Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2020.09.11-14 - XIX Zlot Browar.biz [Velke Losiny] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #76
    Trautenberk jest spoko pod warunkiem osobnej sali lub wiaty na nasze prywatne balety z możliwością wniesienia własnego "prowiantu". Generalnie jest to podstawowy warunek dla jakiejkolwiek lokalizacji.
    Last edited by slavoy; 01-09-2020, 14:22.
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #77
      Jurandofil, a może https://www.czechcamping.com/liberec...tokemp-hejnice
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #78
        Jeszcze jest opcja w Rzeczce - kiedyś już tam mieliśmy minizlot - noclegi w 2-3 osobowych pokojach, cena 80 zł wraz ze śniadaniem i obiadokolacją - obiadokolacja może być przy ognisku. Dopłata za ognisko 50 zł.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Jurandofil
          Senior
          • 10-2007
          • 976

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy w Trautenberku jest jakaś osobna sala gdzie można wnieść swoje trunki? Czy zdani będziemy w tym wypadku na to co na barze i salę restauracyjną?
          Jest. Nie powinno być problemu z "samodzielnym" działaniem.
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • brloin
            Senior
            • 10-2002
            • 530

            #80
            Chyba mnie coś pogrzało ostatnio. Dobra, co mi tam, dopiszę się.
            Może nawet dojadę i w ostatniej chwili nie odwołam przybycia, czy to będzie Ołomuniec czy Rzeczka.

            1. Jurandofil
            2. Qboland
            3. Jaqba
            4. Warzywo
            5. Zgoda
            6. Spokojny
            7. sergioP
            8. ART
            9. Maggyk, może z Kapslem, może nie
            10. MarcinKa
            11. Ojciec
            12. Fuliano
            13. Dadek
            14. maremali
            15. Slavoy
            16. Marusia
            17. Piecia (so/nie)
            18. Brloin
            brloin; od Szczecina do Wrocławia

            Comment

            • Jurandofil
              Senior
              • 10-2007
              • 976

              #81
              Marusia, dziękuję za podpowiedzi miejsc. Czekają w kolejce. Aktualnie trwa analiza Velkych Losin (podrzucone przez Maggyk). Napisałem do dwóch osrodków - kempów. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź. Jeśli jutro nie przyjdą maile, to będę dzwonił do nich.
              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

              Comment

              • Jurandofil
                Senior
                • 10-2007
                • 976

                #82
                Tym razem spieszę z dobrymi wiadomościami.

                Analizy, korespondencja i rozmowy w rejonie Velkych Losin zakończyły się sukcesem. Mamy wstępną rezerwację v obiekcie www.penzionbrnenka.cz... czyli Pivovar Zlosin.

                Na areal obiektu składa się pawilon z pokojami różnej wielkości (łazienki na korytarzu) oraz chatky 4 (ewentualnie 5) osobowe bez łazienek, a także Browar (Zlosin) z restauracją. Myślę, że Dadka wyznaczymy tu do zadania ustalenia ze Sladkem moznosti navstevy pivovaru)!

                Pokoje są bardzo różnej wielkości (nawet 9osobowy ), więc musimy pilnie ustalić, które chcemy rezerwować. Koszty to:
                390kc osoba/noc/w pokoju/ze śniadaniem
                290kc osoba/noc/w chatce/ze śniadaniem

                Uwaga! Zaliczka to 50%. Przy tych kosztach noclegu uważam, że ryzyko warte świeczki.
                Do kosztu zaliczki dojdzie prowizja opłaty za przelew walutowy (np. kantor internetowy) i trzeba wziąć pod uwagę kurs przy tym przelewie (na pewno nie będzie on tak dobry jak w lubianych przez nas kantorach).

                Potrzebował będę następujące dane zgłaszającego się do rezerwacji (do jutra 3.09 do 12:00!)
                1. Nick
                2. Wariant pobytu (I - 2 noce piątek-niedziela; II - 3 noce piątek-poniedziałek; innego wariantu nie ma w procesie rezerwacyjno-organizacyjnym!).
                3. Rodzaj zakwaterowania (pokój bez łazienki / chatka bez łazienki)
                4. Adres mailowy!

                Sprawa jest bardzo pilna, więc jeśli wiecie o kimś kto rzadziej tu zagląda a jest na liście, to powiadomcie go proszę. Przygotujcie się na realizację przelewu z zaliczką. Tylko osoby, które wpłacą zaliczkę znajdą się na liście rezerwacyjnej. Wielkość zaliczki oraz numer konta zapodam w odpowiednim momencie.

                Na wszelkie wątpliwości i wyjaśnienia jest teraz czas, ale uważam, że na poszukiwanie innego miejsca już tego czasu nie mamy
                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                Comment

                • Warzywo
                  Senior
                  • 08-2016
                  • 955

                  #83
                  Na wszelki obadajmy też Rzeczycę (gdyby zamknęli jednak granice) tak chociaż wstępnie. Ja mogę ewentualnie tam zadzwonić.

                  Co do Losin. Ja tam jestem za na wszelkie lokalizacje



                  1. Warzywo
                  2. Wariant pobytu II
                  3. Rodzaj zakwaterowania: chatka bez łazienki (ale gdyby wszyscy się rzucili na pokoje i tak by trzeba było to też)
                  4. Adres mailowy: na priv

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #84
                    1. Maggyk + Kapsel
                    2. Wariant I
                    3. chatka bez łazienki
                    4. priv

                    1. ART
                    2. Wariant I
                    3. chatka bez łazienki
                    4. priv

                    Ojciec niestety nie będzie mógł pojechać.
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • Jurandofil
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 976

                      #85
                      Rozpoczynam przygotowanie szczegółowego planu.

                      Zamysł ogólny dni wygląda tak:
                      1. PIĄTEK - dojazd* + Zabreh na Morave + minipivovar Welzl + Zlosin
                      2. SOBOTA - mesto SUMPERK + minipivovary: Zamecky Sobotin, U Jirsaka i Zlosin
                      3. NIEDZIELA - szlaki Medvedi hora+minipivovar Jesenik + Zlosin (jakby wszyscy chcieli na Praded, to pewnie, że idziemy )
                      4. PONIEDZIAŁEK - pivovar Chomout+ mesto Olomouc (pivovary Moritz i Svatovaclavsky) + powrót**

                      * ja się szykuję na dojazd: IC 131 Bathory 8:53 z Warszawy Centralnej na 15:41 w Zabrehu na Morave
                      ** ja się szykuję na powrót: EC 117 Silesia 16:48 z Olomouci na 22:25 w stacji Warszawa Centralna


                      Szczegóły wyjdą w praniu pracy nad planem.
                      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        #86
                        1. Piecia
                        2. Wariant I
                        3. pokój
                        4. priv (kontakt do mnie masz

                        * ja się szykuję na dojazd: IC 131 Bathory 8:53 z Warszawy Centralnej na 15:41 w Zabrehu na Morave - daleko od pociągu do miejsca docelowego? Jajeżeli nie uda mi się wziąć wolnego piątku to dojechałbym w sobotę

                        ** ja się szykuję na powrót: EC 117 Silesia 16:48 z Olomouci na 22:25 w stacji Warszawa Centralna - w niedzielę? też by mi to odpowiadało
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • Jurandofil
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 976

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                          1. Piecia
                          2. Wariant I
                          3. pokój
                          4. priv (kontakt do mnie masz

                          * ja się szykuję na dojazd: IC 131 Bathory 8:53 z Warszawy Centralnej na 15:41 w Zabrehu na Morave - daleko od pociągu do miejsca docelowego? Jajeżeli nie uda mi się wziąć wolnego piątku to dojechałbym w sobotę

                          ** ja się szykuję na powrót: EC 117 Silesia 16:48 z Olomouci na 22:25 w stacji Warszawa Centralna - w niedzielę? też by mi to odpowiadało
                          Blisko. Stacja Velke Losiny - ok 20' minut. Da radę przejść w 15' ostrym tempem.
                          Pociąg powrotny w planuję w poniedziałek!
                          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                          Comment

                          • Piecia
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 3307

                            #88
                            Dojazd komunikacją to jakiś koszmar.... Jak się warszawscy kierowcy zapatrują na transport? Będę się o ten wolny piątek bił.....
                            Koniec i bomba,
                            Kto nie pije ten trąba !!!
                            __________________________
                            piję bo lubię!

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              #89


                              Albo tak....

                              Warszawa Centralna 12.09.20 05:10


                              Zabreh na Morave 11:41

                              Zabreh na Morave 13:08
                              Os 3722 Os 3722

                              Velke Losiny 13:44
                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              • brloin
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 530

                                #90
                                1. Brloin
                                2. Wariant pobytu (I)
                                3. Rodzaj zakwaterowania: chatka bez łazienki
                                4. Priv
                                brloin; od Szczecina do Wrocławia

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎