Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Sekcja Zagłębiowska Browar.bizu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    To ja wstępnie zgłaszam swój udział. Pracuje do 15, jeżeli mi żadna nagła delegacja nie wyskoczy to melduje się o wyznaczonej przez organizatorów godzinie
    Last edited by Gringo; 01-10-2010, 06:27.

    Comment

    • natalka
      Senior
      • 07-2010
      • 128

      szkoda ze nie zajrzałam tu wcześniej. Ja dziś w Sosnowcu się bawię, ale następnym razem może jakoś spotkać z Wami jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko...
      Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
        szkoda ze nie zajrzałam tu wcześniej. Ja dziś w Sosnowcu się bawię, ale następnym razem może jakoś spotkać z Wami jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko...
        Natalka nie przejmuj się, spotkanie mamy w piątek za tydzień. Zdążysz czas zarezerwować

        Comment

        • natalka
          Senior
          • 07-2010
          • 128

          o i pięknie
          czekam wiec na konkrety
          Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

          Comment

          • Wiktoria
            Senior
            • 07-2003
            • 796

            Może lepiej umówcie się po giełdzie tyskiej, bo znów trzeba będzie organizować "zajęcia" w miniaturowych podgrupach.

            Comment

            • silvian
              Senior
              • 08-2008
              • 727

              Planujemy pojawic się ok godz. 17 plus minus 20 minut. Powrót ok godz. 22, więc będzie czas na ciekawe rozmowy. Do zobaczenia na miejscu.
              "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                Zostawcie mi jakiś namiar na siebie na PW. Jeszcze Was na oczy nie widziałem i znając moje szczęście mogę trafić w inną grupę.
                Last edited by Gringo; 02-10-2010, 19:17.

                Comment

                • Doodeck
                  Senior
                  • 05-2003
                  • 1612

                  W piątek o 17:00 to ja wychodzę z pracy. Trochę się spóźnię...
                  Dalekosiężny
                  Obserwator
                  Obiektów
                  Dynamicznie
                  Epatujących
                  Ciekawymi
                  Koncepcjami

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Widzę, że szykuje się dobra frekwencja. Czy nie trzeba tam zarezerwować jakiegoś stolika?

                    Comment

                    • Gringo
                      Senior
                      • 07-2007
                      • 2151

                      W tygodniu mam dzwonić i pytać się co będzie w nalewakach, spytam się także jak wygląda sprawa z rezerwacją. O 17:00 to myślę że powinno być jeszcze luźno.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
                        W piątek o 17:00 to ja wychodzę z pracy. Trochę się spóźnię...
                        He he.Ja wracam o 0:30 do domu,to już nawet nie będzie spóźnienie.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • Gringo
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 2151

                          Chyba pójdziemy w ciemno ponieważ:
                          Wszystkie trzy numery telefonów znalezione w sieci odpowiadają że "nie ma takiego numeru", strona internetowa nie działa a email wysłany wraca z informacją że nie ma tekiego adresu.

                          Gdyby nie fakt że byłem tam 2 tygodnie temu, to pomyślałbym że knajpa zamknięta. Dziwne takie zjawisko w dzisiejszych czasach.

                          No cóż, miejsce o godzinie 17 napewno będzie, a co do piwa, to jakiś "niepaster" powinien w kiju być, w razie czego mamy do wyboru butelkowe Ciechany, Kormorany itp.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Może najazdu goroli się wystraszyli ?
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • strzelczyk76
                              Senior
                              • 11-2003
                              • 823

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                              Może najazdu goroli się wystraszyli ?
                              Czyli już wiedzą , ktoś musiał ich poinformować - nie może być inaczej
                              pewnie zawiesili działalność...


                              a tak poważnie - Gringo - podsyłam ci nr tel. na PW z którego dostaję info o piwach z Genezy - powinien działać - jak nie - to musi być jako Kiszot prawi
                              NORMALNOŚĆ



                              Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Czyli już wiedzą , ktoś musiał ich poinformować - nie może być inaczej
                                pewnie zawiesili działalność...


                                a tak poważnie - Gringo - podsyłam ci nr tel. na PW z którego dostaję info o piwach z Genezy - powinien działać - jak nie - to musi być jako Kiszot prawi
                                Strzelczyk, Ty się przestań śmiać, tylko dawaj w piątek do Genezy. Omówimy jakieś spotkanie porterowe.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎