Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.09.09-11 - XV Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Poszukiwane jest pewnie szczególnie zdjęcie bruliona z ptakiem na głowie

    Comment

    • sergioP
      • 09-2005
      • 1261

      Dobra! Wystarczy tego słodzenia.

      # piwa były zimne
      # kranów tyle, że nie wiadomo, z którego lać
      # nie zabrakło piwa
      # z leżaków ciężko było wstać
      # brakowało licencjonowanych podpalaczy ( rozpalali ogniska: w piątek - Janusz z Agnieszką, w sobotę - ja z guernicaylunami; w niedzielę - Art z Ojcem)
      # blisko morza
      # blisko do miasta
      # do domku było pod górkę
      # w domku nikt nie chrapał
      # nie było komarów
      # po ośrodku kręciły się jakieś... ciemne typy
      # w chwili nieuwagi można było dostać fiutem w czoło
      # muzykę było słychać na całym ośrodku i w mieście, a nie przy kranach i ognisku
      # częstowano mnie kiełbasą
      # musiałem zostać do poniedziałku
      # była Nuda
      # było Zuo

      Mam nadzieję, że następnym razem będzie... przynajmniej podobnie
      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
      - ???
      - ...napiłbym się piwa.

      ------------------------------------------
      Dzień dobry panu.
      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2837

        Zlotowym parówkożercom mówimy stanowcze NIE !!!
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
          Poszukiwane jest pewnie szczególnie zdjęcie bruliona z ptakiem na głowie
          Czyim ?

          Comment

          • sergioP
            • 09-2005
            • 1261

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
            Poszukiwane jest pewnie szczególnie zdjęcie bruliona z ptakiem na głowie
            Oj! Obawiam się, że chodzi raczej o to, czy ktoś (poza monitoringiem w Żabce ) uwiecznił to, co Maciuś miał czółku
            - Wiesz Luciu, co ci powiem?
            - ???
            - ...napiłbym się piwa.

            ------------------------------------------
            Dzień dobry panu.
            Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Poszukiwane są wszelkie zdjęcia, zarówno te grzeczne, jak i niegrzeczne
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Jurandofil
                Senior
                • 10-2007
                • 976

                Uff, wreszcie dotarłem ze Zlotu.

                Ja swoje podziękowanie wyrażę w następujący sposób:
                kto jest zainteresowany obejrzeniem zdjęć, niech odezwie się na adres: hugo15101MAŁPAo2.pl

                Realizacja: 7 dni roboczych.

                Last edited by Jurandofil; 16-09-2016, 21:59.
                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                  Uff, wreszcie dotarłem ze Zlotu.
                  Kurde, to chyba podeszwy zdarłeś do imentu?

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 976

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kurde, to chyba podeszwy zdarłeś do imentu?
                    Nie, po prostu po drodze byłem w pracy
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • BrowarSpoldzielczy
                      Junior
                      • 06-2014
                      • 19

                      podziękowania dla zlotowiczów

                      BARDZO MIŁO BYŁO NAM WAS PRÓBOWAĆ ZADOWOLIĆ
                      mandatu nie dostałam więc chyba nie będziecie na siłę musieli przyjeżdżać zimą ! Aga i Janusz

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4568

                        Ja też właśnie dotarłem do domu po Zlocie po drodze zaglądając do kilkunastu browarków w południowych Czechach i na Dolnym Ślasku. Agnieszka, Janusz - wielkie Wam dzięki za miłe zajęcie się naszą hordą wiecznie niedopitych osobników, a owej hordzie oczywiście za wspólne korzystanie z tej jakże fajnej oferty!

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          A ja i Slavoy dopiero wczoraj wieczorem wróciliśmy ze Zlotu Było jak zwykle fajnie, choć brakowało mi kilku osób, zwłaszcza Luklaza, Strzelczyka i Promila. No i przez to, że Iron nie został do poniedziałku, niedziela była nad wyraz spokojna - np. ja, Brulion, Jaqba i Jurandofil rżnęliśmy w tysiąca do 3.30 rano

                          Dzięki dla Agi i Janusza za organizację, Artowi za koszulkę męską XXL, mimo, że z zlotowniku stoi jak byk damska M (spoko, tatusiowi oddam, wyhodował brzucho na starość, to akurat będzie), pogodzie, że się udała, niektórym piwom, że się nie udały - dzięki temu mniej wypiłam.... chyba... łudzę się?

                          Do zobaczenia za rok!
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Jurandofil
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 976

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            No i przez to, że Iron nie został do poniedziałku, niedziela była nad wyraz spokojna - np. ja, Brulion, Jaqba i Jurandofil rżnęliśmy w tysiąca do 3.30 rano
                            A jak Iron zostawał do poniedziałku, to na karty ogłaszał zakaz?
                            Last edited by Jurandofil; 27-09-2016, 08:27.
                            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              A ja i Slavoy dopiero wczoraj wieczorem wróciliśmy ze Zlotu Było jak zwykle fajnie, choć brakowało mi kilku osób, zwłaszcza Luklaza, Strzelczyka i Promila. No i przez to, że Iron nie został do poniedziałku, niedziela była nad wyraz spokojna - np. ja, Brulion, Jaqba i Jurandofil rżnęliśmy w tysiąca do 3.30 rano

                              Dzięki dla Agi i Janusza za organizację, Artowi za koszulkę męską XXL, mimo, że z zlotowniku stoi jak byk damska M (spoko, tatusiowi oddam, wyhodował brzucho na starość, to akurat będzie), pogodzie, że się udała, niektórym piwom, że się nie udały - dzięki temu mniej wypiłam.... chyba... łudzę się?

                              Do zobaczenia za rok!
                              Dzięki za pamięć!

                              Comment

                              • jacekwerner
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                                A jak Iron zostawał do poniedziałku, to na karty ogłaszał zakaz?
                                Gdyby został to byłby poker. Rozbierany
                                Ochotnicza Straż Piwna
                                BAZA = 7446

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎