Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Marusia w Warszawie, 5-7.10.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #31
    Krzysiu - dzięki! ułatwiasz! na mój gust zarezerwuj dla tych, co się tu wpisali, że będą napewno!
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #32
      Rezerwujecie ? - rezerwujemy. Rezerwują !
      Stawiacie ? - stawiamy. Stawiają !

      Comment

      • Krzysztof
        Senior
        • 04-2001
        • 1689

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
        Krzysiu - dzięki! ułatwiasz! na mój gust zarezerwuj dla tych, co się tu wpisali, że będą napewno!
        Zarezerwowałem stolik przy warzelni oraz bilet na tramwaj w kiosku
        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
        www.twojmalybrowar.pl

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #34
          Super, dzięki za rezerwuację

          Trudno mi powiedzieć, o której przybędę wraz ze Slavoyem, na pewno nie później niż o 18.00, a być może wcześniej

          Do zobaczenia!
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Krzysztof
            Senior
            • 04-2001
            • 1689

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            Super, dzięki za rezerwuację

            Trudno mi powiedzieć, o której przybędę wraz ze Slavoyem, na pewno nie później niż o 18.00, a być może wcześniej

            Do zobaczenia!
            Miło będzie Was powitać. Stolik będzie czekac od godziny 17. Ja bedę gotował.. nastepną warkę...
            Last edited by Krzysztof; 06-10-2006, 09:00.
            Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
            www.twojmalybrowar.pl

            Comment

            • Maidenowiec
              Senior
              • 07-2004
              • 2287

              #36
              Tym razem mi się nie uda przybyć z Adelą, gdyż mieliśmy troszkę spraw do załatwienia. Ale skoro za tydzień Marusia też do naszego pięknego miasta zawita, to czemu nie
              Last edited by Maidenowiec; 06-10-2006, 16:27.
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #37
                Ale za tydzień to Marusia raczej w piątek wraca do Wrocka, żeby na tamtejsze spotkanie zdążyć

                Dziękuję wszystkim za wczorajszą fajną nasiadówkę, piwko było barrrrdzo dobre, pszeniczka, pilsik i łamane pół na pół dunkel z pszenicą - pycha!

                No i fajnie było znowu parę nudnych twarzy zobaczyć A Iron jaki wystrojony był, to chyba z powodu tego, że niedługo zostanie ojcem
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Ale za tydzień to Marusia raczej w piątek wraca do Wrocka, żeby na tamtejsze spotkanie zdążyć

                  Dziękuję wszystkim za wczorajszą fajną nasiadówkę, piwko było barrrrdzo dobre, pszeniczka, pilsik i łamane pół na pół dunkel z pszenicą - pycha!

                  No i fajnie było znowu parę nudnych twarzy zobaczyć A Iron jaki wystrojony był, to chyba z powodu tego, że niedługo zostanie ojcem
                  Przyjemność po naszej stronie.
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #39
                    Z przewlekłej nudy raz się ożywiłem. Bardzo spodobał mi się "drink" piwny, wspomniany powyżej mieszaniec dunkela i pszenicznego. Jako ostatni, z Żą, przerwaliśmy to nudne spotkanie jak zauważyliśmy , że obsługa zaczyna stawiać krzesła na stole do góry nogami. Było to oczywiście dnia następnego w stosunku do daty rozpoczęcia tej nudnej biesiady

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                      Jako ostatni, z Żą, przerwaliśmy to nudne spotkanie jak zauważyliśmy , że obsługa zaczyna stawiać krzesła na stole do góry nogami. Było to oczywiście dnia następnego w stosunku do daty rozpoczęcia tej nudnej biesiady
                      No to nieźle
                      A ja z Arkiem w sumie też mogliśmy jeszcze chwilę zostać, bo Slavoy, złośliwiec jeden, podał nam godzine odjazdu PRZEDOSTATNIEJ wukadki, a nie ostatniej.

                      Ale w sumie chyba i tak już byłam wystarczająco zmęczona, bo w podróży usnęłam i gdyby nie Ark, to pewnie pojechałabym do samego Grodziska

                      P.S. A "drinka" takiego trenowaliśmy we Wrocku - pół na pół pszeniczne Primatora i polotmave primatora. Od kiedy polotmavego nie ma, to czasem miksuję pszeniczne z ciemnym, ale to już nie to samo - pszeniczki czuć za mało.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #41
                        Ja aluzju paniał, gdy obsługa postawiła mi krzesło na głowie.

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #42
                          Nie mogłem niestety przybyć ponieważ od pon. do piątku wieczór byłem na szkoleniu wyjazdowym. W sobotę musiałem trochę pobyć z rodziną.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • And69
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 1487

                            #43
                            Ja niestety też nie, u mnie tradycja jak coś się dzieje ciekawego to żona ma 2 zmianę i nie mam z kim Dominiki zostawić

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎