Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2020.09.11-14 - XIX Zlot Browar.biz [Velke Losiny] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi


    2. Zamecky Pivovar Albert
    Może ktoś wie albo znalazłby w zasobach światowego netu jak to jest w tym browarze.
    Niby wielki resort z hotelami, a brak info o restauracjach. Z lanym Pivem z browaru w Browarze... Jest tylko jakaś Pivnica (piwiarnia) wynajmowana i dostępna tylko na prywatne akcje. Nie wiem czy w ogóle warto się tam wybierać, więc jak ktoś coś, to podrzucajcie info - przyda się na tym Zlocie.
    Jako że przy poprzedniej okazji nie zastałem sládka mam chęć odwiedzić ten browarek. Oczywiście będę to ogarniał z wyprzedzeniem telefonicznie. Po zwiedzeniu mamy rzut beretem do Permonika (sympatyczna knajpa) w Sobotíně gdzie są lane ich piwa.

    Kolejny browarek, w którym nie byłem i chcę się wybrać to Cestář w Ostružné w Jesenikach. Jest lane na miejscu, jednak tylko w piątek i sobotę mają otwarte. Dobry dojazd pociągiem.

    Jeśli się uda to również chętnie odwiedzę Náměšť na Hané. Są 2 browarki - Jadrníček i Náměštský i w tym drugim nie byłem.

    Oczywiście nic w ciemno - przed ewentualnymi wizytami również będę ogarniał wizytę i zwiedzanie telefonicznie. Chętni mogą dołączyć, mniej ogarniętym w języku sąsiadów gwarantuję symultaniczne tłumaczenie z czeskiego .

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      Ja najwyżej sobie sam okupię 10% drożej - jest szansa, że pojadę w ptk rano.

      Powrót to na 100% niedziela.
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
        Jako że przy poprzedniej okazji nie zastałem sládka mam chęć odwiedzić ten browarek. Oczywiście będę to ogarniał z wyprzedzeniem telefonicznie. Po zwiedzeniu mamy rzut beretem do Permonika (sympatyczna knajpa) w Sobotíně gdzie są lane ich piwa.

        Kolejny browarek, w którym nie byłem i chcę się wybrać to Cestář w Ostružné w Jesenikach. Jest lane na miejscu, jednak tylko w piątek i sobotę mają otwarte. Dobry dojazd pociągiem.

        Jeśli się uda to również chętnie odwiedzę Náměšť na Hané. Są 2 browarki - Jadrníček i Náměštský i w tym drugim nie byłem.

        Oczywiście nic w ciemno - przed ewentualnymi wizytami również będę ogarniał wizytę i zwiedzanie telefonicznie. Chętni mogą dołączyć, mniej ogarniętym w języku sąsiadów gwarantuję symultaniczne tłumaczenie z czeskiego .
        Byłoby idealnie, gdyby takie zwiedzanie wpadło między 10 a 12 w sobotę. Mi się dalej marzy Sumperk (miasto) i browar (obok niego Muzeum Dróg! ), więc na część dnia powstałyby dwie grupy. Ale start całą ekipą w sobotę v Sobotine byłby mistrzowski.

        Nejpoužívanější mapový portál v ČR s celou řadou tématických map - základní, turistickou, cyklistickou, dopravní a plno dalších. Nabízí možnost reálného leteckého, panoramatického nebo 3D pohledu. Rozsáhlé množství obsahu, firem a turistických bodů zájmu. Umožňuje vyhledávání, plánování tras, měření a tvorbu vlastních značek.

        Piękna trasa z Pivoavru do Pivovaru

        Mapy.cz podają 1:53h, więc w 1:30h się przechodzi, bo duże rezerwy dla dzieci (a tych wśród nas nie może być). Jak ktoś będzie wolał transportem, to... trwa to tyle samo
        IDOS umožňuje vyhledání spojení v jízdních řádech vlaků, autobusů, MHD a letadel. Vyhledává spojení různých dopravců a zobrazuje aktuální polohy vlaků a autobusů. Pro vyhledané spojení lze zakoupit jízdenky přímo v aplikaci IDOS.


        Spokojnie, opracujemy wszystko w szczegółach I tak nikt nie będzie zadowolony

        Także Dadek! Dzwoń do Sladka v Sobotine!
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          UWAGA! Prywata!
          Czy ktoś jadących z Warszawy mieszka, albo bedzię się kręcił w przyszłym tygodniu w okolicach ulicy Huculskiej? Mam tam coś z nowego hobby do odebrania, nic ciężkiego :-D
          Piecia ogarnął czy nadal aktualne?

          Comment

          • Warzywo
            Senior
            • 08-2016
            • 955

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
            Po wielu konsultacjach kształtuje się układ kolejowy.

            Do jutra jest jeszcze zniżka 10% na pociąg Bathory do Chałupek, więc kupujmy.
            I. IC 131 Bathory (8:53 z Warszawy Centralnej) do Chałupek.
            1. Jurandofil
            2. Dadek
            3. Fuliano
            4. ?

            II. Jednak ten wcześniejszy pociąg do Warszawy chcemy łapać w poniedziałek.
            SC509 + EC102 15:45 z Olomouci na 21:26 Warszawa Centralna
            1. Jurandofil
            2. SPokojny
            3. P_Stulka
            4. Dadek
            5. Fuliano (?)
            6. Warzywo (?)
            Jeśli w takim składzie byśmy wracali, to akurat mamy szansę na cały przedział.
            Wracam z Wami pociągiem. W piątek n Zlot jadę ze Zgodą

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
              Piecia ogarnął czy nadal aktualne?
              Może ogarnąć - obok pracuje
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • Warzywo
                Senior
                • 08-2016
                • 955

                U Jirsaka ciekawe czy będą mieli swoje piwo - czy znający czeski mogą zadzwonić?

                Comment

                • fuliano
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1825

                  Piecia, ja jutro ogarnę temat Marusiowy

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    Ej ale ja myślałem że tam będziemy pić piwo a nie zwiedzać jakieś browary?!
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • Jurandofil
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 976

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                      Piecia, ja jutro ogarnę temat Marusiowy
                      Fuliano! Na priv! POtrzebuję Twoje dane do biletu!
                      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                      Comment

                      • Maremali
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1953

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ej ale ja myślałem że tam będziemy pić piwo a nie zwiedzać jakieś browary?!
                        A w browarach to niby co robią - jogurty
                        http://maremali.web-album.org/

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mi się dalej marzy Sumperk (miasto) i browar (obok niego Muzeum Dróg! ),
                          Nie żebym się czepiał, ale w Sumperku nie ma browaru. Muzeum dróg też nie
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • dadek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 4568

                            No w samym Šumperku nie ma ale jest tuż za miedzą w Vikýřovicích https://www.browar.biz/forum/showthr...t=%C5%A0umperk
                            Tylko pytanie czy piwo będzie bo knajpa wielka a browar malutki.

                            Comment

                            • Jurandofil
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 976

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie żebym się czepiał, ale w Sumperku nie ma browaru. Muzeum dróg też nie
                              Oczywiście, że nie ma. Są v Vikyrovicich

                              Siedzę teraz nad projektem soboty i generalnie to mogłaby trwać 48h. Z tego Sobotina autobus co dwie godziny. Sumperk - Losiny pociąg co dwie godziny. Muzem Silnic zamykają o 16:00, Browar U Jiraska otwierają o 16:00... niby ładnie wygląda, ale w planie z Sumperkem nie wychodzi tak kolorowo. Znajdę rozwiązanie!
                              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                              Comment

                              • Warzywo
                                Senior
                                • 08-2016
                                • 955

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ej ale ja myślałem że tam będziemy pić piwo a nie zwiedzać jakieś browary?!
                                Będziemy. Pić

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎