Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.09.11-13 - XIV Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgoda
    Senior
    • 05-2005
    • 3516

    #91
    Ja przywiozę tylko produkcję domową, służbowe jest za drogie.
    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #92
      Ja żądam tego służbowego, ja niemałe pieniądze płacę
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja żądam tego służbowego, ja niemałe pieniądze płacę
        Jeszcze nic nie zapłaciłeś za zlot, który zresztą już odwołano.

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
          Żeby to w ogóle było dobre Mam nadzieję , że forumowicze zlotowi, którzy teraz reprezentują browary, nie będą wciskali na zlocie marnych piw
          Damy radę

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
            Porterek na zlot dzisiaj trafił do beczki i zapowiada się zacnie, 13,5 Plato, 5,7% alko. Do tego będzie jeszcze bitter tak około 10 Plato, ale to za parę tygodni.
            A dzbanek do porteru też będzie?

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeszcze nic nie zapłaciłeś za zlot, który zresztą już odwołano.
              Myślisz, że na krzywy ryj, tam jadę?
              P.S. Marcinie, nie umiesz zacytować, dwóch postów, w jednym zdaniu?
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                A dzbanek do porteru też będzie?
                Jakby był we flaszkach, to by i dzbanek musiał być. A tak to może będzie, jak nie zapomnę.
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • Promil03
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2833

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  Myślisz, że na krzywy ryj, tam jadę?
                  P.S. Marcinie, nie umiesz zacytować, dwóch postów, w jednym zdaniu?
                  Umiem, ale przegoniłeś mnie w liczbie postów i teraz nabijam

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    W ciągu kilku dni rusza nabór.
                    I co, już po?
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • gwzd
                      Senior
                      • 01-2012
                      • 622

                      Nabór też odwołany

                      Comment

                      • fidoangel
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 3489

                        Krakali, krakali i wykrakali, nie zapomnę Wam tego, nie zapomnę

                        A tak se lubiłem na Zlot czasem pojechać ...
                        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          Dobrze, że odwołano Coraz więcej fotoradarów, prawko zabierają za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym nawet jak wokół same drzewa i krzaki. Niedługo nigdzie w trasy kilkusetkilometrowe nie będę jeździł, bo boję się, że zasnę przestrzegając przepisów

                          Comment

                          • Promil03
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2833

                            Cytuję:
                            ...
                            Ze strony ośrodka zapewnione mamy spanie, drewno na ognisko (o ile dostaniemy zgodę z nadleśnictwa), osprzęt grillowy, wiatę w razie deszczu.
                            ...
                            Przewidujemy ognisko w piątek oraz w sobotę - od ok. 20:00 do rana jeśli otrzymamy zgodę z nadleśnictwa.
                            ...


                            Podajcie adres tego nadleśnictwa. Wybierzemy sie tam z silvianem wcześniej i grzecznie poprosimy o zgodę. Z tym, że grzecznie będziemy prosić tyko raz.

                            Comment

                            • jacekwerner
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2837

                              Rozumiem, że złożycie im propozycję nie do odrzucenia
                              Ochotnicza Straż Piwna
                              BAZA = 7446

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Albo nie do zgaszenia

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎