Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.09.11-13 - XIV Wielki Zlot Forumowiczów - [Karpicko] - giełda dojazdowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
    To jedną miejscówę na niedzielę zarezerwuj
    Docent, zabukowano

    Comment

    • Jurandofil
      Senior
      • 10-2007
      • 976

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi

      S = kursuje w dni nauki szkolnej, czyli to samo co 1-5 (poniedziałek - piątek)
      Nie zgodzę się.
      Jak w czwartek będzie święto to 1-5 pojedzie, a S nie.

      Chyba, że chodziło Ci o nasz konkretny piątek przedzlotowy.

      Jak zwykle wykonałeś kawał dobrej roboty z ogarnięciem regionalnych rozkładów jazdy. Prawdopodobnie będę korzystał z kursu 14:35.
      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
        Chyba, że chodziło Ci o nasz konkretny piątek przedzlotowy.
        O to właśnie.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
          Dla mnie nie zmotoryzowanego rano to godzina 8:00
          Zwiedzanie myślę że zajmie 60 - 120 minut. Jest tam około 15 typów parowozów, kilkanaście wagonów, trochę infrastruktury i izba muzealna (która w weekendy jest zamknięta). Dlatego ja będę się starał odwiedzić parowozownię w piątek.

          Na zlot jadę od północy czy ktoś będzie przejeżdżał przez Szamotuły lub Poznań powiedzmy 10:00 - 12:00 ?
          Ja też bym wpadł do parowozowni w piątek, możemy się zgadać. Wsiadam w Poznaniu w osobówkę o 12.22, w Wolsztynie 13.54 to mam nadzieję że się uda.
          W ogóle jedzie ktoś jeszcze tym pociągiem?

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            #95
            Jadę tym samym. Będę Cię szukał (hledal) na peronie.

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #96
              W piątek ok 14-tej razem z Żoną-Taxi z warszawskiego Bemowa wyruszamy na Zlot.
              Wracamy w niedzielę.
              Z tyłu samochodu mamy wolne miejsca.

              Jednocześnie zwalniam miejsce w samochodzie Holy-Grail jadącego w piątek z Poznania.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • gwzd
                Senior
                • 01-2012
                • 622

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja też bym wpadł do parowozowni w piątek, możemy się zgadać. Wsiadam w Poznaniu w osobówkę o 12.22, w Wolsztynie 13.54 to mam nadzieję że się uda.
                W ogóle jedzie ktoś jeszcze tym pociągiem?
                Ja też planuje dojechać do Wolsztyna tym pociągiem. Potem szybkie zakupy na grilla i taksóweczka na zlot.

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja też bym wpadł do parowozowni w piątek, możemy się zgadać. Wsiadam w Poznaniu w osobówkę o 12.22, w Wolsztynie 13.54 to mam nadzieję że się uda.
                  W ogóle jedzie ktoś jeszcze tym pociągiem?
                  Mój planowy przyjazd osobówką do Wolsztyna 14:26
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 976

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja też planuje dojechać do Wolsztyna tym pociągiem. Potem szybkie zakupy na grilla i taksóweczka na zlot.
                    14:35 jedzie autobus za 3,4pln. Taksówka wiele szybciej nie dotrze na miejsce
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • gwzd
                      Senior
                      • 01-2012
                      • 622

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                      14:35 jedzie autobus za 3,4pln. Taksówka wiele szybciej nie dotrze na miejsce
                      A biedronka jest gdzies w pobliżu przystanku? :P bo jak nie to nie zdążę z zakupami. Swoja drogą dzieki za info bo jakiegokolwiek autobusu sie nie spodziewałem.

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                        W piątek ok 14-tej razem z Żoną-Taxi z warszawskiego Bemowa wyruszamy na Zlot.
                        Wracamy w niedzielę.
                        Z tyłu samochodu mamy wolne miejsca.

                        Jednocześnie zwalniam miejsce w samochodzie Holy-Grail jadącego w piątek z Poznania.
                        Skoro tak, to miejcie na uwadze na niedzielę - do zobaczenia na miejscu!
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • Holy-Grail
                          Senior
                          • 06-2010
                          • 320

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jednocześnie zwalniam miejsce w samochodzie Holy-Grail jadącego w piątek z Poznania.
                          Miejsce wolne.
                          Wyjeżdżamy spod dworca PKS ok. 14-tej.

                          Comment

                          • Jurandofil
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 976

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                            Swoja drogą dzieki za info bo jakiegokolwiek autobusu sie nie spodziewałem.
                            Się nie spodziewałeś, bo nie słuchałeś jak Pendragon mówił.
                            W poście nr 67.
                            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              No ale może są też jakieś busy, o których internety milczą?
                              Możecie wybadać temat, np przez informację turystyczną w Wolsztynie.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Radek70
                                • 04-2013
                                • 116

                                Słuchajcie...będę obok dworca w Wolsztynie...jutro około 13stej....mam 4 miejsca...mogę zabrać chętnych na miejsce...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎