12-2004
      • 620

      #17
      Mnie ten termin tj. 30. 07 też odpowiada. Może poznam Iommiego który jakoś stroni od kontaktów z Forumowiczami , pisząc ciągle że nie ten czas albo nie to miejsce itd. Myśle że teraz już wszystko będzie po jego myśli i czasie.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #18
        OK. Postaram sie na tego 30-tego. Ale nic nie obiecuję.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Alchemych
          Senior
          • 12-2003
          • 349

          #19
          No ten trzydziesty to tak trochę mi nie po drodze, ale może uda mi się przybyć
          Będę stawał na głowie...

          Comment

          • Andi
            Senior
            • 07-2001
            • 1915

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alchemych
            No ten trzydziesty to tak trochę mi nie po drodze, ale może uda mi się przybyć
            Będę stawał na głowie...
            Ja juz powiedzialem ze mi w zasadzie to obojetne i kazdy termin pomiedzy 18.07 a 5.08 masuje.
            Dowiedzialem sie od Wielkiego-B ze wczesniej jak 30 to jego DOBRE piwo nie bedzie gotowe przez to to spotkanie chce przeciagnac zeby jak najpözniej
            Ale mysle ze ten termin 30 jest bardzo dobry i wszyscy chetni sie zjawia.
            Juz wkrötce bede wyjezdrzal i moze nie bedziemy mieli kontaktu ale jak tylko mi sie uda to zajze tutaj na Browar.
            Möj telefon röwniez podalem Wielkiemu-B a wiec pozostaniemy w Kontakcie
            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

            http://www.andreas-kronkorken.de

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
              Mi by ten termin röwniez lepiej pasowal bo 16.07 bede po spotkaniu we Wroclawiu
              No właśnie, szkoda, że ten termin upadł, bo już miałam pomysł, żeby się zabrać z Andim, no cóż, inszą razą
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Doodeck
                Senior
                • 05-2003
                • 1612

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                kazdy termin pomiedzy 18.07 a 5.08 masuje.
                No, nieźle

                Ja niestety będę wtedy wracał znad morza; znowu ominie mnie przyjemność poznania kolegów z sekcji południowośląskiej .
                Dalekosiężny
                Obserwator
                Obiektów
                Dynamicznie
                Epatujących
                Ciekawymi
                Koncepcjami

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck
                  No, nieźle

                  Ja niestety będę wtedy wracał znad morza; znowu ominie mnie przyjemność poznania kolegów z sekcji południowośląskiej .
                  ... podaj kierunek i rodzaj waluty - a powiem Ci gdzie byłeś !?

                  To jest jeszcze frakcja południowogórnośląska ?... a ja to chyba centralno...?

                  We Wodzisławiu macie tam już ustalone jakieś piwka i " meliny " ?

                  Comment

                  • Wielki_B
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 1968

                    #24
                    Adam16: obiecaj! Lokal jest już zamówiony. Właściciel, specjalnie dla naszej grupy, odmówił na ten dzień rezerwacji lokalu (jakimś jubilatom). A tak na marginesie, to własciciel będzie razem z nami, bo od ostatniego razu jęzor mu wisi do ziemi...

                    Maruśka: przecież to "wlał - wylał". - Przyjedziesz bele czym, ale za to wrócisz do chałupy razem z Andim, bo on niemalże zaraz po imprezie wracał do "domu". Tobie się po prostu nie chce!

                    Alchemych: choćbys miał przyjść na uszach, to masz być i koniec, kropka.

                    Doodeck: a niby w czym problem? No przecież możesz rodzinkę odstawić do domciu i te parę kilometrów nadjechać! Przy takiej trasie przejechanej tego dnia, te pare kilometrów, to bułka z masłem. A jakie piękne zakończenie urlopu! No więc melduj przyjazd.

                    Ziomek: wdepnij, a się przekonasz! Z tego rejonu możesz(cie) się zabrać razem z Jasiem (i to w obie strony).

                    Iommi - on nic nie pisze, bo pewnie biedak jest już na wakacjach! Hmmm... czemu biedak? A niech już tak zostanie.

                    Comment

                    • Doodeck
                      Senior
                      • 05-2003
                      • 1612

                      #25
                      Dalekosiężny
                      Obserwator
                      Obiektów
                      Dynamicznie
                      Epatujących
                      Ciekawymi
                      Koncepcjami

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                        Adam16: obiecaj! Lokal jest już zamówiony. Właściciel, specjalnie dla naszej grupy, odmówił na ten dzień rezerwacji lokalu (jakimś jubilatom). A tak na marginesie, to własciciel będzie razem z nami

                        Ziomek: wdepnij, a się przekonasz! Z tego rejonu możesz(cie) się zabrać razem z Jasiem (i to w obie strony).
                        Wstępnie się zapisuję ( chyba z Jasiem się dogadam ? ).

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 1968

                          #27
                          Z Jasiem się na pewno dogadasz. Ostatnio jechał pustym autem, bo nie było z jego rejonu więcej chętnych.
                          Wszystkich bardzo proszę o konkretyzowanie, czyli przykładowo cytuję "Doodeck: TAK, melduję się na 100 %".

                          A to dlatego, że życie brutalnie pokazuje, co najczęściej dzieje się w przypadkach, kiedy delikwent mówi coś w rodzaju: "będę stawał na głowie", "zapisuję się wstępnie", "postaram się" itd.

                          PS. ZIOMEK: pisząc to, rozmawiałem jednocześnie z Jasiem - zabierze Cię na to spotkanie. Masz się z nim skontaktować na PW. On teraz biedak dogorywa po wycieczce do Spiża...

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                            Wszystkich bardzo proszę o konkretyzowanie, czyli przykładowo cytuję "Doodeck: TAK, melduję się na 100 %"
                            Ja " wstępnie " bo to jest dopiero 30 -go a spodziewam się gości,
                            mamy pójść na koncert i film w Paprocanach - Riedel i wspomnienia czyli " Skazany na blues'a " ( ? ) - łącznie dwa dni !

                            Jeśli nie dadzą znać do tygodnia to przyjeżdżam na 200%

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B

                              Maruśka: przecież to "wlał - wylał". - Przyjedziesz bele czym, ale za to wrócisz do chałupy razem z Andim, bo on niemalże zaraz po imprezie wracał do "domu". Tobie się po prostu nie chce!

                              To "byle co", czyli pociąg nie dojeżdża do Pszowa...
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Wielki_B
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 1968

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                To "byle co", czyli pociąg nie dojeżdża do Pszowa...
                                Żarty sobie strugasz?!
                                Sprawdziłem: kursują regularnie, tyle że towarowe - po i z węglem

                                PS.
                                W każdym razie, jeśli dojedziesz do Raciborza, to przyjedzie po Ciebie auto.

                                Idę teraz na piwo, browar.biz sprawdzę wieczorem lub rano, w zależności od atrakcyjności czekającego mnie spotkania.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎