Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.07-09: VI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yimsha
    Junior
    • 11-2002
    • 4

    wielkie dzięki

    Wielkie podziękowania dla dobrych ludzików dzięki którym udało mi się być pierwszy raz na zlocie było bardzo piwnie do tej pory leczę siniaki na nogach nawet zaczynam mówić ludzkim głosem (zdarte gardło dzielnie leczę piwnymi bąbelkami)

    ps. uprzejmiście proszę aby nie trzaskać pokrywkami od kufla - ludzie !!!!!! toż mi do tej pory ręce się trzęsą

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      No, dobra i my nabazgrzemy parę słów podziękowań...
      - Zaczynając od spraw przedzlotowych, a w zasadzie zlotowych w pełni, bo na zlot przyjechaliśmy się tylko pokazać, dziękujemy pewnemu browarowi za gościnę w Piotrowicach, wycieczkę do Czech, kaplicy Czaszek, Sobótki... No i moje, szczególne podziękowania, za wycieczkę na Srebrną Górę Widok niezapomniany
      - w kolejnej kolejności należą się podziękowania Arkowi za pełny relaks w Grodzisku
      - szczególne podziękowania kierujemy, oczywiście, do Artów, za Organizację całego Zlotu. Nuda wiała z każdego konta, a kurczaki były niesmaczne
      - podziękowania należą się również pewnemu panu z Czarnkowa, który obiecał zakupić mi pastę do zębów i mnie wziąć .... do Holandii
      - Bombadilowi dziękuję za wykonanie pewnego telefonu, dzięki któremu mogłam w bieli wystąpić w niedzielę na Mszy Świętej
      - dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy dociążyli nasz samochód swoimi piwami. Wszystko wskazuje na to, że będziemy się dzisiaj nad nimi pastwić
      - i w końcu dziękujemy wszystkim za wszystko, a w szczególności ekipie dożynkowej za dożynki

      Pokój 108

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
        Nuda wiała z każdego konta
        ...bankowego?
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          nudą to powiało z konta (i z kieszeni) w niedzielę
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • huanghua
            Senior
            • 10-2005
            • 1910

            A ktoś w ogóle dziękował dyrektorowi za otrzymane suweniry ???
            Dzięki dyrektor
            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
              A ktoś w ogóle dziękował dyrektorowi za otrzymane suweniry ???
              Dzięki dyrektor
              jeszcze nie dziękowałem nikomu. jak dojdę do się to podziękuję komu trzeba :C
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Alchemych
                Senior
                • 12-2003
                • 349

                Wielkie dzięki organizatorom i współzlotowcom za świetną imprezę i jak zwykle doborowe towarzystwo!
                Dziękuję również za różne piwka które czasem nie wiem skąd nam się dostały.
                Przed zlotem bawiliśmy w wielu miejscach - takiej objazdówy w tak krótkim czasie jeszcze nie miałem. Najpierw byliśmy w Orawsko-Slezkich Beskidach, następnie objechaliśmy parę czeskich browarów, Morawski Kras i na koniec Gwda. To wszystko w tydzień. No i szczytowanie - Wielki Zlot
                Oto część naszej wędówki: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=74284
                Resztę postaram się też zrelacjonować.

                Comment

                • Bombadil13
                  • 05-2005
                  • 2479

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  nudą to powiało z konta (i z kieszeni) w niedzielę
                  No dobra! Wal, ile musimy dopłacić?
                  Poszukuję

                  Comment

                  • kot_z_cheshire
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 2201

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                    No dobra! Wal, ile musimy dopłacić?
                    Nie chcesz wiedzieć
                    Młode koty mają adhd, niestety.
                    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Naszych zdjęć nie będzie, bo z powodu lenistwa na samym zlocie zdjęć nie robiliśmy. Za to zdjęcia z naszych przedzlotowych okołopiwnych peregrynacji pojawią się w galerii jak tylko nauczę się tam wrzucać fotki

                      W pełni przyłączam się do tego co napisała Asia i ten zlot, a także nasze przedzlotowe eskapady w pełni utwierdzają mnie w przekonaniu, że "na grzdylki to szkoda życia"

                      Dożynki power
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Cyrkonia
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 1936

                        No to w końcu i ja dorzucę........ dzięki wielkie za wspólne nudzenie się!!!
                        MarcinWC!!!! dzięki za przekazanie wszelkich plotek na mój temat
                        www.stat-gra.pl

                        Comment

                        • ewasolka
                          Junior
                          • 05-2006
                          • 6

                          Fajnie było na zlocie! Troszkę późno piszę. Małejżonce, aczkolwiek wielka z niej dusza, i kocia, Marusi za reminescencje o pracy w tej samej firmie, bradowi z Podhala, i Jurkowi z Czechowic-Dziedzic, no i mogłabym tak wymieniać, super było, za rok może trochę więcej pośpiewamy. Złociście pozdrawiam a w szczególności Arta za super autokar "mrówkę" lub "ogórka". Całuski

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            W końcu mam natchnienie na dłuższe podziękowania, więc zaczynam:

                            -Maggykowi i Artowi za organizację NUDY, a Gośce też za to, że mnie kocha nawet jak mam spuchnięte oczy, no i za czerwoną koszulkę, na którą Art nie pozwolił mi zarobić
                            - Małejżonce, Ironowi i Arkowi za to, że przyjechaliśmy się tylko pokazać i za masakrę. Ironowi specjalne ukłony pełne podziwu za bicie rekordu Guinnessa w zużyciu papieru toaletowego
                            - Slavoyowi, że za mną tęsknił, jak szłam wcześnie spać (no, teraz to mu obciachu narobiłam)
                            - Pendragonowi za podobieństwo do kogoś w TV, do tej pory nie wiem, do kogo, jako, że TV od lat nie posiadam
                            - Infamowi za nieudane próby wyciągnięcia na spacer, za fajną ciemną pszenicę, za rozbrajający uśmiech
                            - Marcinowi_Wc za to, że chciał dać szansę i położył się sam w dwuosobowym łóżku - i - podobno - nic....
                            - towarzystwu nalewkowemu za degustację, a zwłaszcza Endrio, za przepraszanie, że mu porzeczkówka najbardziej smakowała
                            - Wosaa, że sobie poszedł, jak m.in. specjalnie dla niego urządziłam prezentację anonimowych alkoholików
                            - Łysej za niełysość i wspólne gwałcenie Irona, w które i tak nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzył
                            - Szefiemu za uchwycenie mojego wyrazu twarzy przy pierwszym próbowaniu Eire z beki
                            - Alchemychowi za stouta, który podobno był koźlakiem
                            - Bombadilowi za pokaz na szybie - turlaliśmy się ze śmiechu jakieś pół godziny
                            - Browarowi Czarnków za umożliwienie zwiedzenia po raz pierwszy w życiu aż tak zaniedbanego browaru, ze szczególnym uwzględnieniem otwartych kadzi z zepsutymi drożdżami oplatającymi wannę

                            - itp. itd., bo mogłabym jeszcze z pół dnia, a nuda taka była, że każdemu z osobna się podziękowania należą. Wasze i do następnego "turnusu"
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • piwa0
                              Member
                              • 02-2007
                              • 58

                              W ostatnim wydaniu Tygodnika Noteckiego wychodzacym w Trzciance ukazał się krótki artykuł o Wielkim Zlocie. Wszystko byłoby dobrze gdyby z tekstu nie wynikało jak to gościnnie przyjął zlotowców p.o. administrator browaru w Czarnkowie p.Oświecimski.
                              Jego nazwisko pojawia sie w tekście tyle samo co ART-a. Mniej uważny czytelnik mógłby pomyśleć, że to on zlot zorganizował albo przynajmniej zaprosił do Czarnkowa. Uczestnicy zlotu wiedzą jak było naprawdę, a pana administratora nie widzieli na oczy. Znając rzetelnośc tej gazety spodziewałem się jednak wręcz takich rewelacji, kiedy o rozmowie z redaktorką TN powiedziała mi Gosia. To już taka nasza lokalna rzeczywistość.
                              Kiedy tekst ukaże sie w wersji elektronicznej wkleję go w prasówce. Na razie link który pokazuje próbke ich możliwości:

                              Trzcianka przeprasza za agresywne ławki

                              Comment

                              • jasiu_piwosz
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 620

                                Było na tym Zlocie bardzo fajnie - a że lubimy nudę było jej pod dostatkiem dla każdego.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎