Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2019.09.06-08 - XVIII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
    Pytanko mam - czy jest w ogóle możliwość wkręcić jeszcze jedną osobę? Znaną niektórym osobę
    Jakoś damy radę, niech się zgłasza przez zlotownik, wysyła kasę, wpisuje do domku nr 4 lub 2, bo z tego co widzę tam jest wolne miejsce.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #92
      Mię też doklejcie gdzieś, jednonocnie...

      Comment

      • sredstvom
        Senior
        • 10-2015
        • 362

        #93
        Eh ta dzisiejsza mlodziez - zgaduja sie na ochlejmordyzm, a dramatyzuja, gdzie kto sie spac polozy... W akademiku nie mieszkali? Przeca to juz Kazik spiewal, ze w akademykach najlepiej sie pije
        Bawcie sie dobrze, moze i mi kiedys bedzie dane sie dolaczyc
        Czy napija sie panowie piweczka?

        Comment

        • sergioP
          • 09-2005
          • 1261

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
          Pytanko mam - czy jest w ogóle możliwość wkręcić jeszcze jedną osobę? Znaną niektórym osobę
          brulion?
          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
          - ???
          - ...napiłbym się piwa.

          ------------------------------------------
          Dzień dobry panu.
          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9732

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sredstvom Wyświetlenie odpowiedzi
            Eh ta dzisiejsza mlodziez - zgaduja sie na ochlejmordyzm, a dramatyzuja, gdzie kto sie spac polozy... W akademiku nie mieszkali? Przeca to juz Kazik spiewal, ze w akademykach najlepiej sie pije
            Bawcie sie dobrze, moze i mi kiedys bedzie dane sie dolaczyc
            Króliczkooo…, w akademikach PESEL uczestników, mam na myśli głównie żeńskich, znacząco odbiegał od średniej wieku b-bizowego betonu .

            Comment

            • sredstvom
              Senior
              • 10-2015
              • 362

              #96
              Rzapciu, ze niby nasze Forumowiczki stare sa??
              Ja juz bym na Twoim miejscu nie jechal...
              Czy napija sie panowie piweczka?

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9732

                #97
                Szczerze pisząc, miałem na myśli (pod kątem złożenia steranej Polaków rozmowami głowy) głównie własne oczekiwania, poniekąd z PESELa wynikające...

                Comment

                • wpadzio
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 2645

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Szczerze pisząc, miałem na myśli (pod kątem złożenia steranej Polaków rozmowami głowy) głównie własne oczekiwania, poniekąd z PESELa wynikające...
                  Pfff, po prostu potrzeba panu piętnastolatek Pięknie, przyznaję, przecież pesel, pekaesy, peweksy, pumeksy, powinowate przeszłości, przypisane poprzednim pokoleniom, potrzebują prywatnego powstania, przesilenia, potwierdzenia praw posiadania. Pożądanie potęguje po prostu przemyślny plan. Pysznie, perwersyjnie. Pietyzm pragnienia! Punkty przyznane panie Pancerniku. Proszę poznać Paulinę, Patrycję, Pamelę, Pelagię, Polę, Paulę, Pisunię, Puszeczka... Pieprzyć pseudonim! Po prostu poznać. Prywatna porada - pocałować przedtem. Powinno podziałać. Potem proponuję ponownie ))


                  Piwo.
                  Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                  Serviatus status brevis est
                  3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9732

                    #99
                    P...lisz

                    Comment

                    • wpadzio
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 2645

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                      P...lisz
                      Popalisz?

                      Przykro przyjacielu, przestałem palić przed pięcioma... Poczekaj, poczekaj... przy pewnym przeinterpretowaniu powyższego przyznaję, p.....lę. Pasjami
                      Last edited by wpadzio; 18-08-2019, 18:04.
                      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                      Serviatus status brevis est
                      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        Czy nie moecie przenieść się z tym p...leniem do tematu plotkarskiego. Później jeden z drugim będzie szukał ważnych informacji i utonie w tym p....niku
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • woosaa
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 1548

                          Jak ktoś jest chętny to może wskoczyć na "moje" miejsce.
                          mb WOS

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak ktoś jest chętny to może wskoczyć na "moje" miejsce.
                            Tymaczasowo zaklepane dla osoby z ekipy zarzadzanej przez darkaeb. Dajcie znać czy się dogadaliście.
                            Last edited by Maggyk; 24-08-2019, 14:03.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • woosaa
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 1548

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                              Tymaczasowo zaklepane dla osoby z ekipy zarzadzanej przez darkaeb. Dajcie znać czy się dogadaliście.


                              Dzięki za info.
                              mb WOS

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19166

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Po wycofaniu się Doranów sprawa się komplikuje. Jedzie ktoś przez/z Kraków/owa?
                                Czyli nikt nie jedzie W takim bądź razie będzie na kolejny zlot. Niekoniecznie ta sama. Chodzi mi o to, że BSK ma zwrotne petainery i ktoś musi je zwrócić. Dlatego pytałem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎