Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    w optymalnym dla nas przypadku (jeśli PKSy kursują zgodnie ze znanymi nam planami) potrzebowalibyśmy podwózkę do Leżajska (ok. 60km) tak żeby zdążyć tam na 13.15 (...)
    Do Leżajska mogę Was podrzucić (ok 50 km za Biłgorajem) tylko nie wiem czy w południe będę już "na chodzie"...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23807

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
      Do Leżajska mogę Was podrzucić (ok 50 km za Biłgorajem) tylko nie wiem czy w południe będę już "na chodzie"...
      dzięki, w tym sęk
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART

        mamy inny wariant
        Ja też mam inny wariant. Jak zwykle zostanę do poniedziałku
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Ja też mam inny wariant. Jak zwykle zostanę do poniedziałku
          Hmmm... Art szybciej się namyślajcie...
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Art przesadza. Jest taki fajny, bezpośredni pociąg, odjazd 20.17 ze Zwierzyńca, o 6.38 rano byłby juz w Opolu, ale nie, we własnym łóżku zachciewa się spać

            Jesli nie będę mogła wracać dopiero w poniedziałek, to własnie na ten pociąg zamierzam się załapać
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • naczelnik
              Senior
              • 08-2003
              • 1884

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
              Art przesadza
              Nie przesadza
              Ja jesli dotre, to w niedziele baldym switem powinienm wyruszac z powrotem w kier. Lodzi, jesli nie chce wydawac majatku na podroz powrotna
              Jak to zrobie, to jeszcze nie wiem. Z tego co widze, to ciezko sie wydostac z tego Zwierzynca.
              Na dojazd daje sobie jednak wiecej czasu niz na powrot
              Popieram domowe browary!

              Polakom gratulujemy naczelnika

              Zamykam browar.
              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

              Comment

              • Aldach
                Senior
                • 07-2003
                • 1269

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                Art przesadza. Jest taki fajny, bezpośredni pociąg, odjazd 20.17 ze Zwierzyńca, o 6.38 rano byłby juz w Opolu, ale nie, we własnym łóżku zachciewa się spać

                Jesli nie będę mogła wracać dopiero w poniedziałek, to własnie na ten pociąg zamierzam się załapać
                My najprawdopodobniej skorzystamy z tego właśnie pociągu, bo w poniedziałek rano muszę być na szkoleniu. Mam tylko nadzieję, że w pociągu uda się choć przez 2-3 godziny kimnąć.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Art przesadza. Jest taki fajny, bezpośredni pociąg, odjazd 20.17 ze Zwierzyńca, o 6.38 rano byłby juz w Opolu, ale nie, we własnym łóżku zachciewa się spać

                  Jesli nie będę mogła wracać dopiero w poniedziałek, to własnie na ten pociąg zamierzam się załapać
                  o ile ja mogę sobie pozwolić na wygląd zombie w poniedziałek w robocie to Gocha niestety nie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Cyrkonia
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 1936

                    KUr......, a ja w poniedziałek około 10:30 mam prezentować swoje bzdury na jakiejś konferencji ............ i to w jeszcze większej dziurze - takiej co nie ma na mapach.... grrrr.....
                    i na dodatek powinnam być w formie............... grrrr jeszcze bardziej............
                    www.stat-gra.pl

                    Comment

                    • Maremali
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1954

                      Na zlot wybieram się ze stolicy samochodem mam 3 miejsca wolne. W piątek w drodze na zlot planuję wdepnąc do Janowa, a z powrotem w niedzielę na chwilę zawitać na chmielaki. Chętnych do wspólnej podróży zapraszam na PW.
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • darekeb
                        Member
                        • 05-2004
                        • 80

                        I w taki oto sposób satłem się posiadaczem miejsca w najbardziej wypasionym domku
                        Dzięki!

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          Darekeb, ale czy Ty sobie zdajesz sprawę, że do domku "wypasionego" trafisz sam, bez osoby towarzyszącej?
                          I druga sprawa, 16,00 zł wpłaconych jako zaliczka za domek z umywalką Ci przepadnie...
                          Oddając 16,00 zł Kangurkowi wpłacasz zaliczkę za domek "wypasiony". Jednocześnie, jeśli dobrze rozumiem, rezygnujesz z jednego miejsca w domku z umywalką. O ile nie znajdziesz nikogo chętnego na Twoje "poprzednie" miejsce - Twoja pierwotna zaliczka przepadnie...
                          Last edited by Małażonka; 27-08-2006, 19:05.

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Wybieramy się na zlot samochodem z Wrocławia w piatek rano. Mamy 2 wolne miejsca na dojazd. Powrót jeszcze nie sprecyzowany więc wstępnie tylko w jedną stronę oferta
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • darekeb
                              Member
                              • 05-2004
                              • 80

                              Tylko, że ja nie zamierzam rezygnować z dwóch miejsc w domku z umywalką, które zarezerwowałem wcześniej. Po prostu na zlot przybędę nie z jedną a z dmoma osobami towarzyszącymi. W sumie trzy osoby.
                              Mam nadzieję, że to nie problem?

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                Proszę o wysyłanie adresów na PW - narazie mam tylko od Darka99, Ziomka2, Rolka i Marka33, Poznań juz dostał zniżki, a Adam, Aldach i Ziomek niech uzgodnią, na czyj adres mam wysyłać.
                                Od czasu mojej prośby adres wysłał mi tylko Art, na Górny Śląsk dalej nie wiem, na jaki adres mam wysyłać.

                                Czekam na adresy do środy wieczór, w czwartek idę na pocztę i wysyłam, nie zamierzam ganiać 30 razy z kopertami, to raz, a dwa, potem będzie biadolenie, że zniżka na czas nie doszła.

                                P.S. Częstochowa miała mi dać znać do dziś wieczór, czy biorą zniżki, czy nie - też nie mam odpowiedzi - ale może to jeszcze nie wieczór?
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎