Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IV Wielki Zlot Forumowiczów - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
    Akurat wieczorem w sobotę podczas trwania zlotu odbywać się będzie ostatni turniej z cyklu Speedway Grand Prix. I wierz mi jak to zazwyczaj bywa spędzam te dwie godzinki przed TV z kufelkiem w ręku.
    No to będziesz chyba ewenementem na skalę..........forumową.Oglądać tv na zlocie Normalnie to pełna ekstrema
    Zostaniesz Pierwszym forumowym oglądaczem
    Last edited by kiszot; 22-05-2005, 21:54.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Maremali
      Senior
      • 05-2002
      • 1953

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
      No to będziesz chyba ewenementem na skalę..........forumową.Oglądać tv na zlocie Normalnie to pełna ekstrema
      Zostaniesz Pierwszym forumowym oglądaczem
      Z tym czy pierwszym to nie do końca jestem pewien ale jeśli tak twierdzisz to może tak jest. Zapomiałem jeszcze ogłosić, że mam prośbę do tych, którzy nie wybierają się na zlot aby nagrali mi wszystkie w tym czasie emitowane odcinki: Klanu, M-jak miłość, Plebani i jeszcze co tam będzie w naszej TV nadawane. Bo pewnie na zlocie zabraknie mi czasu na obejrzenie tego wszystkiego.
      http://maremali.web-album.org/

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #93
        Czy tam na miejscu jest wypożyczalnia rowerów i ile to kosztuje ?

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #94
          Napewno więcej niż zabranie go ze sobą do pociągu. Masz wtedy pewność, że wiesz na czym jedziesz.
          Poza tym, kto tam będzie sprawny do jazdy
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            #95
            Wypożyczalni rowerów nie ma
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #96
              Rowerki brać ze sobą, przydadzą się na dojazd do ośrodka. A tak ogólnie - nie widziałam nigdzie info, być może ślepa jestem - że do Pułtuska nie jeżdżą pociągi, ludzie jadący pociągiem na Zlot będą musieli zaliczyć przesiadeczkę w Nasielsku na autobus. Albo na rowerek, choć to chyba trochę daleko raczej?
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #97
                Informacje o dojeździe się jeszcze pojawią.
                Nasielsk nie jest dobrym miejscem na przesiadkę - mimo, że do Pułtuska jest z niego tylko około 20 km, to są tylko dwa czy trzy PKS-y .

                Lepszy do przesiadki jest Ciechanów, lub Warszawa Zachodnia - z tej ostatniej do Pułtuska PKS-y śmigają co 15 minutes

                Szczegóły dojazdów pojawią się w adekwatnym temacie wkrótce
                Last edited by iron; 31-05-2005, 14:25.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #98
                  Z Pułtuska są nawet autobusy do Warszawy przez Borsuki Co do innychmiast to nie wiem
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                    Nasielsk nie jest dobrym miejscem na przesiadkę - mimo, że do Pułtuska jest z niego tylko około 20 km, to są tylko dwa czy trzy PKS-y .
                    Nie wiem skąd wytrzasnąłeś te informacje, ale ja tam widzę szesnaście połączeń codziennie od 5:35 do 21:30
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                      Nikito - mnie chodzi tylko o wycieczkę. Nie zamierzałem zabierać Igora na imprezy, choć moje osobiste zdanie na ten temat jest odmienne od oficjalnego.
                      To współczuję w takim razie,skoro nie przemówiła Ci do rozumu Gdynia,a może mało widziałeś...
                      A propos wyjazdu ,doszliśmy z Anią do wniosku ,że wyjedziemy w czwartek autem i czy sami mamy sobie załatwić nocleg z czwartku/piątek?


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        A propos wyjazdu ,doszliśmy z Anią do wniosku ,że wyjedziemy w czwartek autem i czy sami mamy sobie załatwić nocleg z czwartku/piątek?
                        Możesz jeszcze noc z czwartku na piątek spędzić np. u mnie
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                          Możesz jeszcze noc z czwartku na piątek spędzić np. u mnie
                          Dziękuję,sprawa godna przemyślenia


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            [QUOTE=Pogoniarz]To współczuję w takim razie,skoro nie przemówiła Ci do rozumu Gdynia,a może mało widziałeś...
                            [/QUOTE
                            Widziałem wszystko i wiem wszystko. Tylko dlaczego zakładasz zawsze taki sam scenariusz
                            Nie ten temat na dyskusję ale ja osobiście nie widzę nic złego w zabieraniu małych dzieci na imprezy.
                            1. gdy zakładamy dużą najebkę to dzieci bawią się z nami do rozsądnej godziny a potem jadą na nocleg
                            2. gdy wypijamy 2-3 piwa jedziemy z dziećmi na nocleg razem
                            3. dzieci z matką nocują oddzielnie w domku oddalonym od głównej imprezy - jest to z reguły spokojnie do załatwienia
                            4. jeździłem z moimi rodzicami od malutkiego (od roku życia byłem zabierany na wczasy huty szkła Wołomin w Barcicach i praktycznie tam się wychowałem w lesie nad Bugiem) na wszelkiei grzybobrania, wczasy pracownicze, smażenie kiełbasek, hucznie obchodzone kiedyś imieniny i urodziny. Mimo wszystko nie wydaję mi się abym wyrósł na jakąś patologię. Po prostu malucha kładziono spać i bawiono się dalej na wieczorkach, zabwach, kiełbaskach na maksa. Zresztą jak wszytskie inne dzieci bo wszyscy jeździli z dziećmi. Później ajko dzieci już 7 -10 letnie świetnie bawiliśmy się dokładając ogień, piecząc kiełbaski, i siedząc do rana ze śpiewającymi naszymi rodzicami. i to było miłe i budowało między nami więzy jakich pewnie w dzisiejszych czasach poprawności nigdy byśmy z rodzicami nie zadziężgneli.
                            5. a to, że raz ktoś na 3 zloty i biorące w nich udział tyle osób an kogś narzygał to taka tragedia???????? Raz, na tyle osób i tyle alkoholu !!!!!! gdybyście znali mnie z okresu studiów to w takim razie żadne z Was nie podało by mi ręki (i nie chodzi o żyganie bo ja nigdy nie wymiotuje). Gdybyście zobaczyli jak bawiła się biologia to w takim razie byście wszystkich ans skreślili (Iro coś wie na ten temat). Zabawa na zlotach to malutki pikuś w porównaniu z zabawami w stacji hydrobiologicznej w Pilchach
                            6. A jak jak pojadę na wczasy to zagwarantujesz mi Pogoniarzu, że dziecko nie zobaczy nikogo pijanego? czy według Ciebie nie zobaczy mnie nigdy pijanego? To jest po prostu niemozliwe bo w piciu nie ma nic złego. Znacznie gorsi są "stróże moralności o krzykliwych sumieniach, co zamiast serc mają kamienie" - nie bierz tego do siebie wszak to tylko cytat z Kolaborantów.
                            Last edited by zythum; 01-06-2005, 22:46.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • Hannibal
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 1426

                              A ja jestem ciekaw, ile już dzisiaj piwek wypiłeś, bo zbyt dużo literówek, etc. robisz.
                              "All the good things for those who wait"

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Literówki ostatnio robię tak sobie 4 przez 5 godzin zajadając serami - tak dla zaspokojenia ciekawości Sugerujesz, że to co napisałem jest jakąś piramidalną bzdurą
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎