Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    Czy bileciki bądą w tym roku bo od biedy bym zarezerwował ?

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
      Czy bileciki bądą w tym roku bo od biedy bym zarezerwował ?
      e te no... Koszulki zlotowe z logiem Perły ?
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
        Oj, chyba nie taka jest esencja Zlotu
        może się mylę ale w takim ja sobie odpuszczę
        Kangur - czepiasz się słówek.
        Napisałem, że wymiana piwami jak dla mnie jest najciekawszym elementem Zlotu...
        Przynajmniej w Ciechanowie mnie to urzekło...

        Oczywiście fajnie było tam spotkać ludzi, których zna się tylko z virtuala, zwiedzić browar, oglądać brutalną walkę Naczelnika z Jarkiem. Jest to coś co na długo zapada w pamięć.

        Ale piwo... Hmmm...
        Wiesz, ja mieszkam w pipiduwie, w której nic prócz koncerniaków, Głubczyc i Perły nie uświadczysz. Więc bez wyjazdów nie bardzo miałbym o czym tu pisać. Wyjazdy gdziekolwiek pozwalają próbować nowych piw - wyjazd na Zlot pozwala spróbować wszystkich piw (kwestia dogadania i zasobności portfela).
        Tak więc zakładając, że nasz worlat poświęcony jest głównie tematyce piwnej i nie jest np. serwisem randkowym, można chyba wywnioskować, że możliwość wymiany/odkupienia piwa z całej Polski jest ważnym punktem programu. Nie sądzisz??
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
          Do Zlotu jeszcze prawie 2 miesiące, naprawdę nie udało by się zamienić z kimś na te turnusy?
          A może w ogóle nie będzie takiej potrzeby?
          Chociaż teraz to już po śliwkach, zapisy zamknięte
          W ciekawym kierunku to zmierza, niedługo na Zlot będą społeczne(?) zapisy
          Skoro będziemy zapewne przez jakiś okres chodzić we trójkę czyli w systemie 24/48, a teraz chodzimy 24/72 to jak się mam zamienić


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
            Czy bileciki bądą w tym roku bo od biedy bym zarezerwował ?
            ??????
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Mistrzu
              Senior
              • 08-2003
              • 750

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
              ...wiesz, ja mieszkam w pipiduwie...
              No co ty Seta! miasto najbogatszego posła RP i o największym odsetku zarejestrowanej działalności gospodarczej na 1 mieszkańca nie jest pipidówką

              Comment

              • ZIOMEK2
                Gość
                • 09-2004
                • 2523

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                Czy bileciki bądą w tym roku bo od biedy bym zarezerwował ?
                oczywiście chodzi mi o bileciki kolejowe - zniżki.

                Comment

                • Cyrkonia
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 1936

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                  oczywiście chodzi mi o bileciki kolejowe - zniżki.
                  Właśnie, trochę czasu minęło i cisza....... a też z chęcią bym się dowiedziała.....
                  www.stat-gra.pl

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23808

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia
                    Właśnie, trochę czasu minęło i cisza....... a też z chęcią bym się dowiedziała.....
                    zniżki są załatwione Tym razem Frakcja maczał palce w tym niecnym procederze - za co uniżenie dziękuję .

                    edit: potrzebujących proszę o zerknięcie do kolejnego postu zam. przez Maruśkę.
                    Last edited by ART; 19-08-2006, 17:51. Powód: żeby nie wprowadzać w błąd usunąłem nieaktualną prośbę o podsyłanie mi danych na PW
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                      zniżki są załatwione .....potrzebujących proszę o podesłanie adresów do mnie na PW.
                      To Ty też masz jakieś zniżki? Bo ja mam od Frakcji zniżki w domu

                      A tak serio - wieści średnio radosne:
                      znizki 30%, ale to juz wiadomo, że pekap takie coś wymyślił od zniżek na giełdę w Ciechanowie, to raz. A dwa - zniżek po rozdysponowaniu na wczorajszym spotkaniu osobom z Wrocławia zostało mi 20 sztuk, bo nie dostaliśmy 50 jak zwykle, tylko 30

                      Zatem proszę o rozważenie, kto jedzie pociągiem, a kto nie, bo nie będziemy w tym roku wysyłać zniżek każdemu, tylko tym, którzy są pewni, że przyjadą pociągiem. Jeśli będzie i tak za dużo chętnych na zniżki, to proponuję, żeby zostawały one przyznawane osobom, które mieszkają najdalej od miejsca Zlotu (Wrocław się kwalifikuje - 11 godzin jazdy pociągiem)

                      Ale mam nadzieję, że starczy, w końcu sporo osób przyjeżdża samochodami, więc jak się pozbiera po 4 osoby na auto, to, kto wie, może jeszcze będzie ich za dużo
                      Last edited by Marusia; 19-08-2006, 10:27.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19174

                        MarcinKi nie ma teraz w kraju a na pewno jedzie pociągiem. Jakby można, proszę o rezerwację 1 szt. dla niego. Z góry dziękuję.

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          To Ty też masz jakieś zniżki? Bo ja mam od Frakcji zniżki w domu

                          A tak serio - wieści średnio radosne:
                          znizki 30%, ale to juz wiadomo, że pekap takie coś wymyślił od zniżek na giełdę w Ciechanowie, to raz. A dwa - zniżek po rozdysponowaniu na wczorajszym spotkaniu osobom z Wrocławia zostało mi 20 sztuk, bo nie dostaliśmy 50 jak zwykle, tylko 30

                          Zatem proszę o rozważenie, kto jedzie pociągiem, a kto nie, bo nie będziemy w tym roku wysyłać zniżek każdemu, tylko tym, którzy są pewni, że przyjadą pociągiem. Jeśli będzie i tak za dużo chętnych na zniżki, to proponuję, żeby zostawały one przyznawane osobom, które mieszkają najdalej od miejsca Zlotu (Wrocław się kwalifikuje - 11 godzin jazdy pociągiem)

                          Ale mam nadzieję, że starczy, w końcu sporo osób przyjeżdża samochodami, więc jak się pozbiera po 4 osoby na auto, to, kto wie, może jeszcze będzie ich za dużo
                          My też jedziemy pociągiem, więc ja chcę dwie sztuki. jesli Art jeszcze nie zarezerwował.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            przecież zawsze można niewykorzystane bileciki przekazać potrzebującym a niemającym !?

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Chętnych na zniżki proszę o wpisywanie się w tym temacie, a nie na PW do Arta ani do mnie. Odciążę Admina i roześlę komu trzeba
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23808

                                ok, to zatem otrzymane przeze mnie zgłoszenia.

                                - MarcinKa - 1x
                                - Aldach&Aldona - 2x
                                - Ziomek2 - 1x
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎