Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Sekcja Zagłębiowska Browar.bizu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jasiu_piwosz
    Senior
    • 12-2004
    • 620

    Spotkanie całkowicie udane. Szkoda jedynie że Full Rybnicki się niestety skończył i musieliśmy się podreptać przez pół miasta na coś innego.
    Ale Brackie też bardzo lubię więc jakoś opanowałem moją niechęć do chodzenia.
    Dzięki wszystkim za fajne spotkanko.

    Comment

    • silvian
      Senior
      • 08-2008
      • 727

      Wyjątkowo fajne spotkanie. Spacer przez pół Sosnowca był fajnym urozmaiceniem. Dziękuję wszystkim za spotkanie i do następnego.
      "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Również dziękuję za wspaniałą zabawę. Właśnie zjadłem pierwszy dzisiaj posiłek.
        Troszkę żeśmy przeszarżowali. A już porterek z Łodzi o 12 w nocy po prostu mnie dobił.
        Dobrze, że dzisiaj niedziela.

        PS.Spacer przez pół Sosnowca był cholernym urozmaiceniem.

        Do następnego

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          Hallo, hallo, jest tu kto?
          Może jakieś małe spotkanko przy kufelku?
          Rozmawiałem z silvianem i ustaliliśmy wstępny termin na piątek 08.10. Miejsce do ustalenia.
          Czekamy na propozycje.

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            Hallo, hallo, jest tu kto?
            Może jakieś małe spotkanko przy kufelku?
            Rozmawiałem z silvianem i ustaliliśmy wstępny termin na piątek 08.10. Miejsce do ustalenia.
            Czekamy na propozycje.
            Gdybyście się zapuścili za rzekę np do Genezy to chętnie wypiłbym z Wami kilka piwek.

            Comment

            • silvian
              Senior
              • 08-2008
              • 727

              Piątek jak najbardziej, dawno już nie biesiadowaliśmy. Jeśli chodzi o miejsce to jestem otwarty na wszelkie propozycje.
              Last edited by silvian; 30-09-2010, 19:10.
              "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                Gdybyście się zapuścili za rzekę np do Genezy to chętnie wypiłbym z Wami kilka piwek.
                Dla mnie może być. Od Zlotu nie miałem okazji przekomarzać się ze Ślązakami.

                Comment

                • Gringo
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 2151

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dla mnie może być. Od Zlotu nie miałem okazji przekomarzać się ze Ślązakami.
                  a tam.... moja sympatia jest z Altreichu, tak że mam już dość przekomarzania się chyba że będzie silniejsza grupa ze Śląska...

                  Tydzień temu lali tam Srebrnego Smoka z kija, był fantastyczny, około środy może dowiem się czegoś bliżej co będzie w nalewakach na piątek.
                  Last edited by Gringo; 30-09-2010, 20:03.

                  Comment

                  • silvian
                    Senior
                    • 08-2008
                    • 727

                    Może byc za granicą, tylko jest problem z dojazdem do Chorzowa (a raczej z powrotem). Skłoniłbym się już bardziej do jakiegoś miejsca w Katowicach.
                    "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                    Comment

                    • sergioP
                      • 09-2005
                      • 1261

                      To może u mnie?
                      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                      - ???
                      - ...napiłbym się piwa.

                      ------------------------------------------
                      Dzień dobry panu.
                      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                        Może byc za granicą, tylko jest problem z dojazdem do Chorzowa (a raczej z powrotem). Skłoniłbym się już bardziej do jakiegoś miejsca w Katowicach.
                        "A o czym my k.... mówimy? O kursie dolara?"
                        Przecież Geneza jest w Katowicach. Pomyliłeś chyba z RebelBarem.

                        Comment

                        • Gringo
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 2151

                          Geneza jest w Katowicach niemal na Gwiazdach

                          Comment

                          • silvian
                            Senior
                            • 08-2008
                            • 727

                            A bo mi się spojrzało na miasto Gringo
                            "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
                              To może u mnie?
                              W przyszłym roku wpadniemy, jak ze Zlotu będziemy wracać.

                              Comment

                              • silvian
                                Senior
                                • 08-2008
                                • 727

                                No to jedziemy do Katowic. Spojrzę jeszcze na jakiś środek transportu i dam znac co i jak i o której.
                                "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎