Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgoda
    Senior
    • 05-2005
    • 3516

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Od naszej strony dojazd tylko kilkoma PKSami z Głubczyc i to tylko w dni robocze / szkolne.
    W sobotę i niedzielę nic tam nie jeździ, chyba że jakiś minibus, o którym nie wiem.
    No to trzeba przyjechać w piątek i wracać w poniedziałek. Jak zagrożę takim rozwiązaniem to na 100% będę miał do dyspozycji bananowoza.
    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      A co do dojazdu przez czeską stronę, to można sobie trochę skrócić drogę autobusem 806. Tyle że z dworca kolejowego trzeba dotrzeć na autobusowy lub nieco bliższy przystanek "U stadionů". Stamtąd o 10:34, 13:45 i 14:49 są kursy do granicy. Zawsze to te 2,5 km mniej w nogach. A gdy skorzysta się z któregoś z autobusów między oddalonymi dworcami (praktycznie wszystkie linie), to jeszcze więcej.

      Jest też inny wariant - na dworcu kolejowym wsiadamy w autobus 805 lub 822 i jedziemy do pzystanku "Chomýž, samoobsluha", tam kawałeczek wzdłoż granicznej rzeczki, mostek , zawracamy, skrecamy w lewo i jesteśmy na drodze do Pietrowic. Wychodzi jakieś 5 km marszu na kamping, a gdyby przejść przez rzeczkę tuż obok przystanku, to nawet niewiele więcej niż 4. Na piechotę z dworca kolejowego na zlot jest około 6 km.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • leszcz007
        Senior
        • 04-2010
        • 100

        Faktycznie, tam jest straszna 'lipa" z dojazdem, dobrze, że to już będzie rok szkolny, bo w wakacje prawie nic nie jeździ.
        Trochę nie widzę marszu z kegami/skrzynkami z Czech na zlot - to mimo wszystko 6-8km. Możemy spróbować "wyczarterować" autobus z PKS'u tylko trzeba by się zjechać do Głubczyc w jednym czasie. No chyba, że osoby które przyjadą samochodami będę kursować i zwozić pozostałych.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Czyli są tylko te kursy PKS i nie mam co dalej szukać busów?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leszcz007 Wyświetlenie odpowiedzi
            Faktycznie, tam jest straszna 'lipa" z dojazdem, dobrze, że to już będzie rok szkolny, bo w wakacje prawie nic nie jeździ.
            Trochę nie widzę marszu z kegami/skrzynkami z Czech na zlot - to mimo wszystko 6-8km. Możemy spróbować "wyczarterować" autobus z PKS'u tylko trzeba by się zjechać do Głubczyc w jednym czasie. No chyba, że osoby które przyjadą samochodami będę kursować i zwozić pozostałych.
            Jasne - na pewno nie będą miały nic innego do roboty
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • leszcz007
              Senior
              • 04-2010
              • 100

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Czyli są tylko te kursy PKS i nie mam co dalej szukać busów?
              Z tego co wiem nie ma tam innych przewoźników, będę tam w piątek i popytam - może ktoś będzie chciał dorobić wożąc ludzi.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Może iron.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Może iron.
                  Też Cię kocham
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    Niech się podwożą ci co się kochają

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      To ja podwiozę siebie
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Narcyz!

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          A może nawet pedał skoro autoerotyzm to homo
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            A nie prościej, zamiast 100kę ludzi podwozić, przybliżyć ten zlot?
                            Mistrz Kobuszewski to dobrze tłumaczy (od 1 min.).
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9733

                              Żeby dostąpić komfortu podwożenia, trzeba se najpierw kulas przetrącić (kto wie, ten wie, a kto nie wie, niech dadka spyta ) i stosowne zaświadczenia lekarskie przedstawić.
                              No, chyba, że ktoś zadeklaruje się jako homoseksualista (tzw. kaming-ałt), to wtedy podwozi iron .

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9733

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leszcz007 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Z tego co wiem nie ma tam innych przewoźników, będę tam w piątek i popytam - może ktoś będzie chciał dorobić wożąc ludzi.
                                Idąc dalej tropem klasyków Peerelu, tam popytaj: http://osm-glubczyce.com.pl/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎