Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Spotkanie Forumowiczöw Wodzislaw slaski i Okolice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #31
    No to obiecuję przemysleć sprawę, chętnie bym się z Wami spotkała Ale to długi termin, więc mogę się zadeklarować teraz na 100%. W każdym razie kusi mnie, więc jest około 95% szans na to, że się pojawię
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Andi
      Senior
      • 07-2001
      • 1915

      #32
      Maruśka: przecież to "wlał - wylał". - Przyjedziesz bele czym, ale za to wrócisz do chałupy razem z Andim, bo on niemalże zaraz po imprezie wracał do "domu". Tobie się po prostu nie chce!

      No widze ze Wielki B chce sie predko mnie pozbyc z Wodzislawia
      ja potrzebuje po takim spotkaniu kilka dni na wypoczynek zeby udac sie w pelni sil znöw w droge powrotna i bede wyjezdrzal okolo 4 Sierpnia.
      A tak powaznie to jest möj ostatni post w tym temacie-Juz za kilka Godzin bede w Drodze do Polski.
      Kontakt Telefoniczny z Wielkim B jest zapewniony a wiec nic nie moze nam zrobic Niespodzianki.
      A wiec do zobaczenia
      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

      http://www.andreas-kronkorken.de

      Comment

      • jasiu_piwosz
        Senior
        • 12-2004
        • 620

        #33
        MARUSIA nie myśl [od tego boli głowa ] tylko przyjedż do PSZOWA na spotkanie .
        Napewno będzie udane. Ja po pierwszym spotkaniu z chłopakami z południa też mam ochotę tam wracać.

        Comment

        • Wielki_B
          Senior
          • 02-2005
          • 1968

          #34
          Andi, nie chciałem sie Ciebie pozbyć! - Moim zamiarem było ściągnięcie na spotkanie sympatycznej Marusi. Na zasadzie: byle przyjechała, a potem będziemy sie martwić. A Ty się wygadałeś!
          Marusia: zapraszam! Jasiu_Piwosz wiedział, co pisał (przynajmniej mam taka nadzieję ).
          PS. Nie wiem do końca kim jest Slawoy, ale byłby mile widziany również, bo w przeciwieństwie do Marudy(si), smakowało mu moje piwo

          Comment

          • jasiu_piwosz
            Senior
            • 12-2004
            • 620

            #35
            PSZÓW

            Byłoby bardzo dobrze gdyby Marusia przyjechała w towarzystwie Slawoya też chciałbym się z Nim spotkać.

            Comment

            • Alchemych
              Senior
              • 12-2003
              • 349

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
              ..A to dlatego, że życie brutalnie pokazuje, co najczęściej dzieje się w przypadkach, kiedy delikwent mówi coś w rodzaju: "będę stawał na głowie", "zapisuję się wstępnie", "postaram się" itd...
              No dobrze - powtórzę że 30 lipca nie za bardzo mi pasuje. W związku z ponaglaniem przez WielkiegoB powiem inaczej - chciałbym się z wami spotkać ale 30 lipca raczej mnie nie będzie.
              Natomiast planuję prawie na stówę wyjazd z ZIOMKIEM2 do Czech w najbliższą sobotę na BEER FEST do Nydka - może się przyłączycie? - będzie lany Budwar, inne piwka (również ciemne) , wyżerka "po czesku" i kapele folkowe - szczegóły tutaj
              Last edited by Alchemych; 11-07-2005, 09:43.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz
                Byłoby bardzo dobrze gdyby Marusia przyjechała w towarzystwie Slawoya też chciałbym się z Nim spotkać.
                Jeśli będzie miał wtedy wolne to oczywiście, przyjedziemy razem

                Mogę być w Raciborzu w sobotę, 30, o 14.43. Kto niby miałby mnie odebrać i o której, to odpowiednio zmodyfikuję godzninę przyjazdu?
                Rozumiem, że potem powrót z Pszowa do Raciborza też mi jakiś proponujecie? Bo wersja Wielkiego_B pt. "później będziemy się martwić" jest kiepska
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • jasiu_piwosz
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 620

                  #38
                  Marusia coś wymyślimy , jest jeszcze trochę czasu - spokojnie.

                  Comment

                  • Wielki_B
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 1968

                    #39
                    Niczego nie wymyślimy.
                    Przyjedzie po Was samochód, odstawi pod restaurację-hotelik, tam się rozgościcie, a powiedzmy o 18 zejdziecie na dół na spotkanie.
                    A we wskazanym przez Was dniu i godzinie zostaniecie odstawieni do Raciborza.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Trzymam Cię za słowo, Wielki_B, bo inaczej to Cię tak na forum obsmaruję, że hej

                      Na 99% przyjadę, jeden procent zostawiam sobie na nieprzewidzaine wypadki, a czy Slavoy też będzie to też się dowiemy jeszcze w tym tygodniu
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alchemych
                        No dobrze - powtórzę że 30 lipca nie za bardzo mi pasuje. W związku z ponaglaniem przez WielkiegoB powiem inaczej - chciałbym się z wami spotkać ale 30 lipca raczej mnie nie będzie.
                        Natomiast planuję prawie na stówę wyjazd w najbliższą sobotę na BEER FEST do Nydka - może się przyłączycie? - szczegóły tutaj
                        Jas też chciałbym się spotkać ale mam 30 -go TFM, i czekam na odpowiedż znajomych ( p.w. )...
                        Ale Alchemych dobrze zauważył - byłoby rażniej !?

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 1968

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          Trzymam Cię za słowo, Wielki_B, bo inaczej to Cię tak na forum obsmaruję, że hej
                          Dobra, dobra... żeby nie było tak jak z tym telewizorem, com Ci wysłał razem z drożdżami
                          - Pudło przeleżało 3 tygodnie na poczcie w oczekiwaniu na Marudę (się) , listonosze gonili po Wrocławiu z avizami jak wściekli, aż naczelnik (poczty) się kapnął i odesłał mi toto do chałupy, opróżniając mój portfel do cna z tytułu kosztów dostawy i odstawy.
                          ... a ona mi tu "bo cię tak na forum obsmaruję, że hej".
                          Uduszę!

                          Comment

                          • Wielki_B
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 1968

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                            Jas też chciałbym się spotkać ale mam 30 -go TFM, i czekam na odpowiedż znajomych ( p.w. )...
                            Ale Alchemych dobrze zauważył - byłoby rażniej !?
                            Twoi znajomi mają czas na określenie się do 15 lipca. Jak tego nie zrobią, decyzję podejmujesz Ty.
                            Macie fajny wypad z Alchemychem. Ja, niestety, będę wtedy zajęty.
                            Hmmm... tak sobie myślę, że z tych Czech, to moglibyście przywieźć jakieś prezenty na spotkanie 30 lipca...

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                              Macie fajny wypad z Alchemychem. Ja, niestety, będę wtedy zajęty.
                              Hmmm... tak sobie myślę, że z tych Czech, to moglibyście przywieźć jakieś prezenty na spotkanie 30 lipca...
                              Jest to tylko Przedolzie...
                              Ale jeśli coś potrzebujecie - coś małego ( n.p. śliwowicę ), to mogę przywieżć...
                              Najlepiej pogadamy w piątek !?

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                                Dobra, dobra... żeby nie było tak jak z tym telewizorem, com Ci wysłał razem z drożdżami
                                - Pudło przeleżało 3 tygodnie na poczcie w oczekiwaniu na Marudę (się) , listonosze gonili po Wrocławiu z avizami jak wściekli, aż naczelnik (poczty) się kapnął i odesłał mi toto do chałupy, opróżniając mój portfel do cna z tytułu kosztów dostawy i odstawy.
                                ... a ona mi tu "bo cię tak na forum obsmaruję, że hej".
                                Uduszę!
                                Ty mi tu takich nie wyciągaj, bo to nie moja wina, że poczta tak świetnie funkcjonuje, że ANI JEDNO awizo nie dotarło do mojej skrzynki

                                Czy ja dobrze widzę, że na tego 30-tego przyjedzie tylko Andi, ja, Wielki_B i Jasiu_Piwosz? Nie, żebym narzekała - nie jestem zwolenniczką wielkich spędów, po za tym domowego piwa będzie dla nas więcej
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎