Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

III Wielki Zlot Forumowiczów - wstępne przymiarki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #16
    Przyznam się do czegoś - przemawia przeze mnie zawiść i zazdrość do Wrocławia i Wrocławiaków (i Podwrocławiaków), za tego Szwejka, za tego Lwówka, za tego Spiża, za tego Namysłowa. I wszystko to z beczki
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #17
      zythum napisał(a)
      Przyznam się do czegoś - przemawia przeze mnie zawiść i zazdrość do Wrocławia i Wrocławiaków (i Podwrocławiaków), za tego Szwejka, za tego Lwówka, za tego Spiża, za tego Namysłowa. I wszystko to z beczki
      Już nawet nic nie wspominając co mają w sklepach. Ceny też przemilczę
      To co - na pochybel im
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • may
        Senior
        • 01-2002
        • 1508

        #18
        zythum napisał(a)
        Jak zwykle z Warszawy daleko...
        Właśnie ! Dlaczego tak daleko.Czyżby rejon wschodniej Polski należał do mniej pieknych.Jest pojezierze włodawskie, augustowskie itd...
        A może Puszcza Białowieska ?

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #19
          Popieram, ale... w następnym roku. W tym Marusia prosiła o niekombinowanie ze zmianą lokalizacji i wytłumaczyła dlaczego - po prostu część rzeczy (jakże istotnych!) jest już przez nią załatwiona. Howgh!
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • Pepek
            Senior
            • 04-2003
            • 1499

            #20
            zythum napisał(a)
            Przyznam się do czegoś - przemawia przeze mnie zawiść i zazdrość do Wrocławia i Wrocławiaków (i Podwrocławiaków), za tego Szwejka, za tego Lwówka, za tego Spiża, za tego Namysłowa. I wszystko to z beczki

            Iron napisał(a)
            Już nawet nic nie wspominając co mają w sklepach. Ceny też przemilczę
            To co - na pochybel im
            No cóż... Stolyca - to i ceny stołeczne
            Znaleźli się zazdrośnicy co Belfasta z beczki mają.

            Ale wracając do tematu - pomysł na zlocik w dawnym woj. leszczyńskim jest znakomity. Też uruchomię swoje znajomości i powęszę za jakąś fajną lokalizacją.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Proszę Państwa,
              wielokrotnie było wyjaśniane na forum, dlaczego zjazdy są tu, a nie gdzie indziej.

              Powód jest prosty: reguły wyznacza ten region, który zajmuje się zorganizowaniem imprezy. Wielokrotnie mówiliśmy, że ABSOLUTNIE NIE MA ŻADNYCH PRZESZKÓD, żeby organizacją zajęli się np. forumowicze z Warszawy. Niestety, takich propozycji - konkretnych, czyli gdzie, kto daje piwo itp. jeszcze nigdy w życiu od nikogo nie słyszałam - jedynie May wspominał o Zlocie, ale się jakoś temat nie przyjął.

              I tak oto trzeci rok z rzędu - a właściwie od samego początku historii zlotowej i minizlotowej inicjatywa przypadła na ten a nie inny rejon Polski. Staramy się wyjść na przeciw wymaganiom i tym razem jest to Wielkopolska, dlatego, że jest to jeszcze miejsce, do którego jest w miarę blisko na dowóz piwa z browaru, który zgodził się nas ugościć piwnie. Dziękuję od razu za chęć pomocy ze strony Kulego i Biermanna.

              Jest jeszcze wcześnie, proszę bardzo o inne propozycje, kto się zajmie imprezą, gdzie się ona odbędzie i co będziemy pić. Tylko proszę konkretne kontrpropozycje, a nie gdybanie.
              Last edited by Marusia; 04-03-2004, 15:00.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #22
                Marusiu! Nie słuchaj leniwych zazdrośników z Warszawy. Zythum nigdy nie był zbyt mobilny (teraz prawdopodobnie Jego mobilność jeszcze spadnie ) i jego pragnieniem by było, by jeziora, lasy, dobre piwo i miłe towarzystwo przyjechały do Niego. Ja tam chętnie pojadę do dawnego woj. leszczyńskiego i można mnie już zapisać jako pierwszą chętną (bez marudzenia! )

                Comment

                • sensor
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 817

                  #23
                  Ja ze swojej strony mogę tylko wszystkich zapewnić że jezioro wieleńskie to kapitalne okazy leszcza, węgorza sporo szczupaka i sandacza, trafia się także niezły lin - zwłaszcza przy wypływie kanału z jeziora.
                  Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
                  Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #24
                    Ja też chętnie pojadę, bo tam jeszcze nie byłem, a moje marudzenie wynikało tylko z niczym nie zmąconej zazdrości o dostępność piw we Wrocławiu.
                    Co do lokalizacji miejsca hulanek nie zgłaszałem przecie zastrzeżeń, a nawet uważam że im dalej od domu, tym z reguły impreza bardziej udana.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • may
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 1508

                      #25
                      Marusia napisał(a)
                      ...jedynie May wspominał o Zlocie, ale się jakoś temat nie przyjął.
                      Zgadza się.Zaproponowałem i propozycja nie znalazła uznania.Oczywiście jeżeli zaproponowałem Podlasie jako miejsce kolejnego zlotu to miałem na uwadzę to, że organizuje piwo i inne.Całą organizację zlotu brałem na siebie ale...

                      Comment

                      • burar
                        Senior
                        • 09-2003
                        • 238

                        #26


                        Może tam ? Przyzwoite ceny i we wrześniu na pewno da się załatwić promocyjne ceny
                        Grodziski Browar Domowy

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          #27
                          No nie wiem czy nie za wysoki komfort (znaczy ceny).
                          No i ta konieczność wpłacenia 30% zaliczki
                          Ale jest i pozytyw - niedaleko do Wschowy do browaru Edi na piechotę można
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #28
                            burar napisał(a)
                            www.magda.brenno.com.pl

                            Może tam ? Przyzwoite ceny i we wrześniu na pewno da się załatwić promocyjne ceny
                            Ceny za domki nie są złe, ale:

                            byłam już na paru zlotach i przyznam szczerze, że lepiej, żeby to nie było za nowe i za ładne, bo właściciele bardziej będą kręcić nosem na nasze wybryki
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • dzidek1960
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1548

                              #29
                              Marusia napisał(a)
                              byłam już na paru zlotach i przyznam szczerze, że lepiej, żeby to nie było za nowe i za ładne, bo właściciele bardziej będą kręcić nosem na nasze wybryki
                              Czuję się wywołany do tego tematu, a to z racji miejsca zamieszkania i faktu że w Boszkowie spędzam prawie każdy weekend w sezonie letnim. Niestety nie mogę nikogo przyjąć tam gdzie ja nocuję ( domek teściów, teściowa nie znosi alkoholu ). Polecam ośrodek kolejowy. Położony nad samym jeziorem z własną plażą, 150m przez lasek od dworca PKP lub 250 drogą, 200m od przystanku PKS, 200m od sezonowego posterunku policji ( we wrześniu jeszcze czynny). Połączenia PKP z Leszna i Wolsztyna a PKS z Leszna i chyba Kościana. Co do ośrodka to jest to teren zamknięty, domki wolnostojące i szeregowe najczęściej 4-osobowe, wynajmowane przez całą dobę. Najprawdopodobniej nie było by problemu z, jak to nazwała Marusia, kręceniem nosem na nasze wybryki. Co do ceny to nie mam pewności, mogę to sprawdzić, ale coś koło 15 zł. Nie wiem czy we wszystkich domkach lecz w części na pewno jest pełen węzeł sanitarny. Dla kierowców informacja, że parking jest zarówno na terenie ośrodka jak i przed nim. Może być tylko jeden kłopot. We wrześniu w Boszkowie jest dość dużo ręcistów, również tam, a oni lubią ciszę i spokój. We wrześniu również prawie wszystkie punkty tak zwanej małej gastronomii są już nieczynne. Dla wybrednych w pobliżu hotel i restauracja.
                              "Ma jednak kraj polski napój warzony
                              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                              wybornym smakiem"
                              Jan Długosz, Historie Piwne
                              Moja strona www w początkowym okresie budowy

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                #30
                                JESTEM ZA! JESTEM ZA! JESTEM ZA!
                                Bo ja lubię wszystko co kolejowe
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎