Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
    Drze Kutasie, ja proponuję urazy klatki piersiowej
    Hmm, przetestujemy hiszpańską szkołę medycyny
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      I to jest dobry pomysł Kutasie Doktorze
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • bomba_z_wrocka
        Senior
        • 07-2007
        • 222

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
        Hmm, przetestujemy hiszpańską szkołę medycyny
        Co masz na mysli, bedziesz wyciagal "odbyt" przez tchawice, czy "tchawice"przez odbyt, czy moze bedziesz probowal zwiazac te integralne czesci organizmu.
        Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

        Comment

        • Rycho_128
          Senior
          • 03-2007
          • 1039

          O, ludzie! Czy ten wielkopomny jubileuszowy zlot musi dogorywać w taki pseudomedyczny sposób?
          Gdański Browar WaRy
          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            Wyrażam swoją zdecydowaną dezaprobatę na wulgaryzmy w tym wątku i w ogóle na forum. To wersja bardzo łagodna mojej wypowiedzi, bo po zalogowaniu miałem na myśli bardziej radykalniejsze sformułowania
            Last edited by emes; 18-09-2011, 22:01.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
              O, ludzie! Czy ten wielkopomny jubileuszowy zlot musi dogorywać w taki pseudomedyczny sposób?
              Jaki pseudomedyczny - nieobecni na niedzielnym konsylium nie mają głosu

              P.S. Zawsze możesz sobie rozpalić ognisko obok domu - nie musisz na zlocie
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Rycho_128
                Senior
                • 03-2007
                • 1039

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                Jaki pseudomedyczny - nieobecni na niedzielnym konsylium nie mają głosu

                P.S. Zawsze możesz sobie rozpalić ognisko obok domu - nie musisz na zlocie
                Fakt, nie udzielałem się jako doktor razem z Wami i w konsylium nie uczestniczyłem, a co do ogniska, to najwyżej grila obok domu mogę rozpalić, ale, niestety, pada i jest zimno. Ognisko - tylko na zlocie
                Gdański Browar WaRy
                Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  Część II - podziękowania organizacyjne.

                  Artowi i Maggyk oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Zlotu, dziękuję za dobrą robotę! Bo nie wszyscy sobie zdają sprawę ile to przy tym biegania i zaprzątania myśli... Ja się tylko mogę domyslać.

                  Andrzejowi z BK oraz jego współpracownikom dziękuję gościnę w Browarze. Wedle mojej oceny tak właśnie to powinno wyglądać
                  Andrzejowi dziękuję szczególnie za wyjątkową, miłą i ciekawą dyskusję w piątkowy wieczór.

                  Władzom i pracownikom ośrodka dziękuję, że dali z nami radę. W szczególności dziękuję naszej ulubionej kelnerce, że tak nas nie lubiła, iż teraz zapewne najbardziej nas wspomina.
                  I że mi dała jednak śniadanie w sobotę o 10:40

                  Slavoy'owi dziękuję, że jako kurewnik domku wziął mnie pod swoje skrzydła i było tak nudno, że aż się dało wyspać.

                  docentowi dziękuję, że jako szef chrztu nalał mi najwięcej mikstrury, sam w ogóle nie spróbował i jeszcze się teraz próbuje wdawać w tym temacie w dyskusję
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi

                    docentowi dziękuję, że jako szef chrztu nalał mi najwięcej mikstrury, sam w ogóle nie spróbował i jeszcze się teraz próbuje wdawać w tym temacie w dyskusję
                    To fakt, Ty dostałeś najwięcej pająka. No ale twardym trza być. Chyba, że wolisz piramidkę 6 chłopa na sobie
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • Jurandofil
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 976

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                      To fakt, Ty dostałeś najwięcej pająka. No ale twardym trza być. Chyba, że wolisz piramidkę 6 chłopa na sobie
                      Jak usłyszałem, że przestałeś oddychać, od razu przyspieszyłem z piciem
                      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                      Comment

                      • arzy
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 2814

                        Na początek kilka fotek ze Zlotu.

                        Na koniec podziękowania dla wszystkich za wszystko, było cholernie NUDNO
                        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        Bractwo Piwne
                        Skład Piwa
                        Piszę poprawnie po polsku!

                        Comment

                        • bomba_z_wrocka
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 222

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                          To fakt, Ty dostałeś najwięcej pająka. No ale twardym trza być. Chyba, że wolisz piramidkę 6 chłopa na sobie
                          Docent , a czy ty pamietasz jaki byles twardy, w niedziele rano?.
                          Ja mam nagranego"porannego kiwaczka na lawce" przy ognisku, hehe.
                          Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Docent , a czy ty pamietasz jaki byles twardy, w niedziele rano?.
                            Ja mam nagranego"porannego kiwaczka na lawce" przy ognisku, hehe.
                            W niedzielę rano poszliśmy spać coś koło piątej wskutek świadomej decyzji. Może o poniedziałku mówisz? Ale wtedy odpadłem koło południa
                            Last edited by docent; 19-09-2011, 20:32.
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              Fotki
                              Niektóre są autorstwa Rycho_128, Infama, kiszota, Dorana...
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23805

                                Sznur nie działajet.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎