Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2020.09.11-14 - XIX Zlot Browar.biz [Velke Losiny] - fakty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    2020.09.11-14 - XIX Zlot Browar.biz [Velke Losiny] - fakty

    (jak zwykle nieco chaotycznie, bo i późno i jak zwykle tumult innych zajęć na głowie, a trzeba ogłosić co najważniejsze)

    Proszę wytężać wzrok ogłaszam co następuje!

    oto już pełną parą szykuje się:

    XIX Wielki Zlot Forumowiczów BrowarBizu w Velkich Losinech (Ceska republika)
    pod patronatem Browaru Zlosin (jeszcze o tym nie wie) 11-14.09.2020 (czyli standardowo - drugi weekend).

    Ośrodek niewczasowy "Penzion Brnenka" / Velke Losiny / Pivovar Zlosin
    Ceska republika <- Europa...

    Drugi weekend września proszę sobie jak zwykle zarezerwować na Zlot BrowarBizowiczów, czyli admiratorów wspaniałego piwa i - jak wiadomo dotychczasowym uczestnikom - wielkiej nudy i zuaaaaaaaa.

    W tym roku zlotem zawiaduje Jurandofil. Bez zmian jest to, że to impreza prywatna, nie ma organizatora i każdy odpowiada za swoje czyny we własnym zakresie niezależnie od spożycia.

    Trwa proces rezerwacyjny w domkach i pokojach Brnenky. Lista została (zasadniczo) zamknięta w wątku "ploty".

    W tym wątku będę informować o wszystkich konkretach.

    -----------------------------------------------
    S Z C Z E G Ó Ł Y !
    -----------------------------------------------

    W przygotowaniu!

    PIWO
    Będzie dobrze, mieszkamy w Browarze

    Jedzenie:
    - jest zaklepane wyłącznie śniadanie codziennie.

    Przewidujemy ognisko w:
    losy aktualnie nieznane

    Atrakcje Zlotowe
    w opracowaniu

    -------------------
    CENY
    390kc/osoba/noc/śniadanie/pokój
    290kc/osoba/noc/śniadanie/chatka
    +rekreacni priplatek (klimatyczne)
    Inne opłaty wyjdą na bieżąco!

    •Koszulka zlotowa - WE WŁASNYM ZAKRESIE

    Autokaru nie będzie! Zepsuło mu się COFANIE

    --------------------------------
    ZWIEDZANIE BROWARU
    --------------------------------

    Może coś załatwimy w Zlosine i okolicznych, które odwiedzimy.

    --------------------------------
    ZALICZKI
    --------------------------------

    Po debatach po zazazazazazazazazeszłym zlocie żeby odciążyć ludków od
    zbierania kasy w trakcie imprezy (parszywa funkcja ) - wyjątkowo w tym
    roku zbieramy mniej więcej 50% kosztów - wpłata zaliczki będzie ogłoszona w dalszym miejscu wątku.
    Resztę trzeba trzymać w zębach w Ośrodku w gotowości do płacenia w każdej chwili.

    --------------------------------
    GDZIE WPŁACAĆ ZALICZKI
    --------------------------------

    Numer mojego PRYWATNEGO rachunku bankowego na który proszę wpłacać odliczoną kwotę (wartości później) do dnia XX, godz. YY roku 2020 włącznie:

    (BĘDZIE PODANY W MAILU)

    W tytule wpłaty proszę dodać także swój browarbizowy pseudonim/nick żeby było wiadomo dokładnie o kogo chodzi!

    z góry dziękuję za wpłaty w terminie (zostanie ogłoszony) - Kto nie zpałaci w terminie, nie będzie miał łóżka do spania.

    -------------------------------
    Różne:
    -------------------------------
    - Uczestnictwo w Zlocie - jak zwykle wyłącznie dla osób dorosłych i w pełni odpowiedzialnych za swe czyny.


    Pytania? albo o czymś zapomniałem? Piszę na gorąco - na konsultację jest ewentualnie chwila czasu). Proszę NIE zgłaszać się na Zlot przez PW/email. Nikt nie szykuje też indywidualnych wycen. Wszelkie pytania dotyczące Zlotu proszę zamieszczać w odpowiednich WĄTKACH.

    Last edited by Jurandofil; 03-09-2020, 14:47.
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?
  • zgoda
    Senior
    • 05-2005
    • 3516

    #2
    Dobra, a jak z płaceniem? Czy było i mi umknęło?
    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

    Comment

    • Jurandofil
      Senior
      • 10-2007
      • 976

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
      Dobra, a jak z płaceniem? Czy było i mi umknęło?
      Jeszcze chwila lub dwie. Czuwać w gotowości
      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #4
        Na mejliki wysłałem projekt planu. Na razie Dzień I i II. Wersja 0.13.

        Uwaga! Nie uczyć się na pamięć.
        Kto zna moje tabele podróżnicze potwierdzi, że to tylko materiał naukowy pomocny w czasie realizacji wycieczki
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          #5
          Ja mam inny plan i nie będziesz mi mówił jak mam żyć. Ha!

          Jak jest po czesku sklep? Muszę kupić dużo piwa, chętnie w petach. 10-12 zgrzewek, nawet Holba podejdzie. Gdzie się tam kupuje takie ilości?
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • Warzywo
            Senior
            • 08-2016
            • 955

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja mam inny plan i nie będziesz mi mówił jak mam żyć. Ha!

            Jak jest po czesku sklep? Muszę kupić dużo piwa, chętnie w petach. 10-12 zgrzewek, nawet Holba podejdzie. Gdzie się tam kupuje takie ilości?
            Ogólnie to prodejna, spożywczy to potraviny. W Losinach to nie wiem ale w Sumperku na pewno będzie taki sklep żeby dużo kupić
            Prodej piva, a hurt to velkoobchod

            Comment

            • Jurandofil
              Senior
              • 10-2007
              • 976

              #7
              KOMUNIKAT!

              Miejsca w Penzione Brnenka mamy zerezerwowane.

              Jednakowoż korespondencja mailowa z Ośrodkiem jest słaba, bo przy co którymś mailu przychodzi zwrot, że nie może być dostarczony. Telefonicznie ok, ale chcę mieć wszystko wyjaśnione "pisemnie". Aktualnie pisemnie mamy, że pokoje i chatky na nas czekają, a ustalam ich liczbę, skład osobowy i harmonogram nocy.
              Już przed vikendem tknęła mnie myśl, że jest szansa iść w stronę działań nie prowadzących do zaliczkowania. Szefowa Brnenky (pracowniczka?) - mam wrażenie - przeciąga również w tę stronę. Na razie jeszcze na zaliczkę bądźmy przygotowani, ale z każdą godziną ustaleń zwiększa się prawdopodobieństwo przekazania miłej Pani informacji, że skoro już w piątek przybywamy, to nie zawracajmy sobie głowy dodatkowymi formalnościami.
              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

              Comment

              • Jurandofil
                Senior
                • 10-2007
                • 976

                #8
                KOMUNIKAT nr 2!

                Płacimy na miejscu. Zaliczki nie będzie.
                Płatność tylko gotówką!!!

                Proszę przywieźć ze sobą korony za noclegi (290/390 za noc według wariantu) + około 20kc za dobę klimatyczne. Prawdopodobnie będę zbierał w wyznaczonym miejscu i czasie (jeden termin!) i płacił zbiorczo. Pani Mrazove. Ciężkie zadanie, ale obecnie nie ma widzę lepszego rozwiązania.


                Dadek bez śniadania. Pani Mrazova się o Ciebie martwi, że będziesz głodny
                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                Comment

                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4538

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi


                  Dadek bez śniadania. Pani Mrazova się o Ciebie martwi, że będziesz głodny
                  I tak bym był bo w Czechach jak wiesz w restauracjach dla mnie tylko smažený sýr. A tak to się zaopatrzę w jakimś Albercie czy Kauflandzie i będzie ok.

                  Comment

                  • Warzywo
                    Senior
                    • 08-2016
                    • 955

                    #10
                    No i hermelin W Ołomuńcu będziesz miał m.in: Bistro u Pana Lilky (wegańska bodajże knajpa)

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      #11
                      Czy jest na sali admin?
                      Może chociaż w dniu wyjazdu warto było, choć symbolicznie, zaznaczyć wątki tegorocznej imprezy jako "ważne"?
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • Jurandofil
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 976

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy jest na sali admin?
                        Może chociaż w dniu wyjazdu warto było, choć symbolicznie, zaznaczyć wątki tegorocznej imprezy jako "ważne"?
                        Ustalałem to z Adminostwem. Inne priorytety, ponowimy prośbę za iks czasu
                        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎