Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leszcz007
    Senior
    • 04-2010
    • 100

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Idąc dalej tropem klasyków Peerelu, tam popytaj: http://osm-glubczyce.com.pl/
    jeździłem, jeździłem..... ale tylko w awaryjnych sytuacjach. Niestety w cysternie jest tylko jedno miejsce dla pasażera To był jedyny pewny transport w nowy rok

    a tak poważnie, to już znalazłem "chętnego". W Głubczycach od jakiegoś czasu jest Tax'a - dzwoniłem i Pan wycenia kurs na 40pln, samochód z 6 miejscami dla pasażerów. Pan deklaruje się, że będzie jeździł 24h. Jak by ktoś chciał zamówić, to tel 721 950 101

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      rekordem zlotowym jest prawdopodobnie przystopowanie się do Złotnik Lub. z Lwówka o 1 w nocy, z całkiem sporym zapasem piwka więc i tu można stopować...
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • fidoangel
        Senior
        • 07-2005
        • 3489

        A który to browar będzie patronem tego Zlotu? Nigdzie znaleźć nie mogę.
        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          Racibórz kochaniutki
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            Aaaa to fajnie, bo nawet piwa z tamtąd nigdy nie piłem
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Wypijesz, to się wypowiesz...
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                Racibórz kochaniutki
                Mam nadzieję, że zostanie zapewniona odpowiednia ilość czystej wody do popijania tych słodkości.
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  Z racji owych słodkości właśnie to będzie raczej symbolicznie występował
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9735

                    ZDRADA!!! Czuję zagrożenie najazdem czeskim!!!

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Uuu, będzie to zlot, na którym dopiero poznasz prawdziwego patriotę. Zawsze przy nalewaku z Raciborzem.

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        Ale wystarczy stać przy tym nalewaku czy trzeba też z niego pić?

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Pić i bić, żeby inni też pić.

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9735

                            Niniejszym oświadczam, że ja będę pić z kufla. Ze swojego. Najczęściej.

                            Comment

                            • Jurandofil
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 976

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                              Aaaa to fajnie, bo nawet piwa z tamtąd nigdy nie piłem
                              Szalony!
                              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Ok, czajnik jest w recepcji. Ale czy telebim przy ognisku będzie? Bo jakże to tak po ogromnym sukcesie EŁRO, nie oglądać pierwszego meczu w eMŚ w Brazylii? Wszak wszyscy jesteśmy gospodarzami... tfu! kibicami

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎