Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

II Wielki Zlot Forumowiczów, wrzesień 2003 - plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    akwamarielo napisał(a)
    .... dróżyna ...
    Nie darujemy nowemu FCJP

    Ekipa z Solca dopisała, a z autorem powyższego błędu bardzo fajnie się tańczyło. I pyszna była grzybo-jajecznica w wykonaniu Guru, choć ze względu na moje dość wczesne póście spać zjadłam ją rano na zimno

    W ogóle te zloty, eh... gratulacje za dobór miejsca i zamówienie wspaniałej pogody, za niepasteryzowanego Ambera i mnogość piwek przywiezionych przez forumowiczów. Moje i Slavoya 12 Gościszewów niestety rozpiło się dość szybko, więc niewiele osób mogło skosztować, choć opinia powszechna głosi, że niekoniecznie jest czego żałować
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      No to teraz ja:
      Na początek oczywiście podziękowania: Simon – duże pokłony w Twym kierunku za organizację, dobry humor i znoszenie ze stoickim spokojem naszych niekoniecznie trzeźwych wybryków, Art – dzięki serdeczne za ten Zlot, Ty zawsze wiesz, co tygrysy lubią najbardziej, Wszystkim – za wszystko…

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        A teraz wspomnienia:
        Do domu wróciliśmy… To już dużo! Ja w troszkę lepszym stanie niż Iron, który próbował zniszczyć swą prawą nogę na meczu i swe gardło, które już całkiem odmówiło posłuszeństwa. Amberek to strzał w dziesiątkę, poza jedną drobną wadą: bardzo szybko się psuje, w dwa dni – dwie beczki, parę rur w Tawernie i kupę butelek popsuło się całkiem, już nie nadaje się do picia… Pozostało już tylko wspomnienie… Zabawa przednia, ludzie jeszcze przedniejsi, Krzysiu jako K.O.-wiec baja bongo! Po drodze wesoły autobus z przemiłym kierowcą, na miejscu – przemiła atmosfera. Bogaty gry plan spełniony – Tawerna odwiedzona, Odbytów również, Jaś przeżył nasz niespodziewany nalot, podobnie jak Browar”Amber”, który co prawda się Nas spodziewał, ale nie przewidywał przekazania aż tylu pamiątek… Mimo pozostania na miejscu jeszcze jeden dzionek, nie czuję się dziś nadspodziewanie dobrze, a to za sprawą kilkudziesięciu buteleczek podarowanych Nam przez Simona w imieniu Browaru. Zatem kończę chwilowo me wywody – jeszcze raz dzięki wszystkim za wszystko! Wasze zdrowie!

        Comment

        • Cyrkonia
          Senior
          • 10-2001
          • 1936

          Małażonka napisał(a)
          ... Browar”Amber”, który co prawda się Nas spodziewał, ale nie przewidywał przekazania aż tylu pamiątek…
          No!! No!!
          To teraz przyznawaj się do ZWINĘŁAŚ!!!!
          www.stat-gra.pl

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Dużo się działo więc spróbuję to uporządkować:
            a) ART i SIMON - jesteście wielcy WIELCY
            b)miejsce było bardzo ładne, las, jezioro, smażalnie ryb
            c) wesoły autobus to wesoły autobus - K-aowiec Krzysiu spełnił swoje zadanie
            d) śpiewy śpiewami a Natka PIETRUSZKI jest samym,wcielonym ZŁEM
            e)Terakota położona, Kafelki położone, Kibel postawiony - na następnym Zlocie obudowana zostanie cała reszta - mam nadzieję, że reszta współdomkowiczów wybaczy nam element rozrywkowo-budowlany.Poza tym byłon jak najbardziej w planach (zwróćcie uwagę na plan Zlotu i rozmowy na tematy budowlane )
            f) jestem wygrany i w ogóle poprowadziłem moje drużyny zarówno w piłkę nożna jak i w pinglado przekonywujących zwycięstw
            g) piwowarzy domowi wszyscy zajęli PIERWSZE miejsce na pudle a tradycja przytwożenia swoich wytworów rozwija się i rozwija (na pierwszym zlocie piwami swoimi karmili nas:Krzysiu,Pjenknik i Piwowar - teraz już piw domowych było znacznie znacznie więcej)
            e) liter alfabetu nie starczy naopisywanie wszystkiego więc reszta pozostanie na razie (dopóki nie ochłonęinie odtaję troszeczkę) w tajemnicy

            ZLOT był po prostu UDANY, Howgh
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              Cyrkonia napisał(a)
              No!! No!!
              To teraz przyznawaj się do ZWINĘŁAŚ!!!!
              Za przyzwoleniem Simona skrzyneczkę na własne wytwory i parę piwek na wieczór..., a i jeszcze szklaneczkę, która w końcu była na wynos... Naprawdę byłam bardzo grzeczna..., poza tym grzechem byłoby obrabiać browar tak serdecznie do Nas nastawiony, zatem wypraszam sobie!

              P.S. A co to za zwrot "DO zwinęłaś"?
              Bo część rzeczy (czytaj: piwka) popsuło się już wieczorem, reszta przyjechała ze mną DO Warszawy...
              Last edited by Małażonka; 23-09-2003, 08:57.

              Comment

              • Cyrkonia
                Senior
                • 10-2001
                • 1936

                Miało być "CO ZWINĘŁAŚ".

                W końcu to dopiero przed 10:00 jest.
                Jeszcze się nie obudziłam..........
                www.stat-gra.pl

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  Pomyłka, miało być "co DOSTAŁAŚ", chyba rzeczywiście jeszcze jesteś mocno zaspana...

                  Comment

                  • Cyrkonia
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 1936

                    zaspana, zaspana....
                    do tego JAKAŚ CHOLERA sprzedała mi chyba w Tawernia grypę

                    PRZYZNAWAĆ SIĘ koleżanki i koledzy!!!
                    KTO BYŁ TAKI SZCZODRY??!!
                    www.stat-gra.pl

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Grypy to ja nie mam, ale cosik gardło mię dzis boli i kaszelek męczy. To prawdopodobnie szok organizmu spowodowany powrotem do pracy
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        Cyrkonia napisał(a)

                        PRZYZNAWAĆ SIĘ koleżanki i koledzy!!!
                        KTO BYŁ TAKI SZCZODRY??!!
                        Szczodrych zdaje się było wielu, bo Iron też już coś kaszle i kicha...

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          Hmm moje gardłowydaje z siebie dość chropowate dźwięki - ale to nie grypa
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • Cyrkonia
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 1936

                            nikita_banita napisał(a)
                            Melduję swój powrót ze zlotu. Jechaliśmy z Piecią przez Olsztyn, w którym to mieście powitała nas Cyrkonia na siedmiogodzinnej przerwie między pociągami
                            Fajnie było gościć Was na Warmii
                            Wizyta z przygodami jak widać.
                            Nie dość ze z opóźnieniem przyjechał pociąg z Gdańska, którym przyjechały Śledzie Białostockie, to później Grill House był już zamknięty, i nie mogliśmy się napić Mazurskiego.
                            Poszliśmy więc do Irish Pub na Irish Beer. Później okazało się że jest jeszcze jakieś nowe z BK - wiśniowe.
                            I od razu wszystkich przestrzegam przed tym wynalazkiem.
                            Nikt z nas nie wypił tego czegoś, bo to nie było nawet piwo z sokiem, a SOK Z PIWEM
                            www.stat-gra.pl

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Uprasza się o zgłoszenie osoby która zostawiła magnetofon a który obecnie mieszka u mnie.
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • pjenknik
                                • 08-2001
                                • 3388

                                Ale mimo wszytko, zlot w Jezierzanah miał jedną zaletę - nie tracilismy tyle czasu w autobusach i więcej czasu spędziliśmy razem przy ognisku.
                                Last edited by pjenknik; 23-09-2003, 10:27.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎