Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Warszawa, 02.02.2011 prapremiera Czeskiej Baszty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Uch. Baszta ma u mnie dwie krechy - za prapremierę w środku tygodnia i niewygonienie nas o rozsądnej porze.

    Dzięki za miły wieczór i rozmowy przy barze. Drobny eksces się zdarzył, ale kiedy Zygmuś zabiera się za napoje kieliszkowe, nie może być inaczej. Nic to, wystawię mu fakturę. Tapir nie chciał pokazać, gdzie ma tapira, poszukamy przy następnej okazji (po czym wystawię fakturę). Dla Docenta tym razem tylko faktura za nawrzeszczenie w ucho - nie opluł ani razu, choć od stycznia VAT na plucie jest preferencyjny. Dla całej reszty faktura za przybycie.

    Comment

    • fuliano
      Senior
      • 07-2010
      • 1825

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
      Kilka fotek ze spotkania wrzuciłem tutaj.
      Nawet z malutką się załapałem
      A tak w ogóle to jak z tymi cenami będzie? Pozostaną czy tylko na prapremiere były promocyjne?

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
        Nawet z malutką się załapałem
        A tak w ogóle to jak z tymi cenami będzie? Pozostaną czy tylko na prapremiere były promocyjne?
        9 to była promocja? Ulala...

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
          A tak w ogóle to jak z tymi cenami będzie? Pozostaną czy tylko na prapremiere były promocyjne?
          Podobno to ma być cena obowiązująca.

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
            Około północy Zythum żeganał się ze wszystkimi przez pół godziny.
            Wyszedł.
            Wrócił po kwadransie.

            - Przepraszam, ja tylko wyszedłem do bankomatu!
            Zythuma nie było - w Jego imieniu był VanPuRZ

            W zasadzie wszystko było już napisane, to nie będę powtarzał

            Wasze
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Jurandofil
              Senior
              • 10-2007
              • 976

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
              Zythuma nie było - w Jego imieniu był VanPuRZ
              Ach! To już mam jasność. Zythum się żegnał, a z bankomatu przyszedł VanPurRZ!
              ...czy odwrotnie?
              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

              Comment

              • Jurandofil
                Senior
                • 10-2007
                • 976

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
                Podobno to ma być cena obowiązująca.
                To ja proponuję już wnioskować* do Szefostwa Czeskiej Baszty o uruchomienie (najlepiej wszystkich nw. pozycji):
                1. Karty stałego klienta uprawniającej do 10% zniżki na wszystko bez ograniczeń czasowych. Zgodzę się nawet na roczną opłatę członkowską do 52,50zł.
                2. "Pivotworki"** - cały wtorek zniżka 25% dla wszystkich na Pivo.
                3. Szczęśliwe godziny - od środy do piątku (poniedziałek nieczynne) do 17:00 zniżka 25% dla wszystkich na Pivo.
                4. Promocje łączą się!

                Przywaliłem z grubej rury?
                Eeee... Chyba to tylko wizja niedalekiej przyszłości


                *Wspomniany wniosek niniejszym postem składam na ręce CzeskiejBaszty. Browarbizowiczów proszę o poparcie!
                ** nie pivowtorki!
                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Nie zgadzam się na punkt 3, bo i tak nie mam szans pójść na piwo o tej porze.

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 976

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie zgadzam się na punkt 3, bo i tak nie mam szans pójść na piwo o tej porze.
                    Szczęśliwe godziny dla Żą:
                    0:30-0:45
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      Porter z Pardubic sprawił, że dziś głowa ciężko w pracy funkcjonowała

                      dzięki za zaproszenie i współpijcom za miły wieczór!!



                      Co do cen: jak na Warszawę norma, więc mając do wyboru pseudopiwo odwiedzę Czeską Basztę. Do następnego
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9729

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kilka fotek ze spotkania wrzuciłem tutaj.
                        Fota nr 6 - beatyfikacja?

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Zawsze wiedziałem, że zythum jest Święty
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • tfur
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 1301

                            nie porywaj się na świętości
                            myślę, że po prostu uszczęśliwiony
                            (beatus=szczęśliwy)
                            veni, emi, bibi

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Drobny eksces się zdarzył, ale kiedy Zygmuś zabiera się za napoje kieliszkowe, nie może być inaczej. Nic to, wystawię mu fakturę. Tapir nie chciał pokazać, gdzie ma tapira, poszukamy przy następnej okazji (po czym wystawię fakturę). Dla Docenta tym razem tylko faktura za nawrzeszczenie w ucho - nie opluł ani razu, choć od stycznia VAT na plucie jest preferencyjny.
                              A ja musiałem uciekać przed 21 . Niech no zrobi się cieplej to czekanie na autobus o 3:50 będzie łatwiejsze i nie będę musiał uciekać o nieprzyzwoicie wczesnej porze...

                              Ale i tak było przyjemnie Na pewno jak będę się wybierał ze znajomymi na piwo to postaram się ich zaciągnąć właśnie do Baszty. Wybór piwa zacny, dobre przegryzki, fajny klimat. Wiadomo, że chciałoby się aby ceny były ciut niższe, ale mając do wyboru np. Ciechana za 8 zeta i Weizenbocka z Kocoura czy pardubickiego portera za 9 to długo się zastanawiać nie trzeba
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
                                nie porywaj się na świętości
                                myślę, że po prostu uszczęśliwiony
                                (beatus=szczęśliwy)
                                Oj nie czytało się Simenona
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎