Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

LajboCKi, lajboCKi a gdzie one...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #16
    Myślę, że najbezpieczniej będzie się umówić na okolice 19.00. Nie wykluczone, że będziemy wcześniej, ale skoro masz zamiar na jedno wpaść to głupio by było, abyśmy się rozminęli.

    Ps.: Ja jestem LajboCKiem - e-prezes mnie mianował na którejś giełdzie, mam nawet koszulkę firmową
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #17
      e-prezes nadał Ci tytuł LajboCKa honoris causa.
      Co do soboty... pomacham Wam z Turbacza, niestety.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
        e-prezes nadał Ci tytuł LajboCKa honoris causa.
        Co do soboty... pomacham Wam z Turbacza, niestety.
        Dlaczego niestety? Tam dają bardzo sensowną zupę czosnkową .

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          Dlaczego niestety? Tam dają bardzo sensowną zupę czosnkową .
          Z Turbacza oczywiści bardzo się cieszę. A niestety, że w jednym czasie obydwa evnty, a bilokacji na takie odległości jeszcze nie opanowałem.
          Zupa czosnkowa, super. Zapewnie ta informacja przyczyni się do podniesienia tempa grupy szturmowej.
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #20
            Będę w Krakowie z rodzinką od 4 do 10 sierpnia. Chętnie obejrzę notes lajbockowy i kilka facjat, których dawno nie widziałem.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #21
              Jeśli nikt i nic nie zmieni moich planów to 25 i 26, a może jeszcze 24 maja znów zawitam do Krakowa. Wiadomo po co...

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                To powspominamy jeszcze:... a MarcinKa po pierwszych próbach pozostał przy opisach z degustacji (za co mu chwała).
                Nooo na szczęście nie pozostał na tych degustacjach. Dzięki koledze puszkowi_72 wróciłem do warzenia (właśnie z puszkiem_72 i wspólnymi znajomymi). W niedzielę uwarzyliśmy V warkę, a surowce już mamy na VI. I nic na razie się nie skwasiło!!

                Wracając do meritum, oczywiście chętnie się spotkam. Szczegóły dogramy.
                Last edited by MarcinKa; 13-05-2014, 11:10.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #23
                  Grupa na FB też obrosła bluszczem niepamięci, więc chyba wszyscy permanentnie się wyautowali... z internetu. Dobrze, że czasem MarcinKa pojawia się na zlotach i ma chęć na spotkania w KRK.
                  Last edited by e-prezes; 08-02-2022, 19:54.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎