Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kujawsko-Pomorski - Qlup Browarbizowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szefi
    Senior
    • 12-2005
    • 194

    Kujawsko-Pomorski - Qlup Browarbizowy

    Może coś się wydarzy w temacie zacieśniania więzi i jakiś klub fanatyków browarników domowych w moim regionie stanie się rzeczywistością. Może jestem prekursorem a może plagiatuje podobne inicjatywy z innych rejonów kraju, ale co tam. Lepiej wzorować się na lepszych niż umrzeć ze zgryzoty, że się nie spróbowało.

    Czy są chętni ?
  • Maremali
    Senior
    • 05-2002
    • 1955

    #2
    Browarnikiem domowym to nie jestem ale fanem browarników domowych to mogę zostać, z miłą chęcią wezmę udział w spotkaniu
    http://maremali.web-album.org/

    Comment

    • Kimer
      Senior
      • 06-2003
      • 154

      #3
      A ja bym wolał, drodzy bydgoszczanie, żebyście porządnie opisali na browar.biz sklepy i knajpy z ciekawą ofertą w tym mieście. Właśnie się przeprowadzam do Bydgoszczy, a tu "piwny przewodnik" raczej mizerny i muszę niemal od zera poszukiwać ciekawych piw.

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #4
        Bo w Bydgoszczy miodu nie ma...lanych piw ciekawych prawie nie uświadczysz, a jak to zrobisz to daj mi znać Jesli chodzi o sklepy to jest lepiej, o tych lepszych wspomniałem w odpowiednich działach. Jeśli szukasz jakiegoś piwa konkretnie to powiedz, spróbuje pomóc z lokalizacją

        Comment

        • szefi
          Senior
          • 12-2005
          • 194

          #5
          Bo w Bydgoszczy miodu nie ma...lanych piw ciekawych prawie nie uświadczysz, a jak to zrobisz to daj mi znać
          Szczera prawda.. dobre lane jak na lekarstwo, ba nawet na receptę ! Tylko problem ze znalezieniem lekarza
          Last edited by szefi; 29-08-2007, 08:13.

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            Czasem gdzieś Kujawiak się trafi całkiem zjadliwy, ale ogólnie warka i Zywiec rządzą rynkiem niepodzielnie. Parę dni temu widziałem ogródek piwny na Wzgórzu Wolności( obok Szpitala Biziela) i o ile mnie oczy nie omyliły to mieli tam Irlandzkie Mocne lane. Ale komu sie chce jechac do jakiejś osiedlowej knajpki żeby sie piwa napić...jak na piwo to zawsze do miasta sie idzie, a od centrum to ładny kawałek

            Comment

            • Kimer
              Senior
              • 06-2003
              • 154

              #7
              Irlandzkie Mocne to jest też w jakieś knajpie w samym centrum, nie pamiętam teraz nazwy, ale opiszę za jakiś czas. Knajpa organizowała nawet w wakacje promocyjne "Czwartki z Irlandzkim Mocnym".

              Comment

              • Kimer
                Senior
                • 06-2003
                • 154

                #8
                Aha, chodzi o lokal "Pod Pegazem", ul. Pod Blankami 6.

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kimer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Aha, chodzi o lokal "Pod Pegazem", ul. Pod Blankami 6.
                  Dzięki za info. Kurde kiedyś była w Bydgoszczy większa różnorodność, pamiętam za dwanych czasów lanego Bosmana, Heveliusza, Kasztelańskie, a teraz to nawet wśród koncernówek lipa straszna

                  Comment

                  • szefi
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 194

                    #10
                    No przypomniało mi się...
                    Pszeniczne lane Paulaner, Mennica 1 (Wyspa młyńska), Karczma młyńska

                    Comment

                    • oryks
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 297

                      #11
                      Strasznie dawno nie czytałem dokładniej tego forum a tu proszę - w Bydgoszczy jest więcej warzących. Też zawsze z zazdrością patrzyłem na ekipy z innych miast.
                      Gdzieś w zakamarkach tego forum jest jeszcze ukrytych dwóch browarników ze "starej" ekipy. Podobnie jak ja tutaj nie są aktywni ale warzą cały czas, wiem bo widujemy się czasem. Możliwe też, że wciągnę do tematu kolejnych znajomych.
                      Ciekawe ilu w okolicy robi swoje piwa ? Możliwe, że znacznie więcej ale nie wiedzieć czemu wszelkie ruchy integracyjne w tym mieście są strasznie stłumione, nie tylko w tym temacie.

                      Pozdrawiam,

                      Comment

                      • szefi
                        Senior
                        • 12-2005
                        • 194

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oryks Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...
                        Możliwe, że znacznie więcej ale nie wiedzieć czemu wszelkie ruchy integracyjne w tym mieście są strasznie stłumione, nie tylko w tym temacie.
                        Bo zawsze jest tak, że ktoś musi zacząć

                        Comment

                        • sopista
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1747

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oryks Wyświetlenie odpowiedzi
                          Strasznie dawno nie czytałem dokładniej tego forum a tu proszę - w Bydgoszczy jest więcej warzących. Też zawsze z zazdrością patrzyłem na ekipy z innych miast.
                          Gdzieś w zakamarkach tego forum jest jeszcze ukrytych dwóch browarników ze "starej" ekipy. Podobnie jak ja tutaj nie są aktywni ale warzą cały czas, wiem bo widujemy się czasem. Możliwe też, że wciągnę do tematu kolejnych znajomych.
                          Ciekawe ilu w okolicy robi swoje piwa ? Możliwe, że znacznie więcej ale nie wiedzieć czemu wszelkie ruchy integracyjne w tym mieście są strasznie stłumione, nie tylko w tym temacie.

                          Pozdrawiam,
                          A jeśli już mowa o warzących to rodowity bydgoszczanin uśmiecha się w sprawie etykiet do tych warzonych piw... Do tych ukrytych również.
                          Last edited by sopista; 11-09-2007, 08:47.

                          Comment

                          • szefi
                            Senior
                            • 12-2005
                            • 194

                            #14
                            Szukajmy dobrego miejsca...

                            Z racji, że kilka osób się odezwało myślę że czas rozpocząć poszukiwania, gdzie to by można by się spotkać. Oczywiście zgodnie z "naszymi zasadami" miejsce to musi spełniać odpowiednie warunki:
                            1. Dobre piwo
                            2. Bardzo dobre piwo
                            3. Niesamowicie smaczne piwo....

                            Rzucajcie propozycje.

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefi Wyświetlenie odpowiedzi
                              Z racji, że kilka osób się odezwało myślę że czas rozpocząć poszukiwania, gdzie to by można by się spotkać. Oczywiście zgodnie z "naszymi zasadami" miejsce to musi spełniać odpowiednie warunki:
                              1. Dobre piwo
                              2. Bardzo dobre piwo
                              3. Niesamowicie smaczne piwo....

                              Rzucajcie propozycje.
                              To chyba tylko jak ktoś uwarzy swoje własne i poczęstuje

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎