Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gisou
    Senior
    • 05-2005
    • 230

    #16
    Mayu temat zwiedzania browaru w Brześciu byl juz poruszany w zwiazku z V Giełdą w BP.
    Moim zdaniem to wydaje się bardziej realne, choć jest z tym pewien problem. Na Bialorus obecnie ponoc jest dość ciężko z wizą i do tego dochodzi zly termin. U nich 1 maja to jeszcze wielkie święto.

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gisou
      Mayu temat zwiedzania browaru w Brześciu byl juz poruszany w zwiazku z V Giełdą w BP.
      Moim zdaniem to wydaje się bardziej realne, choć jest z tym pewien problem. Na Bialorus obecnie ponoc jest dość ciężko z wizą i do tego dochodzi zly termin. U nich 1 maja to jeszcze wielkie święto.
      Faktycznie temat wizyty w brzeskim browarze był poruszany w związku z V giełdą - planów nie zmieniamy i obecnie prowadzimy rozmowy z dyrektorem tegoż browaru. Dlatego też jeżeli wycieczka do Brześcia odbędzie się to dlaczego nie mamy powtórzyć tej atrakcji podczas zlotu.
      Jeżeli chodzi o wjazd na Białoruś to nie spotakłem się z "problemem wiz". Wiza kosztuje ok. 5 dolarów i jest dostępna w ciągu 2 dni. Dla ułatwienia w Białej znajduje się Konsulat Białorusi.
      Oczywiście 1 maja to wręcz narodowe święto na Białorusi ale to nie stanowi przeszkodę.

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #18
        Brześć bym chętnie zwiedził, ale jest problem natury logistycznej - na pewno wiekszość zwiedzających chciałaby zabrać ze sobą z Białorusi piwne pamiątki, a przecież przepisy nie umożliwiają przewozu za wielkiej ilości piwa...

        ART - a region północno-zachodni obejmuje szeroko pojęte okolice Czarnkowa?

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #19
          Ja osobiście wolę Czarnków lub/i Miłosław lub/i Janów lub/iZwierzyniec lub/i Amber itp itd sto razy bardziej od Brześcia, bez obrazy May-u. Wziąć trzeba by też pod uwagę mozliwość kilkugodzinnego stania na granicy a i nie wpuszczenia też. Uważam, że Brześć to niezły pomysł na Giełdę ale niekoniecznie na Zlot.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #20
            Mam nadzieję, ze w przyszłym roku uda mi się wreszcie pojawić na Zlocie i właściwie mogę podpisać się pod słowami Zythuma sprzed chwili: najbardziej odpowiadałyby mi okolice/wizyta w browarze/piwny sponsoring Czarnkowa, Janowa lub Zwierzyńca (w tej kolejności).
            Mayu - też dzięki za dobre chęci, ale Biała Podlaska jest niestety odpowiedniejszym miejscem na giełdę lub warsztaty.

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
              Ja osobiście wolę Czarnków lub/i Miłosław lub/i Janów lub/iZwierzyniec lub/i Amber itp itd sto razy bardziej od Brześcia, bez obrazy May-u. Wziąć trzeba by też pod uwagę mozliwość kilkugodzinnego stania na granicy a i nie wpuszczenia też. Uważam, że Brześć to niezły pomysł na Giełdę ale niekoniecznie na Zlot.
              Już sobie odpuściłem. Skąd takie wiadomości: "kilkugodzinne stanie na granicy", ewentualność "nie wpuszczenia"???

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                Ja osobiście wolę (...) lub/i Janów lub/iZwierzyniec ...
                jestem za!

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                  Mam nadzieję, ze w przyszłym roku uda mi się wreszcie pojawić na Zlocie i właściwie mogę podpisać się pod słowami Zythuma sprzed chwili: najbardziej odpowiadałyby mi okolice/wizyta w browarze/piwny sponsoring Czarnkowa, Janowa lub Zwierzyńca (w tej kolejności).
                  Mayu - też dzięki za dobre chęci, ale Biała Podlaska jest niestety odpowiedniejszym miejscem na giełdę lub warsztaty.
                  Jeżeli chodzi o sponsoring Zwierzyńca, a raczej Perły to raczej będzie trudno. Ale ...
                  Nie rozumiem skąd takie przekonanie, że Biała Podlaska jest nieodpowiednim miejscem na zlot? Czy możesz to wytłumaczyć? Brak browaru? - to chyba mniejszy argument. Temat zlotu w Białej już sobie odpuściłem.

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                    Nie rozumiem skąd takie przekonanie, że Biała Podlaska jest nieodpowiednim miejscem na zlot? Czy możesz to wytłumaczyć? Brak browaru? - to chyba mniejszy argument. Temat zlotu w Białej już sobie odpuściłem.
                    Wizyty w browarach wesżły już chyba w stały krajobraz Zlotów browar.biz, tak więc jest to jednak poważny argument. Jeśli chcieć to utrzymać, to nie można jechać na wycieczkę więcej niż kilkadziesiąt kilometrów, bo inaczej traci się za dużo czasu.

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                      Już sobie odpuściłem. Skąd takie wiadomości: "kilkugodzinne stanie na granicy", ewentualność "nie wpuszczenia"???
                      May-u rozumiem Twoje podrażnienie i przykro mi, że je trochę spowodowałem. Naprawdę nie dziwię się, ale na wschodnich granicach różnie bywa a biorąc pod uwagę stosunki pomiędzy naszymi krajami można się spodziewać zatrzymania większej wycieczki - chociażby przez długie sprawdzanie dokumentów.

                      To tylko moje obawy ale czy zupełnie nie uzasadnione?
                      Last edited by zythum; 13-09-2005, 14:47.
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        #26
                        Biała jest dość sporym miastem i jako takie na Zlot (który odbywa się na łonie natury - ogniska, krzyki całonoczne, głośna muzyka, ale też spacery i kąpiele oraz meczyki) moim zdnaiem się nie nadaje. Owszem można jeździć codziennie na cały dzień na łono natury ale chyba nie o to chodzi. Chyba, że Zlot miałby być w jakiejś zapadłej miejscowości pod Białą.

                        Wydaje mi się, że Zlot powinien się odbywać w miejscach gdzie nie ma nikogo oprócz nas w promieniu kilku kilometrów lub/i w miejscowościach turystycznych nad jeziorem, morzem czy rzeką.
                        Last edited by zythum; 13-09-2005, 14:53.
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #27
                          A ja widzę jeszcze inny problem, którego nikt nie wziął pod uwagę. Nie wszyscy zlotowicze muszą mieć paszporty, a ich brak nie pozwoliłby na uczestnictwo we wszystkich atrakcjach zlotu.
                          Last edited by Maggyk; 13-09-2005, 14:52.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • may
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1508

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                            May-u rozumiem Twoje podrażnienie i przykro mi, że je trochę spowodowałem. Naprawdę nie dziwię się, ale na wschodnich granicach różnie bywa a biorąc pod uwagę stosunki pomiędzy naszymi krajami można się spodziewać zatrzymania większej wycieczki - chociażby przez długie sprawdzanie dokumentów.

                            To tylko moje obawy ale czy zupełnie nie uzasadnione?
                            Są to tylko obawy nakręcane, nazwę to "Centralnie". A dokładnym odzwierciedleniem stosunków miedzy naszymi krajami jest to co można zobaczyć chociażby w Białej. Wspomniałem wyżej, że odpuściłem sobie temat zlotu od strony organizacyjnej i chętnie przyjadę na kolejny już 5-ty zlot jako uczestnik.

                            Comment

                            • may
                              Senior
                              • 01-2002
                              • 1508

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                              A ja widzę jeszcze inny problem, którego nikt nie wziął pod uwagę. Nie wszyscy zlotowicze muszą mieć paszporty, a ich brak nie pozwoliłby na uczestnictwo we wszystkich atrakcjach zlotu.
                              Też racja!

                              Comment

                              • may
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 1508

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                                Wydaje mi się, że Zlot powinien się odbywać w miejscach gdzie nie ma nikogo oprócz nas w promieniu kilku kilometrów lub/i w miejscowościach turystycznych nad jeziorem, morzem czy rzeką.

                                Mamy kilka ośrodków położonych nad rzeką Bug - praktycznie przy granicy z Białorusią. To są dopiero Kresy i prawdziwe zadu...a.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎