Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29. XII - 01. I. '07r., Cieszyn i okolice, Sylwestrowe Spotkanie 2006r.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
    I ja i ja, na to i na to

    Kupić brackie na wymianę?
    ˛

    Lepiej pisy na PW niy tu !

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
      trzymając się pierwotnego programu ustalono następujace rezerwacje do ewentualnej korekty tam na miejscu i wyboru: ( tel., mailem, osobiście - bliskość rynków, wybór piw i inne , na około 10os.)

      Piątek:
      - Vojkovice, U Konićka
      - Dobra, Rest. na Sypce
      od godz. 13 - 18 w/g kolejności jw, jeśli zostanie nam trochę czasu to możemy zajechać do Fr.-Mistka i wrócić już bezpośrednio do Cieszyna.

      Sobota:
      - Svatovaclavsky
      - Moritz
      od godz. 12.30 - 18.30 w/g kolejności jw

      Niedziela:
      - po ewentualnym kuligu - w Wiśle " U Legierskich " od godz. 13 - 15
      - Cieszyn i Czeski Cieszyn: Targowa, Na Brandyse, Verdi, Na Saskiej Kępie (?) .... po godz. 17-tej, zaś od godz. 23 do 1szej cieszyński spektakl wizji i światła w rejonie rynków i Zamkowego Wzgórza

      Jeszcze trzeba to dograć myślę, że pomożecie już tam na miejscu poprzez telefony!?

      Uwaga!
      Telefonować warto z Cieszyna / Polska - wszelkimi sposobami, lecz z Czeskiego Cieszyna warto tylko tel kom. np do Olomuńca , zaś do Polski poprzez tel. automaty na bilony bo:
      - 1 min tel. kom do Polski to wydatek na 5 zł
      - 1 min z automatu to wydatek na 20 kcz czyli około 2,70 zł

      Kurs korony czeskiej w Cieszynach na dzień 21 XII waha się w granicach 13,40 - 13,60zł za 100 kcz !
      Myślę, że nasza 13-ka nie będzie pechowa, a Marcin_wc to ma się dobrze bo dostał jedyneczkę !?
      Poniewa Olomuniec wybudya wielkie fastznacje wic wsylki temat oddaem ARTowi !

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        tak jak jest napisane powyżej - do usłyszenia w Wigilię !

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
          Może jakaś Reginka dla sekcji górnoślaskiej w przelocie się znajdzie? Wszak po pieknej i gościnnej górnośląskiej ziemi będziesz podróżował.
          jaka sekcja śląska - może Twoja ślasko - zagłębiowska !?

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
            jaka sekcja śląska - może Twoja ślasko - zagłębiowska !?
            Bajsnij się w język zanim coś napiszesz.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • ZIOMEK2
              Gość
              • 09-2004
              • 2523

              Ale się wczoraj napisało ...

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
              trzymając się pierwotnego programu ustalono następujace rezerwacje do ewentualnej korekty tam na miejscu i wyboru: ( tel., mailem, osobiście - bliskość rynków, wybór piw i inne , na około 10os.)

              Piątek:
              - Vojkovice, U Konićka
              - Dobra, Rest. na Sypce
              od godz. 13 - 18 w/g kolejności jw, jeśli zostanie nam trochę czasu to możemy zajechać do Fr.-Mistka i wrócić już bezpośrednio do Cieszyna.

              Sobota:
              - Svatovaclavsky
              - Moritz
              od godz. 12.30 - 18.30 w/g kolejności jw

              Niedziela:
              - po ewentualnym kuligu - w Wiśle " U Legierskich " od godz. 13 - 15
              - Cieszyn i Czeski Cieszyn: Targowa, Na Brandyse, Verdi, Na Saskiej Kępie (?) .... po godz. 17-tej, zaś od godz. 23 do 1szej cieszyński spektakl wizji i światła w rejonie rynków i Zamkowego Wzgórza
              Czyli trzymamy się powyższego czy macie inne propozycje i układy, proszę przemyśleć to przez Święta, w szczególności niedzielę - co z kuligem gdy nie ma śniegu ?

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                Może jakaś Reginka dla sekcji górnoślaskiej w przelocie się znajdzie? Wszak po pieknej i gościnnej górnośląskiej ziemi będziesz podróżował.
                Jest to możliwe, ale ktoś musiałby je odebrać w godzinach wczesnopopołudniowych przy "jedynce". Na terenie Silesii nie mam zamiaru z niej zbaczać. Napisz dokładnie co i ile. Najprawdopodobniej w środę będę jeszcze będę mógł kupić co następuje: Premium (niepast) 2,24+0,50; Pszeniczne 2,20+0,50 i Mocne 2,07+0,50. Wszystko to bączki. Ceny trochę zbójeckie, ale już chyba zostały tylko w Gambrynusie, bo w czwartek zwiedziłem pół Warszawy i tylko w dwóch innych miejscach zgarnąłem po dwie ostatnie sztuki Pilsa
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                  Jest to możliwe, ale ktoś musiałby je odebrać w godzinach wczesnopopołudniowych przy "jedynce". Na terenie Silesii nie mam zamiaru z niej zbaczać. Napisz dokładnie co i ile. Najprawdopodobniej w środę będę jeszcze będę mógł kupić co następuje: Premium (niepast) 2,24+0,50; Pszeniczne 2,20+0,50 i Mocne 2,07+0,50. Wszystko to bączki. Ceny trochę zbójeckie, ale już chyba zostały tylko w Gambrynusie, bo w czwartek zwiedziłem pół Warszawy i tylko w dwóch innych miejscach zgarnąłem po dwie ostatnie sztuki Pilsa

                  a moglibyście pisać o tem w słupie ogłoszeniowym lub na PW przy okazji targów piwnych w Wąchocku bo to nie ma nic wspólnego z naszym tematem ?

                  Tym bardziej, że kiszot sam może sobie podjechać do Zawiercia i nie jedzie do Cieszyna - podobnie JAckson !?

                  Ściemniacie tylko i zaśmiecacie temat a później ludzie skarżą się, że jestem nieczytelny !?

                  Piwa żeście nigdy nie pili czy co ?

                  Proponuje wszystkie tego typu wątki usunąć na śmietnik, nawet w Święta musze się denerwować !
                  Last edited by ZIOMEK2; 25-12-2006, 09:18.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                    Ściemniacie tylko i zaśmiecacie temat a później ludzie skarżą się, że jestem nieczytelny !?
                    Może wyciągniesz z tego w nioski na przyszłość
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      Ziomuś, wyluzuj, bo ci żyłka pęknie.
                      Takie sprawy zwykle były załatwiane w tematach imprezy, żeby WSZYSCY udający się w daną lokalizację to zauważyli. Żeby później nie było stękania, że "nie zauważyłem tematu".
                      I to MA wiele wspólnego z naszym tematem. Sam się przeca dzięki temu na piwo zapisałeś
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                        Ziomuś, wyluzuj, bo ci żyłka pęknie.
                        Takie sprawy zwykle były załatwiane w tematach imprezy, żeby WSZYSCY udający się w daną lokalizację to zauważyli. Żeby później nie było stękania, że "nie zauważyłem tematu".
                        I to MA wiele wspólnego z naszym tematem. Sam się przeca dzięki temu na piwo zapisałeś
                        `

                        Ale ani Kiszot, ani Jackson nie jadą na Sylwestra z nami, więc się nijak do tematu mają. Jak coś chcą, to niech piszą do Ciebie PW, tu się w zupełności zgadzam z Ziomkiem
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Celem wyjaśnienia - ja nic nie chcę.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                            Tym bardziej, że kiszot sam może sobie podjechać do Zawiercia i nie jedzie do Cieszyna
                            Co ma Zawiercie wspólnego z Reginą?
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2

                            Ściemniacie tylko i zaśmiecacie temat a później ludzie skarżą się, że jestem nieczytelny !?
                            Całe szczęście,że Ty zawsze przestrzegasz porządku i do tego jesteś zawsze bardzo czytelny.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              PYSKÓWKI NA PW!!! Nie będę Adminowi zawracać głowy sprzątaniem w tym temacie w Swięta.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • ZIOMEK2
                                Gość
                                • 09-2004
                                • 2523

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                                Całe szczęście,że Ty zawsze przestrzegasz porządku i do tego jesteś zawsze bardzo czytelny.
                                przestań już bo jesteś złośliwy i męczący a my jeszcze mamy parę spraw do uzgodnienia, żeby zamknąć temat na 102% do 99% realizacji, a przynajmniej do 95%, i to będzie sukces!

                                Niepotrzebnie nabijasz posty a tu akuratno jestem czytelny bo jak mówią inni - " ślepy by trafił a głuchy się napił ! "

                                Przynajmniej w Święta nie wypada się kłócić !
                                Last edited by ZIOMEK2; 25-12-2006, 19:55.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎