Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19178

    Mogę mówić za siebie. W tym roku planowałem przyjazd, ale odkąd co kwartał obcinano mi pensję, aż w końcu się rozstaliśmy było taka jeszcze możliwość (tam nie było czegoś takiego jak urlop w żądanym terminie). Na giełdę w Żywcu przyjechałem już jako bezrobotny, ale tylko dzięki kolektybiliach i piwie do sprzedaży mogłem to zrobić. Zlot typowo handlową imprezą nie jest a ja nie dysponuję bogatymi rodzicami i furą, którą mogę puścić gdzie chce. Kalkulacja takiej parodniowej wyprawy to na bidę 80 zł i jeśli będą zniżki.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19178

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
      ...Ale myślę, że jakby komuś zależało nazbierałby w pół roku nawet z kieszonkowego...
      ...Wasze zdrowie Lajboki!
      kieszonkowego to ja od prawie 20 lat nie widziałem. na wszystko trzeba zarobić.
      nie policzyłeś jedzenia, bo nie samym piwem i przyrodą człowiek żyje.
      a co do lajboCKów - a ilu nas jest?? każdy ma swoje priorytety i czasem ważniejsze rzeczy na głowie niż zlot (ja to rozumiem).

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23812

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        kieszonkowego to ja od prawie 20 lat nie widziałem. na wszystko trzeba zarobić.
        nie policzyłeś jedzenia, bo nie samym piwem i przyrodą człowiek żyje.
        a co do lajboCKów - a ilu nas jest?? każdy ma swoje priorytety i czasem ważniejsze rzeczy na głowie niż zlot (ja to rozumiem).
        to są złę priorytety najważniejszy wszak Zlot

        zniżki się załatwiają. a dla marud będą zwyżki
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Westa
          Member
          • 06-2005
          • 99

          Niestety. Nie będziemy mogli uczestniczyc w tegorocznym zlocie. Do ostatniej chwili mielismy nadzieję, ze sytuacja w jednej i drugiej pracy się ulozy na naszą korzyść.Zero urlopu w tym terminie.Ach.....

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Westa
            Niestety. Nie będziemy mogli uczestniczyc w tegorocznym zlocie. Do ostatniej chwili mielismy nadzieję, ze sytuacja w jednej i drugiej pracy się ulozy na naszą korzyść.Zero urlopu w tym terminie.Ach.....
            Wyślijcie mi na PW nr telefonów do Waszych naczelnych.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Kiedy pojawi się lista przyjętych przedpłat?

              Mam nadzieję, ze unikniemy 'zawieszenia' przelewów, tzn. zrobiłem przelew 17, a na koncie Małejżonki kasa pojawi się np. 21.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Westa
                Member
                • 06-2005
                • 99

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                Wyślijcie mi na PW nr telefonów do Waszych naczelnych.
                A masz taki dar przekonywania ?

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Westa
                  A masz taki dar przekonywania ?
                  Przekonam się
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Westa
                    Member
                    • 06-2005
                    • 99

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    Przekonam się
                    Dzięki za dobre chęci, ale coś mi mówi, ze to moze skończyc się docelowym brakiem gotówki nie tylko na zlot ale na piwo czyli na życie w ogóle. . Ale oczywiscie jest nam miło, że przejąłęś sie naszą frustracją.
                    Nie możemy na razie tego przeboleć

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
                      Pozostaje rozpisać ankietę wśród osób zainteresowanych tj. tych co wpłacili zaliczkę na zlot czy są zainteresowani wyjazdem na Chmielaki.
                      Poczekam do ostatecznej listy wpłat i wtedy się to zrobi.
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                        Kiedy pojawi się lista przyjętych przedpłat?
                        21. VII. 2006 roku

                        Comment

                        • kangurpl
                          Senior
                          • 03-2002
                          • 2660

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Westa
                          ... ze to moze skończyc się docelowym brakiem gotówki nie tylko na zlot ale na piwo czyli na życie w ogóle. ...
                          No cóż braku gotówki sie nie przeskoczy ale brak urlopu nie jest wcale przeszkodą
                          Na I Wielkim Zlocie Adam16 zaszczycił nas swoją obecnością tylko na kilka godzin
                          Ja sam na III Wielki Zlot wyruszyłem w piątek po pracy, gdy dojechałem jak pamiętam ognisko już się dobrze chajcowało. Na szczęście beczka piwa sponsorowana przez Piwowara jeszcze się nie skończyła (dojechałem suchy jak wiór).
                          Wyjeżdzacie samochodem w piątek po pracy, w sobotę nad ranem jesteście na miejscu .
                          Powrót w niedzielę a w poniedziałek do pracy.
                          Wiem, że wymaga to trochę twardzielstwa (Pogoniarz cwaniak nie ma prawa jazdy, może chociaż postara się na dyżury zamienić ), ale jest to do zrobienia.
                          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Comment

                          • Westa
                            Member
                            • 06-2005
                            • 99

                            A Ty Kangurku tak bedziesz jechał?

                            Comment

                            • Westa
                              Member
                              • 06-2005
                              • 99

                              Tak się zastanawiam. Znam swoje mozliwości jako kierowcy i mozliwości ticusia.Troche obawiam sie tak długiej drogi w nocy, bez przerwy.Toż to ze dwadziescia godzin za kierownica w ticusiu w jedna stronę!!! Wrócic też trzeba a tu szkoda bedzie spać, bo to tylko sobota zostaje. Chyba nie jestem az tak twardą zawodniczką, żeby nie pękać.Po powrocie trzeba być przytomnym w pracy ( wcale nie lajtowej) jeszcze. Jak by był drugi kierowca to pół biedy ale tak troche strach.Ale nieukrywam, że troche to kusi.

                              Comment

                              • YouPeter
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2379

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Westa
                                Troche obawiam sie tak długiej drogi w nocy, bez przerwy.Toż to ze dwadziescia godzin za kierownica w ticusiu w jedna stronę!!!
                                20 godzin ? To gdzie Wy mieszkacie ? Z Krakowa nad morze jest ok 8 h drogi.
                                Last edited by YouPeter; 19-07-2006, 17:31.
                                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎