Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

P-Dragon jedzie do Smoczej.. znaczy się do Krakowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13951

    P-Dragon jedzie do Smoczej.. znaczy się do Krakowa

    W dniach 12-17 maja będę w Krakowie. Chętnie wychyliłbym kilka kufli w miłym towarzystwie. Krakusie odezwijcie się

    Rozpiska:
    12 (wt) - dopiero przyjadę, więc od późnego popołudnia
    13 i 14 - cały dzień, ale chcę odwiedzić Szczyrzyc, jeśli ruszył
    15 (pt)- wolny dopiero po 21
    16 (sob) - j/w chyba, że się wyrwę wcześniej, po 17
    17 (ndz) - wolny od 15

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19177

    #2
    Jeśli ray nie będzie miała innych planów to 13 lub 14 możemy jechać razem.

    Comment

    • ray
      Member
      • 11-2008
      • 49

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Jeśli ray nie będzie miała innych planów to 13 lub 14 możemy jechać razem.
      jak się wyśpi po wtorkowej podróży to może jechać z e-prezesem dalej ...więc palec do Pendragonowej budki
      Bo radość to słoneczny kolor życia...

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13951

        #4
        Róbmy to, róbmy

        Ja też będę zmęczony po podróży (z Wrocławia), więc może to być 14 maja.

        Z tego co się zorientowałem, to do Szczyrzyca jadą busy firmy Delta-Bus o 10:20 albo o 13:50. Powrót o 17:01 i 18:16 - to chyba ostatnia możliwość wydostania się ze Szczyrzyca.
        Jest jeszcze PKS o 17:06.
        Jadąc o 13:50 będą tylko niecałe 2 godziny "na spożycie" (lub 3 do ostatniego kursu). Z kolei 10:20 aż ponad 5 (do 17). Co proponujecie?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19177

          #5
          ja bym wolał wcześniej. Jest czas by coś połazić, zjeść obiadek, piwka się napić i jechać doma. A nie tak na szybciora.
          Last edited by e-prezes; 04-05-2009, 12:09.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13951

            #6
            Jestem podobnego zdania a jeśli łazić, to może wybralibyśmy się na Grodzisko?
            No ale wtedy to trzeba by było wyjechać już o 8:55, bo tam i nazad to jakieś 4 godziny, ale ponoć warto dla widoków. Można też pojechać busem do Wiśniowej, wysiąść we Wżarach, skąd szlakeim przez Grodzisko do Szczyrzyca jest jakieś 3h. Ależby wtedy to piwo smakowało Tylko nie wiadomo jaka będzie akurat pogoda.
            Relację fotograficzną z wyprawy do Szczyrzyca przez Grodzisko i Diabli Kamień znalazłem przypadkiem tu:
            Last edited by Pendragon; 04-05-2009, 12:23.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19177

              #7
              13 i 14 będziemy w pobliżu Szczyrzyca. Daj znać jak będziesz się wybierał to spikniemy się w browarze.

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                #8
                Będę śledził wątek i na pewno zjawię się na jakimś spotkaniu. Jeśli chodzi o wyjazd do Szczyrzyca to idea z Grodziskiem bardzo mi odpowiada, ale nie wiem czy uda mi się wyrwać z roboty. Raczej łatwiej mi będzie w Czwartek.
                Last edited by MarcinKa; 08-05-2009, 10:21.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎