Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9735

    Może byłoby prościej znaleźć jakiś telebim-bom w okolicy i pod niego podciągnąć ognisko...? Z roll-barem, oczywizda...

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      Łoj Panie, w najbliższej okolicy to jest wielkie nic. Łatwiej będzie rozegrać mecz na miejscu
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Wybiera się ktoś na Bracką Jesień na chwilę? Do Cieszyna jest ciut ponad 100 kilometrów, można pojechać przez Czechy.
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Zakładam, że nie będę w stanie
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            A ponoć Fidów nie będzie na Zlocie...
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • leszcz007
              Senior
              • 04-2010
              • 100

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
              A ponoć Fidów nie będzie na Zlocie...
              no właśnie czemu Was nie będzie? coś popsułeś?

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                http://www.derbybrewing.co.uk/
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  Czyżby jakieś gościnne warzenie?
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • leszcz007
                    Senior
                    • 04-2010
                    • 100

                    Może świerkowe tam będzie warzył

                    Comment

                    • jerzy
                      piwoholik
                      • 10-2001
                      • 4705

                      Zaklepałem miejsce przez sklep jakiś tydzień temu, tylko nie zaklepałem sobie domku. Niestety do dziś dwie osoby które chciałby by pojechać i mogły by mnie zabrać nie są w stanie się zdeklarować. Być może jutro będę coś wiedział... ale na razie nie zamierzam płacić niemałych pieniędzy nie wiedząc na pewno, czy będę miał czym dojechać na ten zlot. Piechotą przecież nie dojdę!
                      I pomyśleć, że kiedyś podstawowym środkiem transportu na zloty były pociągi i ew. autobusy. A teraz jeśli ktoś nie ma samochodu, to się piwa nie napije.
                      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                        I pomyśleć, że kiedyś podstawowym środkiem transportu na zloty były pociągi i ew. autobusy. A teraz jeśli ktoś nie ma samochodu, to się piwa nie napije.
                        A to już pociągów i autobusów nie ma? Co to za problem dojechać do Opola bądź Kędzierzyna pociągiem, stamtąd autobusem do Głubczyc i kolejnym do Pietrowic? Albo zgadać się z kimś jadącym na zlot samochodem i zabrać się wspólnie z Głubczyc?
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zaklepałem miejsce przez sklep jakiś tydzień temu, tylko nie zaklepałem sobie domku. Niestety do dziś dwie osoby które chciałby by pojechać i mogły by mnie zabrać nie są w stanie się zdeklarować. Być może jutro będę coś wiedział... ale na razie nie zamierzam płacić niemałych pieniędzy nie wiedząc na pewno, czy będę miał czym dojechać na ten zlot. Piechotą przecież nie dojdę!
                          I pomyśleć, że kiedyś podstawowym środkiem transportu na zloty były pociągi i ew. autobusy. A teraz jeśli ktoś nie ma samochodu, to się piwa nie napije.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9735

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Niestety te miejsca są już bezkoszulkowozlotowe.
                            Hura!!! Będą toplesy! NARESZCIE...

                            Comment

                            • kloss
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 2526

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Hura!!! Będą toplesy! NARESZCIE...
                              Jest parę osób, których lepiej nie oglądać topless.

                              Comment

                              • centon
                                † 2017 Piwosz w Raju
                                • 03-2004
                                • 575

                                Ja na pewno należę do tych paru osób
                                Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                                Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                                https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎