Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2020.09.11-14 - XIX Zlot Browar.biz [Velke Losiny] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    Velke Losiny - w promieniu 20 minut od miejsca naszego zamieszkania:
    Potraviny - sklep z piwem, winem i spożywczakiem
    Lahvinka - sklep i bar z winami
    Pivnice Ji Ra - ze zdjęć wynika, że fajny lokal dla miejscowych, żadnej nowo mody i wymuskanych klimatów
    Jidelna - tanie obiady, mają też piwko lane,
    Stacja benzynowa a obok jakżeby inaczej - Bistro, na zdjęciach też zachęca do wpadnięcia
    Last edited by Warzywo; 06-09-2020, 21:13.

    Comment

    • Warzywo
      Senior
      • 08-2016
      • 955

      Jest też minigolf

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
        Jesenik:
        Pivoteka (sklep z piwami z małych browarów) https://www.facebook.com/pivotekajesenik/
        W petach bardzo mało piwa z małych browarów, głównie w szklane 0.7l a ceny około 100czk za butelkę
        Last edited by anteks; 06-09-2020, 21:44.
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          Dobra, powiedzcie ile koron na przepicie szykujecie?
          Bo ja się nie orientuję za bardzo, a wypadałoby już skoczyć do kantoru.

          Comment

          • Warzywo
            Senior
            • 08-2016
            • 955

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
            Dobra, powiedzcie ile koron na przepicie szykujecie?
            Bo ja się nie orientuję za bardzo, a wypadałoby już skoczyć do kantoru.
            Nie da się odpowiedzieć na takie pytanie. co i ile będziesz pił? jadł w jidelnach czy restauracjach, a jedzenie w bro3warach jest jeszcze droższze? jeżdził po browarach czy siedział na dupie na miejscu i popijał?

            Piwo kosztuje od mniej więcej 25/30 koron (za zwykłe typu Holba) przez 40-60 za kraftowe po......za specjalne.
            Jedzenie: parka w rohliku kosztuje pewnie 20-25 koron, pizza nie wiem - nie jadam w Czechach, Utopenec pewnie około 30-50 koron, hermelin więcej, klasyczne drugie danie pewnie od 90/100 koron w górę (w browarze pewnie raczej od 150, ser smażony od 70 w górę, w browarze pewnie od 100.
            Woda? Kofola? Ja np.: pijam w Czechach rum (od 25 koron za tuzemsky, przez 40/50 korona Republica po...., za kieliszek).
            Przejazdy?

            Comment

            • fuliano
              Senior
              • 07-2010
              • 1825

              Nie wiem czy dam rade wszystko odwiedzić co wstępnie Jurandofil zaplanował, ale jak zwykle mam zamiar spróbować jak najwięcej rodzajów piw. Tak, że raczej nie będę siedział w jednym miejscu i Holby siorbał. Jeść oczywiście coś trzeba będzie. Nie wiem jak wyjdzie z przejazdami wewnętrznymi czy będzie konieczność dużo podróżować czy raczej skupimy się na małym obszarze gdzie będzie możliwość pieszych obejść z ewentualnie krótkimi dojazdami.
              Chcę szacunkowo wiedzieć ile takiej forsy się bierze na taki objazd by nie zabrakło w połowie, ale by też nie zostało drugie tyle. Choć to chyba mniejszy problem, bo pewnie była by szansa pozbyć się nadmiaru naszym czechofilom co raz na miesiąc kręcą się u pepików.

              Comment

              • Jurandofil
                Senior
                • 10-2007
                • 976

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie wiem czy dam rade wszystko odwiedzić co wstępnie Jurandofil zaplanował, ale jak zwykle mam zamiar spróbować jak najwięcej rodzajów piw. Tak, że raczej nie będę siedział w jednym miejscu i Holby siorbał. Jeść oczywiście coś trzeba będzie. Nie wiem jak wyjdzie z przejazdami wewnętrznymi czy będzie konieczność dużo podróżować czy raczej skupimy się na małym obszarze gdzie będzie możliwość pieszych obejść z ewentualnie krótkimi dojazdami.
                Chcę szacunkowo wiedzieć ile takiej forsy się bierze na taki objazd by nie zabrakło w połowie, ale by też nie zostało drugie tyle. Choć to chyba mniejszy problem, bo pewnie była by szansa pozbyć się nadmiaru naszym czechofilom co raz na miesiąc kręcą się u pepików.
                Bierz z rezerwą, odkupię. Tylko leć Świętokrzyska / Emilii Plater po dobry kurs. Myślałem o szacunku, ale poza tym co zapodał Warzywo (ceny trochę wyższe będą!) to wszystko zależy od danego Delikwenta ile pije i je. Przejazdy okoliczne przy maksymalizacji podróżowanie nie powinny przekroczyć 300kc. Należy wliczyć około 250 kc za bilet Bihumin - Velke Losiny wpatek.
                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie wiem czy dam rade wszystko odwiedzić co wstępnie Jurandofil zaplanował, ale jak zwykle mam zamiar spróbować jak najwięcej rodzajów piw. Tak, że raczej nie będę siedział w jednym miejscu i Holby siorbał. Jeść oczywiście coś trzeba będzie. Nie wiem jak wyjdzie z przejazdami wewnętrznymi czy będzie konieczność dużo podróżować czy raczej skupimy się na małym obszarze gdzie będzie możliwość pieszych obejść z ewentualnie krótkimi dojazdami.
                  Chcę szacunkowo wiedzieć ile takiej forsy się bierze na taki objazd by nie zabrakło w połowie, ale by też nie zostało drugie tyle. Choć to chyba mniejszy problem, bo pewnie była by szansa pozbyć się nadmiaru naszym czechofilom co raz na miesiąc kręcą się u pepików.
                  Właśnie opracowuję jeszcze IV wariant do wyboru w sobotę ogarniający Sumperk (Pivnice Holba! - Warzywo - elegancka ŻULBUDKA dla Ciebie, leją Alberta z Sobotina) i dalej do Branny i Ostruznej: do wyboru pieszo przez Haj lub pociągiem przez Bludov jak ktoś nie chce łazić.Ostruzna jest ciekawym pivovarem, a dostępnym tylko sezonowo. We wrześniu tylko piątek i sobota 15-22.
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    Żeby mieć całkiem wysprzęglone, bierz 1000kc/dzień. I tak jak mówisz, bez problemu ja, Dadek, czy Jurandofil pozostałościami się zaopiekujemy
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • fuliano
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1825

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Żeby mieć całkiem wysprzęglone, bierz 1000kc/dzień. I tak jak mówisz, bez problemu ja, Dadek, czy Jurandofil pozostałościami się zaopiekujemy
                      Oooo i to jest jakiś konkret
                      W nagrodę puzzle Ci przywiozę

                      Comment

                      • Jurandofil
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 976

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                        Oooo i to jest jakiś konkret
                        W nagrodę puzzle Ci przywiozę
                        Puzzle to mu Marusia zabierze
                        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                        Comment

                        • fuliano
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1825

                          Choćbyśmy wszyscy przysiedli to po pijaku tego połamanego statku byśmy nie ułożyli he he

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                            Właśnie opracowuję jeszcze IV wariant do wyboru w sobotę ogarniający Sumperk (Pivnice Holba! - Warzywo - elegancka ŻULBUDKA dla Ciebie, leją Alberta z Sobotina) i dalej do Branny i Ostruznej: do wyboru pieszo przez Haj lub pociągiem przez Bludov jak ktoś nie chce łazić.Ostruzna jest ciekawym pivovarem, a dostępnym tylko sezonowo. We wrześniu tylko piątek i sobota 15-22.
                            Generalnie ja mam na celowniku Haj na sobotę, bo to szczyt z Sudeckiego Włóczykija, także, ten, idę na to!
                            A z tych dwóch browarów to zdecydowanie Branna. W Ostrużnej piwo jest po prostu niezłe, a lokal jest stosunkowo mały (ciężko o miejsca) i nie dają tam jeść. Branną natomiast wspominam dobrze za zacne piwsko! Na oba na bank zabraknie czasu.
                            Last edited by slavoy; 07-09-2020, 22:27.
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • Warzywo
                              Senior
                              • 08-2016
                              • 955

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                              Właśnie opracowuję jeszcze IV wariant do wyboru w sobotę ogarniający Sumperk (Pivnice Holba! - Warzywo - elegancka ŻULBUDKA dla Ciebie, leją Alberta z Sobotina) i dalej do Branny i Ostruznej: do wyboru pieszo przez Haj lub pociągiem przez Bludov jak ktoś nie chce łazić.Ostruzna jest ciekawym pivovarem, a dostępnym tylko sezonowo. We wrześniu tylko piątek i sobota 15-22.
                              Pivnice Holba od dawna w planach

                              Comment

                              • Jurandofil
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 976

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Generalnie ja mam na celowniku Haj na sobotę, bo to szczyt z Sudeckiego Włóczykija, także, ten, idę na to!
                                A z tych dwóch browarów to zdecydowanie Branna. W Ostrużnej piwo jest po prostu niezłe, a lokal jest stosunkowo mały (ciężko o miejsca) i nie dają tam jeść. Branną natomiast wspominam dobrze za zacne piwsko! Na oba na bank zabraknie czasu.
                                Heh, mi akurat v Brannej podpadli zamknięciem kuchni o 15:00. Ale to może jednorazowy wypadek przy pracy.
                                W wariancie V chyba wyrzucę Muzeum Silnic (). Z przejściem zabiera godzinę, a ta jest cenna żeby z Haju(Haji?) zdążyć na 15:47 do Rudej nad Moravou i wtedy na Brannou lub Ostruznou są prawie trzy godziny. W związku z czym będę próbował trzy kwadranse (na czysto) w Brannej i pięć kwadransów v Ostruznej (na czysto)

                                A w niedzielę jesteś zainteresowany tym Medvedinem? Bo wielu chętnych na to wejście się nie spodziewam. Najgorzej, że ostatni autobus dający Jesenik jest już przed 13 z Koutov nad Desnou.
                                Może jakieś inne zamysły na niedzielę według kryteriów przejście + Pivo?
                                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎