Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
    Z bezkoszulkowymi się nie zadajemy
    Ja tam sobie kupię, a moja żona i tak oddaje mi swoje zlotówki. Wolałbym uniknąć dwóch i zadowolić się jedna
    MM961
    4:-)

    Comment

    • arzy
      Senior
      • 06-2002
      • 2814

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Wejdź w koszyk i sam się zorientuj. O ile kojarzę jest opcja zakupu większej ilości zlotów (nieźle zabrzmiało), ale wtedy wszystkie inne parametry będziesz miał identyczne, czyli rozmiar koszulki itp.
      To się lekko pogubiłem
      To jak można zgłosić osobę niezarejestrowana na bizie? lub osobę zarejestrowaną, ale bez możliwości dostępu do netu?
      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      Bractwo Piwne
      Skład Piwa
      Piszę poprawnie po polsku!

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23812

        Nie no wrzucasz najpierw zlota z opcjami dla siebie do koszyka, potem drugiego zlota z opcjami dla os. towarzyszącej i tak dalej. Impakt sru sinking!
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • sergioP
          • 09-2005
          • 1261

          Za wykonanie takiego numeru przyszłoroczny Zlot gratis
          Last edited by sergioP; 05-08-2011, 00:26.
          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
          - ???
          - ...napiłbym się piwa.

          ------------------------------------------
          Dzień dobry panu.
          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie no wrzucasz najpierw zlota z opcjami dla siebie do koszyka, potem drugiego zlota z opcjami dla os. towarzyszącej i tak dalej. Impakt sru sinking!
            Wszystko jasne. dzięki.
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Zastanawiam się, czy nie przywieźć na zlot dwóch siekierek na oficjalne spalenie w ognisku, obok puszki Lecha. Głupio by było, gdyby znowu ktoś niesłusznie oskarżał mnie o spalenie narzędzi pracy gospodarza ośrodka
              Last edited by chemmobile; 05-08-2011, 17:42.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • silvian
                Senior
                • 08-2008
                • 727

                Te siekiery będą się za Tobą ciągły aż do śmierci. Albo raczej swąd spalenizny
                "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23812

                  Wpłaty które zostaną dokonane na moje konto FIRMOWE, czyli różniące się od tego podanego w potwierdzeniu - zostaną przeze mnie potraktowane jako bezzwrotne wsparcie dla BrowarBizu (jak na razie nie było pomyłek ).
                  Bomba Ty już wiesz co
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Cyrkonia
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 1936

                    no to już jedną masz..............
                    www.stat-gra.pl

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23812

                      Na 80 osób tylko 3 zadeklarowały ewentualną pomoc w logistyce beczkowopiwnej, nawet padło niewiele propozycji jakie piwa spróbować załatwić. Szczerze, oczekiwałem nieco więcej zaangażowania... to chcemy tej różnorodności piwnej na Zlocie?
                      Last edited by ART; 11-08-2011, 23:31.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Na 80 osób tylko 3 zadeklarowały ewentualną pomoc w logistyce beczkowopiwnej, nawet padło niewiele propozycji jakie piwa spróbować załatwić. Szczerze, oczekiwałem nieco więcej zaangażowania... to chcemy tej różnorodności piwnej na Zlocie?
                        Z okolic Warszawy to za bardzo nie mamy co przywieźć, żeby nie było mózgotrzepem (a tego chyba nie chcemy?!). Z takich lżejszych piw to chyba tylko Konstancin Lekki.
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Albo Konstancin Pszeniczny, byłby dobry o 8 rano

                          Jabłonowska Manufaktura Piwna nie leje w beczki
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            W zeszłym roku nie było mecza, teraz trzeba zagrać dwa
                            Żą, piłka!
                            Infam... już Ty wiesz co

                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • piotry
                              Oj tam, oj tam !
                              • 08-2005
                              • 761

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                              Albo Konstancin Pszeniczny, byłby dobry o 8 rano
                              Zaraz po porterze ma się rozumieć

                              Pytanie z innej beczki

                              Czy czeskie specjały wchodzą w grę ??

                              Można podwieść jakąś dziesiąteczkę z wrocławskich hurtownii

                              Dodatkowo zastanawiam się czy ktoś z okolic zawiercia bedzie jechał - tam jest doskonałe czekoladowe (znaczy najlepszy polski stout) oraz bursztynowe (brown/pale ale)

                              Comment

                              • piotry
                                Oj tam, oj tam !
                                • 08-2005
                                • 761

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk Wyświetlenie odpowiedzi
                                W zeszłym roku nie było mecza, teraz trzeba zagrać dwa
                                Żą, piłka!
                                Co do sportu to chciałbym zapoczątkować nową świecką tradycję i zaproponować badmintona - naszybszy sport paletkowy na świecie

                                Kto ma niech bierze paletki

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎