Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.09.12-14 - XIII Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Patrz - Anioł (cieć)
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • czesiek
      Member
      • 10-2004
      • 58

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie wiem czemu się cieszysz, przecież to funkcja w randze woźnego rozdzielającego pościel, koszulki, a nie dyrektor w powszednim mniemaniu ,
      Ha, powiem tak: gdybyście też nie byli deeerektorami swoich domków, to pomyślałbym, że po prostu mi zazdrościcie ale skoro jesteście, to dedukuję, że dle deeerektorów jest przewidziana jakaś premia do podział i teraz będzie mniej dla Was, bo musicie podzielić się ze mną.
      A swoją drogą, to Anioł umiał się zawsze dobrze ustawić ...
      Pozdro
      janek

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13951

        Jak kiedyś byłem dyrektorem to mi zjedli kiełbasę. Do tej pory pieśni o tym śpiewają

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
          Po prostu pięęęęknie... zgroza i zgroza2 przyporządkowani do osobnych domków, czy to jakaś sugestia?
          Na zlocie nie ma prywaty, dzielimy się wszystkim.

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Na zlocie nie ma prywaty, dzielimy się wszystkim.
            Dokładnie! Dlatego Szanowny Żą będziesz wpierdzielał moją kiełbaskę (nie mylić z parówą).

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Ok. To ja ci dam moje jajko. Ale tylko do polizania, żeby dla każdego starczyło.

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                A teraz na poważnie. Czy ktoś z szanownych Warszawiaków zabierze moje 4 butelczyny Saisona na II Warszawski Konkurs Piw? Pliiiiz
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  A teraz na poważnie. Czy ktoś z szanownych Warszawiaków zabierze moje 4 butelczyny Saisona na II Warszawski Konkurs Piw? Pliiiiz
                  Żeby dotarły cztery musisz dostarczyć dwa razy więcej. Co najmniej
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                    Żeby dotarły cztery musisz dostarczyć dwa razy więcej. Co najmniej
                    Ty łasuchu
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Spokojnie, dopilnujemy, żeby Docent nie dziabnął nawet łyka. Niech mu wystarczą wszystkie zaliczane premiery (czyli wszystkie).

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Dla Docenta mam saisona z pierwszej warki, co go Leona oceniał na forum
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dla Docenta mam saisona z pierwszej warki, co go Leona oceniał na forum
                          Dyczkin, i tak nie licz na pobłażliwość za te opóźnienia we wprowadzaniu nowych piw do bazy
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Jak poznać, że zlot już za progiem?

                            Kiedy wchodzisz na forum nie kilka razy na godzinę, a kilka razy na minutę.

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              Nie zapomnijcie na litość boską wziąć granulatu chmielowego i zaparzarki do biedarandalla
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • MarcinKa
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 2729

                                No to startuję, do zobaczenia w Osiecznej.
                                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎