Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IV Wielki Zlot Forumowiczów - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #76
    Art, wypraszam sobie umniejszanie moich zasług, bo nie pamiętam, żeby od zeszłego roku była jakaś wojna, a zdaje się, że Boszkowo też tak jakby coś było nieco przeze mnie organizowane

    Kudłaty, nie wybrzydzaj i kurka przestań ciągle pisać "he he", już lepiej używaj mordek
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #77
      Zastanawiam się, czy śpiąc we własnym samochodzie, z własną żoną ale na parkingu w omawianym ośrodku, musze wnosić jakieś opłaty noclegowe? Zakładam, że namiot odpada.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #78
        A czemu zakładasz, że namiot odpada?

        Parking jest poza Hacjendą, zatem opłat brak Skąpiradło
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          A czemu zakładasz, że namiot odpada?

          Parking jest poza Hacjendą, zatem opłat brak Skąpiradło
          Hacjenda - to chyba nie ten region, albo ja już sam nie wiem

          Miałem na myśli ośrodek "Rybaczówka" (czy jakoś tak)

          Nikt nie pisał zdaje się o namiotach to założyłem, że brak takiej mozliwości. Poza tym pogoda może być niesprzyjająca.

          Zastanawiam się nad spaniem w samochodzie bo w tej chwili nie mogę nawet na 80% okreslić, że uda nam się przyjechać na IV Zlot. A nie chcę robić potem gruzu na listach obecności jak się wpiszę a potem zrezygnuję.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            Art, wypraszam sobie umniejszanie moich zasług, bo nie pamiętam, żeby od zeszłego roku była jakaś wojna, a zdaje się, że Boszkowo też tak jakby coś było nieco przeze mnie organizowane

            Kudłaty, nie wybrzydzaj i kurka przestań ciągle pisać "he he", już lepiej używaj mordek
            ależ Marusiu jak bym śmiał umniejszać Twoje zasługi organizacyjne w Boszkowie - ale chyba nie do tego nawiązwyał Kudłaty, wszak pisze o noclegach za 15 zł (w Boszkowie 30zł) i o zlocie na którym był (nie był w Boszkowie ). jedyne co mi pasuje do tych dwóch zmiennych to nieoficjalny ówcześnie zlot pod Miliczem w Sułowie, gdzie pewna jak mniemam niewiasta wypisała na moście "kocham cię Piotrek" albo podobnie
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #81
              A, no że Kudlaty był prze wojną na Zlocie, to inna sprawa, zresztą ja i tak nie wiem, o czym on pisze, bo w innym temacie napomkniał coś o "apartamentach za 15 zł" To chyba jakaś równoległa rzeczywistość, w której nie byłam
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                Zastanawiam się, czy śpiąc we własnym samochodzie, z własną żoną ale na parkingu w omawianym ośrodku, musze wnosić jakieś opłaty noclegowe? Zakładam, że namiot odpada.
                Lepiei późno niż wcale, więc odpowiadam:

                Za rozbicie namiotu - 10 złotych od osoby. Nie pisaliśmy o tym, bo uznaliśmy, że połowa września to już nie sezon namiotowy.

                Parking jest jak najbardziej na terenie ośrodka, a pdodatkowo w regulaminie stoi napisane, że osoby nie nocujące w ośrodku winne opuścić jego teren do godziny bodajże 20-tej (a może 22-giej). Tego też nie zapamiętaliśmy dokładnie, bo zakładamy, że Ci którzy są zdecydowani na uczestnictwo w zlocie, będą nocować w ośrodku i kropka
                Last edited by iron; 21-05-2005, 23:48.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • nikita_banita
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 1363

                  #83
                  Koszulki Zlotowe.

                  Czy w tym roku również są przewidziane koszulki zlotowe? Jeśli tak to moja propozycja jest taka, żeby były to koszulki "porterowe". Oprócz logo browaru w Ciechanowie możnaby umieścić na nich jakiś porterowy motym.

                  Pszenica w Żywcu, a Porter na Zlocie - co wy na to?

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    A czemu zakładasz, że namiot odpada?

                    Parking jest poza Hacjendą, zatem opłat brak Skąpiradło
                    chyba pomyliłam tematy
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Maremali
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1953

                      #85
                      Mam jedno pytanko czy na terenie ośrodka lub w bliskim sąsiedztwie znajdzie się telewizor z Canal+ ?
                      Last edited by Maremali; 22-05-2005, 11:12.
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        #86
                        Telewizor znajduje się w knajpce dostępny do godziny 23:00, ale czy Canal+ jest dostępny, tego nie wiem...(jakiś talerz na dachu widzieliśmy...)
                        Proponuję dowiedzieć się u źródła (telefon na stronie "Rybaczówki")
                        Last edited by Małażonka; 22-05-2005, 11:17.

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          #87
                          Maremali, czy mógłbyś rozwinąć temat pożądanej dostępności telewizora (z Canalem+ !!!) podczas zlotu? Myślę, myślę i nijak nie mogę dojść, do czego może być potrzebne takie ustrojstwo. Ludzie tysiące lat żyli bez telewizorów i nie były potrzebne ani do polowania, ani do rozpalania ognia, ani do warzenia piwa. No, ciekawi mnie skąd podczas zlotu weźmiesz czas na marnowanie go na tak trywialne rozrywki.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
                            Czy w tym roku również są przewidziane koszulki zlotowe? Jeśli tak to moja propozycja jest taka, żeby były to koszulki "porterowe". Oprócz logo browaru w Ciechanowie możnaby umieścić na nich jakiś porterowy motym.

                            Pszenica w Żywcu, a Porter na Zlocie - co wy na to?
                            Z koszulkami jest jeszcze kwestia otwarta, ale pomysł wydaje się całkiem przyjazny
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                              Maremali, czy mógłbyś rozwinąć temat pożądanej dostępności telewizora (z Canalem+ !!!) podczas zlotu?
                              Obstawiam, że Maremaliemu chodzi o możliwość zobaczenia na żywo Grand Prix Włoch na żużlu, które odbędzie się 10 września

                              Comment

                              • Maremali
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 1953

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                                Maremali, czy mógłbyś rozwinąć temat pożądanej dostępności telewizora (z Canalem+ !!!) podczas zlotu? Myślę, myślę i nijak nie mogę dojść, do czego może być potrzebne takie ustrojstwo. Ludzie tysiące lat żyli bez telewizorów i nie były potrzebne ani do polowania, ani do rozpalania ognia, ani do warzenia piwa. No, ciekawi mnie skąd podczas zlotu weźmiesz czas na marnowanie go na tak trywialne rozrywki.
                                Akurat wieczorem w sobotę podczas trwania zlotu odbywać się będzie ostatni turniej z cyklu Speedway Grand Prix. I wierz mi jak to zazwyczaj bywa spędzam te dwie godzinki przed TV z kufelkiem w ręku.
                                http://maremali.web-album.org/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎