Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
    Skoro prawie góry, to może prawie baran
    Skoro to prawie góry, to pod hasłem proponuję pizgnąć logo "Harnasia". Hej!

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      Nie ma co bić piany... jest chętny się zająć motywem graficznym? Jak nie ma to nie ma tematu.

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Może źle się wyraziłem. To jedyna w lubelskim i jedyna która prowadzi pod sam browar. Prawie, bo część linii na terenie EDY rozebrano.
        Dokładnie, bo kolej Hrubieszowska choć niby wpisana do rejestru zabytków to obraz nędzy i rozpaczy.
        Mogę napomknąć, że po uruchomieniu po remoncie głównej linii Warszawa - Lublin planowane jest również wznowienie okazjonalnych kursów wąskotorówki ze stacji stycznej w Nałęczowie. Rozmawiałem już na temat zrobienia przejazdu na trasie Nałęczów - Karczmiska - Poniatowa z kilkugodzinnym postojem i wizytą w browarze. Wiadomo, ze chłopaki z Zakładowego to luzaki i jak mi powiedzieli nie będzie problemu. Ważne tylko by kolejka ruszyła z Nałęczowa.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          Nie, żebym się czepiał, ale odnoszę wrażenie, że niektórym z kolegów umknęło miejsce, gdzie odbędzie się najbliższy zlot... .

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
            Dokładnie, bo kolej Hrubieszowska choć niby wpisana do rejestru zabytków to obraz nędzy i rozpaczy.
            Mogę napomknąć, że po uruchomieniu po remoncie głównej linii Warszawa - Lublin planowane jest również wznowienie okazjonalnych kursów wąskotorówki ze stacji stycznej w Nałęczowie. Rozmawiałem już na temat zrobienia przejazdu na trasie Nałęczów - Karczmiska - Poniatowa z kilkugodzinnym postojem i wizytą w browarze. Wiadomo, ze chłopaki z Zakładowego to luzaki i jak mi powiedzieli nie będzie problemu. Ważne tylko by kolejka ruszyła z Nałęczowa.
            Nad taką opcją już pracuję. Cieszę się dadek, że mi pomożesz.

            Comment

            • Rycho_128
              Senior
              • 03-2007
              • 1039

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie, żebym się czepiał, ale odnoszę wrażenie, że niektórym z kolegów umknęło miejsce, gdzie odbędzie się najbliższy zlot... .
              Hm, prawie 400 kilometrów... wąskotorówką? Tak dla wyjaśnienia: np. taka lokomotywa Lxd2 jeżdżąca na wąskotorowce na Żuławach ma prędkość maksymalną 37 km/h, a przejazdową, w porywach około 20 km...
              Gdański Browar WaRy
              Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
              Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                Rychu zorganizuj zlot na Żuławach to przyjedziem. Jak jeszcze są jakieś poniemieckie umocnienia do zwiedzania to tym bardziej. Ja mam w zanadrzu jeszcze wąskotorówkę w podlaskim.

                Comment

                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4568

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie, żebym się czepiał, ale odnoszę wrażenie, że niektórym z kolegów umknęło miejsce, gdzie odbędzie się najbliższy zlot... .
                  Nieee. To tylko taka dygresja wąskotorowa. Impreza kolejkowo-zakładowa nie koniecznie musi mieć powiązanie z KOLEJNYM zlotem, może się odbyć sporo wcześniej o czym na pewno powiadomimy.
                  Także kończmy ten wątek w tym temacie bo rzeczywiście jeszcze się ktoś wybierze nie w tym kierunku.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Maremali dopisałem Cię do warszawskiego domku, bo nie określiłeś sam gdzie będziesz nocować. Jak coś to zmienisz sam. Wyznaczyłem też kierowników domków trochę z automatu. Samsonmiodek, jeśli do zamknięcia listy nie będzie więcej uczestników będziesz dopisany do jakiegoś niepełnego. Ja pozostawiam sobie na razie wolny wybór gdzie będę dopisany.

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      To nie domek warszawski, tylko poznańsko-warszawski
                      I sorki, że wcześniej nie zaznaczyłam, ale, jeśli się uda (cały czas zapominam zadzwonić do ośrodka, czy zrobią nam dostawkę) do domku nr 3 przetransportują się mieszkańcy domku nr 10, czyli Monika i Manthas. Wtedy może zabraknąć miejsca dla Maremaliego

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Dopisałem go losowo skoro sam nie wybrał. Ustal z ośrodkiem i wpisz na forum zmianę lub daj mi znać na PW.

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          Jak nie zapomnę, jutro do nich zadzwonię...
                          Tylko, że mniej więcej od tygodnia to powtarzam

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Jak patrzę na zdjęcia wnętrz to jest tam dość ciasno, by coś jeszcze dostawić. 2 łóżka na górze i trzy na dole oraz stół i reszta gratów, które są w sumie potrzebne. W sytuacji, gdy zostanie jeden uczestnik solo w domku miałoby to jeszcze sens, ale na tę chwilę nic na to nie wskazuje.
                            Z racji, że prędzej czy później trzeba by się określić z opcją gastro, wszak jest fakultatywna (ile śniadań, ile zestawów grilowych, ile ew. obiadów), a kiełba jest tylko wspomożeniem prosiłbym pomyśleć nad tym co komu trzeba. Szkoda, że nie dało się tego zrobić w zlotowniku, ale jakoś to ogarnę. Na razie nie musicie się spieszyć z odpowiedzią, ale przemyślcie to, bo będę musiał podać ośrodkowi rozsądny czas przed przyjazdem, by się przygotowali.
                            Ew. istotne komentarze w tej sprawie tutaj.

                            A! leona jest proszony o doprecyzowanie swojego uczestnictwa.
                            Last edited by e-prezes; 12-07-2018, 19:55.

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jak patrzę na zdjęcia wnętrz to jest tam dość ciasno, by coś jeszcze dostawić. 2 łóżka na górze i trzy na dole oraz stół i reszta gratów, które są w sumie potrzebne. W sytuacji, gdy zostanie jeden uczestnik solo w domku miałoby to jeszcze sens, ale na tę chwilę nic na to nie wskazuje.
                              Z racji, że prędzej czy później trzeba by się określić z opcją gastro, wszak jest fakultatywna (ile śniadań, ile zestawów grilowych, ile ew. obiadów), a kiełba jest tylko wspomożeniem prosiłbym pomyśleć nad tym co komu trzeba. Szkoda, że nie dało się tego zrobić w zlotowniku, ale jakoś to ogarnę. Na razie nie musicie się spieszyć z odpowiedzią, ale przemyślcie to, bo będę musiał podać ośrodkowi rozsądny czas przed przyjazdem, by się przygotowali.
                              Ew. istotne komentarze w tej sprawie tutaj.

                              A! leona jest proszony o doprecyzowanie swojego uczestnictwa.
                              Kurka, mam być!

                              Comment

                              • Doran
                                Senior
                                • 05-2011
                                • 486

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
                                To nie domek warszawski, tylko poznańsko-warszawski
                                I sorki, że wcześniej nie zaznaczyłam, ale, jeśli się uda (cały czas zapominam zadzwonić do ośrodka, czy zrobią nam dostawkę) do domku nr 3 przetransportują się mieszkańcy domku nr 10, czyli Monika i Manthas. Wtedy może zabraknąć miejsca dla Maremaliego
                                Z informacji ośrodka wynika że do 5-osobowego domku nie można zrobić dostawki, ale są dostępne cztery domki 8-osobowe. W tej sytuacji trzeba by jeszcze dokoptować jedną osobę
                                Kraków ul. Józefa 6/1U

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎