Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.09.12-14 - VII Wielki Zlot Forumowiczów [Zawiercie!] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Infam
    Senior
    • 05-2005
    • 715

    Warszawski wesoły:
    Nieśmiało opowiem się za punktem 1 ale większość bezwzględna bezwzględnie zdecyduje.
    Na razie jest j.n.:
    1.: 1
    2, 2.a.: 2
    "Dużo to nie znaczy Dobrze
    Dobrze znaczy dużo"

    Comment

    • JAQBA
      Senior
      • 08-2006
      • 1351

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Wydaje mi się, że Piotry gdzieś pisał, że jadą furką i mają wolne miejsca.
      Z nimi jadymy my

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        My za chwil kilka ruszamy w zadanym kierunku, ale "po drodze" mamy jeszcze okolice Skawiny.
        Do zobaczenia w piątek ochlaptusy
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Wychodzi więc na to, że pewnie pojadę swoją bryczką. A chciałem się pociągiem przejechać


          Czy była już gdzieś poruszana sprawa ew. dodatkowych noclegów (np. z niedzieli na poniedziałek)?
          MM961
          4:-)

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23811

            możliwe jest pozostanie w kilku domkach nieco dłużej, ustalenia trzeba czynić we własnym zakresie na miejscu. trzeba zebrać się do kupy co by taniej było.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • siostraaa
              Member
              • 02-2005
              • 90

              Sekcja Grodzisk Maz. wizytacje na centralnym zrobi o 08:45
              A dalej się obaczy

              Comment

              • dkrasnodebski
                cymbał
                • 05-2003
                • 2316

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika siostraaa Wyświetlenie odpowiedzi
                Sekcja Grodzisk Maz. wizytacje na centralnym zrobi o 08:45
                A dalej się obaczy

                Lepiej się za bardzo na tym centralnym nie rozglądajcie bo Wam pociąg ucieknie
                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                www.radoslawstolar.pl

                Comment

                • naczelnik
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 1884

                  Dla mnie tez powoli sie juz zlot zaczyna
                  Plecak spakowany, odlot bladym switem, w piatek wieczorem pierwsza ustawka tego sezonu
                  Popieram domowe browary!

                  Polakom gratulujemy naczelnika

                  Zamykam browar.
                  Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                  gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy była już gdzieś poruszana sprawa ew. dodatkowych noclegów (np. z niedzieli na poniedziałek)?
                    Mamy roboczy plan z Zyźkiem wracać w poniedziałek krwawym rankiem (hej ho, hej ho, do pracy by się szło). Zostańmy więc w dotyku, że zagaję z angielska.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      A, PODSTAWOWE PYTANIE! JEST TAM PING-PONG???

                      Comment

                      • piotry
                        Oj tam, oj tam !
                        • 08-2005
                        • 761

                        ja moge zabrac ping-ponga, ale nie wiem czy będzie na czym pograć

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
                          ja moge zabrac ping-ponga, ale nie wiem czy będzie na czym pograć
                          Weź, weź. Rozstawi się go na trawie na przykład.

                          Jeżeli przypadkiem były by piłkarzyki stołowe to się zapisuję jako pierwszy do turnieju o kilogram podwawelskiej pakowanej w świeżą gazetę.

                          Żą, akceptuję intacza i bezzwłocznie udaję się trwać w proponowanym przez Ciebie stanie.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13951

                            Sekcja trójmiejska (domek 4) gotowa do wyjazdu. Start za jakieś pół godziny. Dzisiaj Zodiak i kaliski Złoty Róg. W piątek najprawdopodoniej GAB i w Siewierzu będziemy przed zmrokiem. Do zobaczenia na miejscu.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Wyjszło na to, że warszawski wesoły pociąg to ten odjeżdżający z Centr. o 8:45. Co do Piotrkowa, to się zobaczy po drodze, mamy 1:44 czasu do namysłu (nie mylić z Namysłowem).

                              Czy podsekcja Grodzisk Maz. życzy sobie zniżki? Bo dysponuję jeszcze inblankowymi blankietami...
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • Justi
                                Senior
                                • 09-2006
                                • 133

                                Ja mogę zabrać piłkę do nogi. Pytanie tylko czy będą chętni na rozegranie meczu albo czegoś na kształt meczu??
                                I won't change to fit your plan, take me as I am!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎