Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2021.09.10-12 - XX Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    #91
    Czy ktoś nie rozmyśla nad wizytą w Lublinie w niedzielne popołudnie / wieczór? I tym samym nocleg z niedzieli na poniedziałek w tym mieście.

    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy ktoś nie rozmyśla nad wizytą w Lublinie w niedzielne popołudnie / wieczór? I tym samym nocleg z niedzieli na poniedziałek w tym mieście.
      Wielce prawdopodobne.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
        Właśnie siedzimy z Pawłem Piłatem w Pincie (10-lecie Kraftu)Konkret co do Zlotu/Chmielobrania będzie w przyszłym tygodniu. Przyjazd by był w piątek PKP około południa (rozkład jazdy do sprawdzenia) do Puław, stamtąd podstawiony bus na zwiedzanie browaru Brand, potem powrót do Karczmisk na teren posiadłości Pawła gdzie dalsze piwne uciechyPrawdopodobnie będą możliwe noclegi w szkole odległej o 100 m, jest też możliwość rozstawienia namiotu. Koszulki widziałem, są zajebiste, chętni będą proszeni o niezwłoczne podanie podanie rozmiaru. Czy powyżsi zapisani wcześniej byli ewentualnie by chętni na taką opcję?
        A czy jest szansa zabrać się jakoś do Browaru Brand z Karczmisk? Dadek, kto będzie zawiadywał tym busem z Puław? On mógłby jechać przez Karczmiska. Bo zakładam, że dobrze znalazłem - chodzi o browar inBRAND w Skokowie koło Opola Lubelskiego?
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          #94
          Wiem od Pawła, że się pozmieniało i bus do browaru będzie z Karczmisk i w godzinach popołudniowo-wieczornych, w każdym razie najwcześniej po 16-ej, tak więc każdy dojeżdża do Karczmisk na własną rękę.
          Tak chodzi o ten browar, Paweł załatwia busa i dogadał wizytę z właścicielem.
          Last edited by dadek; 02-09-2021, 02:13.

          Comment


          • Jurandofil
            Jurandofil commented
            Editing a comment
            Dadek, skoro nie ma Cię na liście z ramienia browar.biz, to wystąpisz w roli Gospodarza? Miło
        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #95
          Czyli trzeba celować w piątek na 16 do Karczmisk w okolice szkoły - czy dobrze rozumiem?
          MM961
          4:-)

          Comment


          • Jurandofil
            Jurandofil commented
            Editing a comment
            W wątku konkrety wystąpiłem o ostateczne wyjaśnienie tematu godz. 16:00 w piątek.
        • Jurandofil
          Senior
          • 10-2007
          • 976

          #96
          Czy ktoś jest zainteresowany wciśnięciem w działania PIWNO-CHMIELNE przejść turystycznych?
          Przymierzam się do trasy 15-20km w Kazimierzu Dolnym i okolicach. Termin realizacji i zakres tego zadania uzależniam od innych działań w "oficjalnym" programie ZUUUOTU.
          Jest ktoś chętny na wędrówkę w nie(!)spacerowym tempie?
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment


          • JAckson
            JAckson commented
            Editing a comment
            Zależnie od atrakcji zlotowych jestem zainteresowany
        • Jurandofil
          Senior
          • 10-2007
          • 976

          #97
          Chciałoby Wam się podzielić gdzie kto zaplanował nocleg?
          S-szkoła
          N-namiot
          I-inne

          1. Krakus
          2. E-Prezes
          3. Slavoy
          4. Marusia
          5. Wiktoria
          6. Pepek
          7. Zgoda
          8. Piecia
          9. JAckson
          10.maremali
          11. Warzywo
          12. Fuliano
          13. MarcinKa
          14. darekeb
          15. Sezamek
          16. Hans
          17. Bondi
          18. Misiek
          20. Jurandofil [S/N]
          21.artur66
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #98
            Ja namiot (ew. samochód w razie W)

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
            Chciałoby Wam się podzielić gdzie kto zaplanował nocleg?
            S-szkoła
            N-namiot
            I-inne

            1. Krakus
            2. E-Prezes
            3. Slavoy
            4. Marusia
            5. Wiktoria
            6. Pepek
            7. Zgoda
            8. Piecia
            9. JAckson - N
            10.maremali
            11. Warzywo
            12. Fuliano
            13. MarcinKa
            14. darekeb
            15. Sezamek
            16. Hans
            17. Bondi
            18. Misiek
            20. Jurandofil [S/N]
            21.artur66
            MM961
            4:-)

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #99
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
              Chciałoby Wam się podzielić gdzie kto zaplanował nocleg?
              S-szkoła
              N-namiot
              I-inne

              1. Krakus
              2. E-Prezes
              3. Slavoy S/N
              4. Marusia S/N
              5. Wiktoria
              6. Pepek
              7. Zgoda
              8. Piecia
              9. JAckson N
              10.maremali
              11. Warzywo
              12. Fuliano
              13. MarcinKa
              14. darekeb
              15. Sezamek
              16. Hans
              17. Bondi
              18. Misiek
              20. Jurandofil [S/N]
              21.artur66
              My wolimy namiot, chyba, że tyłki do podłoża będa przymarzać, to szkoła :-)
              Last edited by Marusia; 07-09-2021, 14:06.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                Z przykrością zawiadamiam że wycofuję moją kandydaturę. Zrobiła mi się większa rozpierducha w życiu osobistym.
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment


                • JAckson
                  JAckson commented
                  Editing a comment
                  No to przykro :/
                  Last edited by JAckson; 08-09-2021, 07:38.

                • e-prezes
                  e-prezes commented
                  Editing a comment
                  fakt! JAckson
              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                Ja i Pepki dojedziemy pewnie w piątek zaraz przed 16 więc mało czasu na rozminę okolicy będzie przed wycieczką . Zastanawiam się czy samochodem będzie można wjechać na 'pole namiotowe' na terenie Pawła, czy jest jakiś parking dedykowany na terenie Pawła? Ktoś coś wie w tym temacie?
                Last edited by JAckson; 08-09-2021, 07:43.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja i Pepki dojedziemy pewnie w piątek zaraz przed 16 więc mało czasu na rozminę okolicy będzie przed wycieczką . Zastanawiam się czy samochodem będzie można wjechać na 'pole namiotowe' na terenie Pawła, czy jest jakiś parking dedykowany na terenie Pawła? Ktoś coś wie w tym temacie?
                  Z tego, co zrozumiałam, to po prostu wbijasz do niego na pole - pole, a nie pole namiotowe :-D Polem namiotowym uczynimy to my, jak rozstawimy tam namioty :-D Zatem normalnie wjeżdżasz furą. Nie sądzę, żeby o tej porze roku było wielu takich jak my, co namioty rozstawiają. Paweł mówił, że opcja szkolna cieszy się zawsze największym powodzeniem. Edit: na fejsbuczku podlinkowałam najświeższe info i foto z poprzedniej edycji poglądowo.
                  Last edited by Marusia; 08-09-2021, 10:47.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment


                  • JAckson
                    JAckson commented
                    Editing a comment
                    I dlatego piszę 'pole namiotowe', bo wiem że to jakiś kawałek trawnika na czyjejś posesji. Dobra, jakoś to ogarniemy. I tak namiotu nie rozbije pewnie przed wyjazdem do browaru
                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Prognoza mówi, że w nocy aż 10 stopni, zatem na 100% my też będziemy namiotowali :-)
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment


                  • Jurandofil
                    Jurandofil commented
                    Editing a comment
                    To trzy namioty Browarbizonów będą
                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Jakaś taka cisza nastała. Biorę kawiarkę na kapsułki, bo ja bez kawy to nieżywy jestem. Jeśli coś jeszcze ktoś zapomniał pisać.

                  Comment


                  • Jurandofil
                    Jurandofil commented
                    Editing a comment
                    Do kawy to inne szkło potrzebne, nie?
                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Ja ruszam po Pepków przed 9.00 i dzida do Karczmisk
                  MM961
                  4:-)

                  Comment


                  • Jurandofil
                    Jurandofil commented
                    Editing a comment
                    To jeszcze pół namiotu zdążysz rozbić przed Inbrandem

                  • JAckson
                    JAckson commented
                    Editing a comment
                    nawet cały zdążyłem rozbić :P
                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎