Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IV Wielki Zlot Forumowiczów - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Cytat brzmi trochę inaczej i naprawdę nie dotyczy Pogoniarza tylko ogólnej hipokryzji moralnej obecnej w społeczeństwach.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      To nie chodziło o pawiki,wiesz dobrze o co i nie chcę do tego wracać.Skoro nie pamiętasz,lub nie chcesz pamiętać pewnego koloru Tawerny i jak to wyglądało to...Twoja sprawa.Jeśli Ktoś ma ochotę z dzieckiem/dziećmi przyjechać ja nie widzę problemu ,ale imprezowanie wspólne wybacz-ja jestem na nie.Po co ta ideologia hm?Jakie gwarancje?Napijmy się lepiej dobrego piwka
      Przeczytałem Twój kolejny post-nie jestem hipokrytą
      Last edited by Pogoniarz; 01-06-2005, 22:59.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Hannibal
        Senior
        • 03-2004
        • 1426

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
        Literówki ostatnio robię tak sobie 4 przez 5 godzin zajadając serami - tak dla zaspokojenia ciekawości Sugerujesz, że to co napisałem jest jakąś piramidalną bzdurą
        Chodziło mi tylko o literówki i błędy ortogragiczne.
        A co do samej idei zabierania ze sobą dzieci na takie imprezy to mam stosunek raczej ambiwalentny. I nie zgadzam się poza tym z niektórymi tezami twojego wywodu. Chociażby z tym, że kiedyś więzi między rodzicami a dziećmi były silniejsze niż dzisiaj. Ja tam mam bardzo dobre relacje ze swoimi rodzicami, a z moim ojcem dosyć często zdarza mi się pić piwko.
        "All the good things for those who wait"

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
          To nie chodziło o pawiki,wiesz dobrze o co i nie chcę do tego wracać.Skoro nie pamiętasz,lub nie chcesz pamiętać pewnego koloru Tawerny i jak to wyglądało to...Twoja sprawa.Jeśli Ktoś ma ochotę z dzieckiem/dziećmi przyjechać ja nie widzę problemu ,ale imprezowanie wspólne wybacz-ja jestem na nie.Po co ta ideologia hm?Jakie gwarancje?Napijmy się lepiej dobrego piwka
          Przeczytałem Twój kolejny post-nie jestem hipokrytą
          OK w pierwszej chwili nie do końca załapałem o co chodzi. Fakt niektóre moje zachowania nie kwalifikują się dla dzieci (mam nadzieję, że teraz dobrze rozumiem bo też fakt, że akurat z Tawerny nie wszystko pamiętam). Tak jak ogólnie o którejś godzinie zabawa nie jest dla dzieci ale to przecież nie wyklucza przyjechania z dziećmi - pobawienia się dwie godziny i zabrania dzieci na kwaterę. Mnie tylko chodzi o to, żeby to rodzice mogli decydować czy tak chcą czy nie. A nie odgórnie forum zakazywało takiej obecności. Z Miłką mamy wyjaśnione, że nie jeździmy razem ze mną na takie popijawy ale przecież są ludzie bardziej odpowiedzialni którzy wypiją trzy piwa i zabiorą dziecko na nocleg a przez zakaz przyjeżdżania z dziećmi nie przyjadą w ogóle bo nie moga zostawić dziecka na ten przykład. Nie miałem Ciebie akurat nigdy za hipokrytę - akurat ten cytat przyszedł mi na myśl tak ogólnie co do sytuacji w Polsce.

          Twoje zdrowie (a przecież pogłady możemy mieć odmienne, nic to nie szkodzi wspólnemu spędzaniu czasu)
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Nie przesadzajcie wszystko idzie załatwić.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              Proszę mnie oswiecić.Kiedy ma być ten zlot i gdzie.Pułtusk? Ciechanowiec? Jakiś ośrodek?Jestem swieży a tez mam ochotę się wybrać.
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23806

                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                  To współczuję w takim razie,skoro nie przemówiła Ci do rozumu Gdynia,a może mało widziałeś...
                  A propos wyjazdu ,doszliśmy z Anią do wniosku ,że wyjedziemy w czwartek autem i czy sami mamy sobie załatwić nocleg z czwartku/piątek?
                  Nie powinno być problemu z wzięciem noclegu od ręki. To jest środek tygodnia i jak mówili właściciele, w tym okresie nie ma problemu z miejscami . Gorący jest piątek - niedziela. My tak dla odmiany zamierzamy pozostać do poniedziałku, ochłonąć w spokoju i dopiero wtedy wracać do normalności, więc pytaliśmy się o takie sprawy...

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                    A nie odgórnie forum zakazywało takiej obecności. Z Miłką mamy wyjaśnione, że nie jeździmy razem ze mną na takie popijawy ale przecież są ludzie bardziej odpowiedzialni którzy wypiją trzy piwa i zabiorą dziecko na nocleg a przez zakaz przyjeżdżania z dziećmi nie przyjadą w ogóle bo nie moga zostawić dziecka na ten przykład.
                    Zythumie, nie porównuj zlotów forum z wypadami z zakładów pracy itp. Forum - chcąc nie chcąc - jest to dużo większy przekrój ludności, charakterów, w dodatku często ludzie nie znają się osobiście. Jeśli ktoś organizuje Zlot ma prawo wprowadzać takie zakazy, jakie uważa za stosowne. Jest wtedy łatwiej kontrolować rozwój wypadków.
                    Ale cieszę się, że poruszyłeś ten temat, zamiast cichcem łamać ustalone przez organizatorówreguły i udawać, że nic się nie stało. Zawsze można zrobić na Zlotach sektor dziecinny, pod warunkiem, że będzie w jakiejś odległości od "głównego nurtu" I nie chodzi tu o jakąś niechęć do dzieci, tylko weź pod uwagę tę masę podchmielonych wujków i cioć, które biorą dzieci na rączki a potem np. zaliczają glebę. Powiedzmy sobie szczerze: część z nas jest przez te dwa-trzy dni non stop na conajmniej lekkiej fazie
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                      Nie powinno być problemu z wzięciem noclegu od ręki. To jest środek tygodnia i jak mówili właściciele, w tym okresie nie ma problemu z miejscami . Gorący jest piątek - niedziela. My tak dla odmiany zamierzamy pozostać do poniedziałku, ochłonąć w spokoju i dopiero wtedy wracać do normalności, więc pytaliśmy się o takie sprawy...
                      Przewidujecie ,że zwariujecie od piątku do niedzieli,a w poniedziałek będzie już wszystko okej ?
                      My jedziemy w czwartek, bo z Paprykarzowa to kawałek drogi i powrót planujemy przed południem w niedzielę;ja mogę wracać jeszcze nienormalny Ania musi być normalna
                      Last edited by Pogoniarz; 02-06-2005, 08:16.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        Powiem tak: z przyjemnością pożegnamy wszystkich z pełnym szkłem w ręku (zarówno ja, jak i Maciek - i tu nie ma przeproś)
                        Poniedziałek natomiast będzie czymś w rodzaju odwyku, popołudniem bowiem jedno albo drugie będzie musiało usiąść za kółkiem w celu powrotu do domu...
                        Last edited by Małażonka; 02-06-2005, 08:18.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                          Powiem tak: z przyjemnością pożegnamy wszystkich z pełnym szkłem w ręku (zarówno ja, jak i Maciek - i tu nie ma przeproś)
                          Poniedziałek natomiast będzie czymś w rodzaju odwyku, popołudniem bowiem jedno albo drugie będzie musiało usiąść za kółkiem w celu powrotu do domu...
                          My nie mamy dylematu ,tylko Ania ma prawko,także w niedzielę musi być normalna ,ja niekoniecznie


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Marusiu - nie zamierzałem nigdy cichaczem zabierać dzieci. Tym bardziej, że jak pisałem z Miłką mam pewien układ. Ja wiem, że dla dzieci to nic miłego oglądać pijanych, z nieprzyjemnym zapachem z ust ludzi. Mnie chodzi tylko o to, żeby decyzja brać czy nie brać należała do rodziców. Przecież są rodzice odpowiedzialni (to, że ja w tym przypadku do nich nie należę to i nie przyjeżdżam z Igorem) i mogą przyjść na ognisko posiedzieć z dziećmi godzinę i pojść.
                            Tematu w sumie nie ma co ciągnąć bo oczywiście ORGANIZATOR ma pełne prawo do decyzji choć ja wolałbym aby należała ona do rodziców. I tylko tyle, nic więcej.

                            ps. Oj nie wiesz jaka zabawa była na huckich wyjazdach
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • biermann
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 2552

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                              Mimo wszystko nie wydaję mi się abym wyrósł na jakąś patologię.
                              Serio tak myślisz ale jestem czasem złośliwy
                              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                              Comment

                              • dkrasnodebski
                                cymbał
                                • 05-2003
                                • 2316

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                                Serio tak myślisz
                                O rety!
                                Ale jesteś czasem złośliwy
                                Last edited by dkrasnodebski; 02-06-2005, 18:29.
                                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                                www.radoslawstolar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎