Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.09.12-14: VII Wielki Zlot Forumowiczów [Zawiercie] - fakty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #31
    Ogłoszenie

    Uprasza się o zabranie na zlot szkła w postaci kufla, szklanki lub pokala, sztućców (chyba, że komuś wystarczą własne ręce do kiełbasy).

    Jeśli ktoś dysponuje namiotem ogrodowym i mógłby go zabrać na zlot proszony jest o zgłoszenie.

    Kolegę Irona - mistrza składanek - uprasza się o zrobienie jakichś zlotowych składanek. Wymagane na niej są jakieś utwory Kultu, żeby zadowolić Adminiscjencję

    Zythum ma wziąć ze sobą płytę, na której jest utwór o pielęgniareczce, która robi buju, buju na ... Chcę sobie utrwalić tekst, bo od Zwierzyńca już co nieco zapomniałam

    Jaqba - jakbyś mogła trochę słynnego sosu wykonać byłoby super.

    Żą nie zapomnij wziąć odpowiedniej ilości materiału na grzanki.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #32
      Z zapomniałabym proszę też o zgłoszenie się chętnego, który zabierze ze sobą przedłużacz - taki długaśny.

      Kangur mam nadzieję, że na ciebie możemy liczyć w kwestii różnych kluczy?
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • mark33
        Idę po piwo do piwnicy.
        • 04-2005
        • 3283

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
        Z zapomniałabym proszę też o zgłoszenie się chętnego, który zabierze ze sobą przedłużacz - taki długaśny.

        Kangur mam nadzieję, że na ciebie możemy liczyć w kwestii różnych kluczy?
        Przywiozę przedłużacz 50 metrów, została sprawa sprzętu grającego kto i co może przywieźć.
        Mam luźny wzmacniacz Diora

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
          Przywiozę przedłużacz 50 metrów, została sprawa sprzętu grającego kto i co może przywieźć.
          Mam luźny wzmacniacz Diora
          Sprzęt grający zabiera Darek99.
          Last edited by Maggyk; 09-09-2008, 05:45.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
            Sprzęt grający zabiera Darek99.
            Kruca bomba, to nasz bumbox po raz pierwszy od wielu lat będzie miał urlop
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
              Kangur mam nadzieję, że na ciebie możemy liczyć w kwestii różnych kluczy?
              Masz załatwione
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                Uprasza się o zabranie na zlot (...) sztućców (chyba, że komuś wystarczą własne ręce do kiełbasy).
                Wg. informacji zaczerpniętej minutę temu przez telefonizator, domki wyposażone są w kuchenki propan-butan, gary, czajnik, talerze i sztućce na sześć osób.
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                  (...)

                  Kolegę Irona - mistrza składanek - uprasza się o zrobienie jakichś zlotowych składanek. Wymagane na niej są jakieś utwory Kultu, żeby zadowolić Adminiscjencję

                  Zythum ma wziąć ze sobą płytę, na której jest utwór o pielęgniareczce, która robi buju, buju na ... Chcę sobie utrwalić tekst, bo od Zwierzyńca już co nieco zapomniałam
                  (...).
                  Melduję wykonanie zadania Pani Prezes
                  Składanki powstały dwie (a może będzie jeszcze jedna?) dośc mocno przesycone Kultem i Kazikiem.

                  A płyta " z buju buju" należy do mnie - wezmę
                  Last edited by iron; 11-09-2008, 17:18.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • mark33
                    Idę po piwo do piwnicy.
                    • 04-2005
                    • 3283

                    #39
                    Nawiązując do muzyki, Sławczan zabiera cały swój sprzęt grający , będzie gitara, bębny mały i duży, tamburyn i jeszcze cóś małego. Mam nadzieje, że mój stary Fordzik da radę to wszystko dowieźć na miejsce. Bierzcie co macie do grania zrobimy koncerta.

                    Comment

                    • Cyrkonia
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 1936

                      #40
                      to ja dorzucę, że być może będziecie narażeni na słuchanie Barabasza.........
                      www.stat-gra.pl

                      Comment

                      • mark33
                        Idę po piwo do piwnicy.
                        • 04-2005
                        • 3283

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
                        to ja dorzucę, że być może będziecie narażeni na słuchanie Barabasza.........
                        Sopko te 20 -30 razy damy radę, jeżeli to ten sam wykonawca z litrowym kuflem to gitara

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23805

                          #42
                          najważniejsze że będzie gitarillero do hymnu "Do Siewierza zjechał lud, któren umiłował słód".
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • pirackamuza
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1903

                            #43
                            A Szefo, zamiast napisać coś takiego:
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przypominam, że to jest temat z faktami. Dywagujcie sobie w plotach.
                            to jeszcze ciągnie temat
                            Toruń przeprasza za Radio Maryja
                            www.bobofruty.pl

                            Comment

                            • naczelnik
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 1884

                              #44
                              Pewnie liczy na kisc bananow
                              Popieram domowe browary!

                              Polakom gratulujemy naczelnika

                              Zamykam browar.
                              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                              Comment

                              • yemiołka
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 1012

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nawiązując do muzyki, Sławczan zabiera cały swój sprzęt grający , będzie gitara, bębny mały i duży, tamburyn i jeszcze cóś małego. Mam nadzieje, że mój stary Fordzik da radę to wszystko dowieźć na miejsce. Bierzcie co macie do grania zrobimy koncerta.
                                oooo, dobre! też wrzucam różne wyjce do fordzika więc!
                                **** zbliża ludzi... :-]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎